Ценова листа


горе
Мрежови аксесоари ( Network Accessories )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
RJ 110.19 лв.поръчай
налично
 
снимка
UTP protector RJ-450.41 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Протектор 60mm Splice Protection Holder0.48 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Протектор 60mm Splice Protection Holder Part No.:SMFAFSPR60
 
SeaMAX Протектор 43mm Splice Protection Holder0.48 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Протектор 43mm Splice Protection Holder Part No.:SMFAFSPR45
 
SeaMAX RG6 FF-FF Конектор0.48 лв.поръчай
доставим
• Coaxial System SeaMAX RG6 FF-FF Конектор Part No.:SL-ZG013
 
SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Black0.48 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Black Part No.:SMMPSR4
 
SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Grey0.48 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Grey Part No.:SMMPSR4GY
 
Color Protection Boot Black0.48 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Конектор UTP RJ45 Modular Plug0.53 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Конектор UTP RJ45 Modular Plug Part No.:SMMPR8850U
 
RJ 450.81 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, FRP0.82 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, FRP Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-FRP
 
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, Steel Wire0.82 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A PVC, Steel Wire Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-SW
 
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG6U, 75 OHM, 18AWG, CCS0.86 лв.поръчай
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG6U, 75 OHM, 18AWG, CCS Part No.:SC-RG6U-CCS
 
Плъг RJ45 cat.61.01 лв.поръчай
налично
 
 
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F1.01 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cable Assnet UTP Cat.5e box=305m1.06 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A LSZH with Messenger1.25 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 2Core SM G657A LSZH with Messenger Part No.:SC-FTTH-2C-G657A-MS
 
Крепежи M6 Assmann1.34 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Конектор STP RJ45 Modular Plug1.44 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Конектор STP RJ45 Modular Plug Part No.:SMMPFS8850U
 
SeaMAX Крепежни елементи Normal M6 type Square screw and nut1.44 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Крепежни елементи Normal M6 type Square screw and nuts Part No.:SMEFLMP
 
Крепежни елементи - CT-SC-00301.44 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 1.49 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCUTP5E24A
 
CONTEG mounting kit ( one floating nut, one washer, and one 1.69 лв.поръчай
доставим
mounting kit ( one floating nut, one washer, and one screw)
снимка
SeaMAX Конектор Cat.6 STP RJ45 Modular Plug1.92 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System SeaMAX Конектор Cat.6 STP RJ45 Modular Plug Part No.:SMFMP-FS88-50U
 
SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 1.92 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCFTP5E24A
 
SeaMAX Кабел FTTH 4Core SM G657A PE, FRP, Non Metal, SLT2.06 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел FTTH 4Core SM G657A PE, FRP, Non Metal, SLT Part No.:SC-FTTH-4C-G657A-FRP
 
SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PE Sheathed Cable with 2.06 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PE Sheathed Cable with Messenger, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCMSGUTP5E24A
 
SeaMAX Адаптор Duplex SC/PC Singlemode - BLUE2.10 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Duplex SC/PC Singlemode - BLUE Part No.:SMFSCSCSDUCE
 
R3729112- Кабел RIT/OEM box Giga FTP cat 5e cable2.21 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.21 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ4
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.21 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-4FO
 
SeaMAX Адаптор Simplex SC/PC Singlemode - BLUE2.30 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Simplex SC/PC Singlemode - BLUE Part No.:SMFSCSCSSMCE
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.35 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ6
 
SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.35 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-6FO
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.40 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 4 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA4
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA2.40 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-4FO
 
SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PЕ Sheathed Cable with 2.45 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PЕ Sheathed Cable with Messenger, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCMSGFTP5E24A
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.50 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ8
 
Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG U/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.2.50 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG U/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Violet Part No.:BCGPU-HF1-RLX-305VT
 
KEYSTONE JACK RJ12(6P6C)2.58 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 0.5m2.59 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.64 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA6
 
SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA2.64 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-6FO
 
NetKey Copper Cable, Category 6, 4-pair, Copper conductors a2.72 лв.поръчай
доставим
• NetKey Copper Cable, Category 6, 4-pair, Copper conductors are 24 AWG, U/UTP, LSZH-1 (IEC 60332-1), White, 305M
 
PVC кабелен канал 24x22 mm LV2.74 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, SA2.88 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA8
 
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U, 75 OHM, 14AWG, BC2.88 лв.поръчай
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U, 75 OHM, 14AWG, BC Part No.:SC-RG11U-BC
 
Brand-Rex Кабел LSF Zip Patch Cable - Indoor - OM2 / 2 Fibre2.93 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел LSF Zip Patch Cable - Indoor - OM2 / 2 Fibre Part No.:BCHF050ZIPPO2L
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA2.98 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ12
 
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.98 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-12FO
 
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair PVC Sheathed, G3.00 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair PVC Sheathed, Grey RAL 7037 Cable Part No.:BCC6F/FTP
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Mes3.02 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-4FO
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA3.06 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ24
 
SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box, Empty3.07 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box, Empty Part No.:SMFA852CR
 
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS13.09 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS1 Part No.:BCHF008UNI8RRNM
 
SeaMAX Кабел SeaMAX F/UTP 4 Pair PVC Sheathed Cable, cat. 6e3.12 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System SeaMAX Кабел SeaMAX F/UTP 4 Pair PVC Sheathed Cable, cat. 6e, 500m Reel Part No.:SC-F/UTP-6E-PVC
 
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.3.15 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG F/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Grey Cable Part No.:BCC6F/FTP-HF1
 
Розетка двойна празна BK-24 (в/у мазилка)3.17 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 2 Fibre Zip Patch Cable - Indoor - OM13.17 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2 Fibre Zip Patch Cable - Indoor - OM1 Part No.:BCHF062T2ZL
 
Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG U/UTP 4 Pair PVC Sheathed, G3.17 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел Cat6Plus 23 AWG U/UTP 4 Pair PVC Sheathed, Grey RAL 7037 Cable Part No.:BCC6U
 
Brand-Rex Кабел Cat.7 PIMF-Cable 23 AWG S/FTP 4 Pair LSF/OH 3.18 лв.поръчай
доставим
• Category 7 System Brand-Rex Кабел Cat.7 PIMF-Cable 23 AWG S/FTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Violet RAL 4005 Part No.:BCUM10-HF1
 
SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U With Messenger, 75 OHM, 143.22 лв.поръчай
доставим
• Coaxial System SeaMAX SeaMAX Coaxial Кабел RG11U With Messenger, 75 OHM, 14AWG, BC Part No.:SC-MS-RG11U-BC
 
SeaMAX Панел Face Frame Plate 45x45, French Style3.30 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел Face Frame Plate 45x45, French Style Part No.:SMFA643
 
SW-4231AP-80-1P КАПАЧКА ЗА 1xRJ45 80x80mm3.30 лв.поръчай
налично
 
 
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F/1M3.32 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Панел 22.5x45mm Shuttered Module, 1 Port3.36 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 22.5x45mm Shuttered Module, 1 Port Part No.:SMFA6441SP
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, SA3.36 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers 9/125µ cable, SLT, SA Part No.:SMSM9SCSA12
 
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA3.36 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-12FO
 
Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG F/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.3.46 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел GigaPlus 24 AWG F/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheathed, Grey Cable Part No.:BCGPF-HF1
 
SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA3.48 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA Part No.:EK-SM-MLT-NMA-SJ-24FO
 
SeaMAX ETK 8 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Mes3.50 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 8 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-8FO
 
Patch cable Cat.5e 2m UTP Yellow3.54 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Кабел Brand-Rex FibrePlus, 1х туба, 12х влакна, OS3.60 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел Brand-Rex FibrePlus, 1х туба, 12х влакна, OS1, универсален Part No.:BC-GF008UNI12LU
 
SeaMAX Конектор T2/TS/TD Cabinets3.60 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конектор T2/TS/TD Cabinets Part No.:SESA0033001
 
SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (left)3.60 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (left) Part No.:SESA0031011
 
SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (right)3.60 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (right) Part No.:SESA0031012
 
SeaMAX Адаптор Duplex SC/APC Singlemode - GREEN3.60 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Duplex SC/APC Singlemode - GREEN Part No.:SMF-APC-SCSCSDUCE
 
SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA, St3.60 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-MLT-NMA-SJ-A-24FO
 
Brand-Rex Адаптор BrandRex ST Multimode Adapter with metal s3.75 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Адаптор BrandRex ST Multimode Adapter with metal sleeve Part No.:BCBHCSTMM001
 
Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ453.84 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ45 Part No.:UB-TC-CON
 
SeaMAX Панел 45x45mm Shuttered Module, 2 Ports with Label3.84 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 45x45mm Shuttered Module, 2 Ports with Label Part No.:SMFA64422SP
 
Mini Com Blank Module black3.86 лв.поръчай
доставим
• Mini Com Blank Module black
снимка
Mini Com Blank Module arctic white3.86 лв.поръчай
доставим
• Mini Com Blank Module arctic white
снимка
SW-4232AP-80-2P КАПАЧКА ЗА 2xRJ45 80x80mm3.90 лв.поръчай
налично
 
 
Patch Cable Cat.5e 1m FTP black3.90 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM3.90 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI8LU
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SL3.93 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 6 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9SLTNSASJ6/P1
 
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Me3.94 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-12FO
 
Крайна тапа 25/403.94 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 6 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS13.98 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 6 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI6LU
 
1/2 blank insert4.13 лв.поръчай
доставим
• 1/2 blank insert
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SL4.14 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 8 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ8/P1
 
Brand-Rex Кабел 4 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS14.22 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 4 Fibre Rodent Resist Uni - External - OS1 Part No.:BCHF008UNI4RRNM
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, SA4.26 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers 9/125µ cable, MLT, SA Part No.:SMSM9MCSA24
 
SeaMAX Панел 25x50mm Shuttered Module, 1 Port4.32 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 25x50mm Shuttered Module, 1 Port Part No.:SMFA-480-1MSP-WH3
 
SeaMAX Адаптор Simplex SC/APC Singlemode - GREEN4.32 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Simplex SC/APC Singlemode - GREEN Part No.:SMF-APC-SCSCSSMCE
 
Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS14.32 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 8 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI8LU
 
Brand-Rex Кабел 4 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM4.32 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 4 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI4LU
 
RJ 11 розетка преходник 1F>2F4.32 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, S4.35 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 12 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, SLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ12/P1
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, M4.41 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 24 fibers+2x 1.5 Copper 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ24/P1
 
Разклонител RJ45 male to 2xRJ45 female4.47 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Панел 25mm x 50mm Shuttered Module White4.49 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 25mm x 50mm Shuttered Module White Part No.:BCMMCWDOUNI062
 
Кутия разклонител 85 x 85 x 45mm, IP444.50 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел 1m SC APC Pigtail 9/1254.54 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC APC Pigtail 9/125 Part No.:SMF-APC-SS-SC-1
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 External - OS4.62 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 External - OS1 Part No.:BCH008S24WNM
 
Patch cable Cat.5e 3m UTP Blue4.62 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Адаптор BrandRex SC Multimode Duplex adaptor - BEI4.64 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Адаптор BrandRex SC Multimode Duplex adaptor - BEIGE Part No.:BCBHCDCMM001
 
Sloped insert. for two NetKey™ modules.4.70 лв.поръчай
доставим
• Sloped insert. for two NetKey™ modules.
снимка
SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA4.74 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ48
 
Brand-Rex !Кутия BrandRex 33mm Deep German Style Backbox RAL4.75 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex !Кутия BrandRex 33mm Deep German Style Backbox RAL 9010 WHITE Part No.:BCMMCWDOAPR
 
SeaMAX Вложка UTP Keystone Tooless Jack, Cat.5E4.80 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Вложка UTP Keystone Tooless Jack, Cat.5E Part No.:SMFA682K8
 
Patch cable UTP 5Ecat. 2m4.80 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 12 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 O4.83 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 12 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI12LU
 
SeaMAX Кабел 3m Patch Cord FTP Cat.5e - Grey4.84 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Кабел 3m Patch Cord FTP Cat.5e - Grey Part No.:SMFW401FTPC5E3MGR
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS14.98 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal - OS1 Part No.:BCHF008UNI24LU
 
Patch Cable Cat.5e 1m FTP black IC5.04 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box,cat.5E5.18 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box,cat.5E Part No.:SMFA560BD88C5E
 
2 Module Insert for Bezels5.36 лв.поръчай
доставим
• 2 Module Insert for Bezels
снимка
SeaMAX Кабел 1m SC UPC Pigtail 9/1255.40 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Кабел 1m SC UPC Pigtail 9/125 Part No.:SMFBSS-SC-1
 
Patch cable UTP Cat.5e 5m gray5.40 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E5.40 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E Part No.:SMFA560BD8C5E
 
SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E5.40 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E Part No.:SMFA-1315AT-8-C5E
 
SeaMAX Ключалка Side Door Lock for TS Cabinet5.40 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Ключалка Side Door Lock for TS Cabinet Part No.:SESA0026006
 
Вътрешем ъгъл 25/405.43 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - Red Part No.:BCGPCPCU010111H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - yellow Part No.:BCGPCPCU010666H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C5.49 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU010888H
 
Външен ъгъл 25x40 5.55 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Модул BrandRex 10 pair disconnection block, white,5.59 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System Brand-Rex Модул BrandRex 10 pair disconnection block, white, PBT Part No.:BCMMCDISU10PK001
 
SeaMAX Модул Tray for 6FO for SMF-GPJ-08V4M5.62 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 6FO for SMF-GPJ-08V4M Part No.:SMF-GPJ-08V4M-T24
 
SeaMAX Вложка STP Keystone Tooless Jack, Cat.5E5.62 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Вложка STP Keystone Tooless Jack, Cat.5E Part No.:SMFA682KS8
 
Patch Cable Cat.5e 2m FTP black5.70 лв.поръчай
налично
 
снимка
UTP CAT5E FLAT CABLE 2M /BLU5.73 лв.поръчай
доставим
 
 
UTP CAT5E FLAT CABLE 2M /BLK5.73 лв.поръчай
доставим
 
 
Brand-Rex Панел 86mm x 147mm Double Gang UK Style Faceplate 5.75 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 86mm x 147mm Double Gang UK Style Faceplate White with MilleniuM Logo Part No.:BCMMCWDOUNI031
 
Brand-Rex Панел 45mm x 45mm EU Style Double Shuttered Module5.81 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 45mm x 45mm EU Style Double Shuttered Module - Accepts 2 x RJ-45 Jack Part No.:BCMMCUNILGD45001
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, SA5.88 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 48 fibers 9/125µ cable, MLT, SA Part No.:SMSM9MCSA48
 
SeaMAX Панел 1U Blanking Panel6.00 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 1U Blanking Panel Part No.:SESA0006011
 
SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V56.05 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V5 Part No.:SMF-GPJ-04V5-T24
 
SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-08V56.05 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-08V5 Part No.:SMF-GPJ-08V5-T24
 
Конектор Cat.5e FTP LSA EFB6.05 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 48 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 Universal - O6.22 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 48 Fibre Duct Grade MLT - 6x12 Universal - OS1 Part No.:BCHF008S48WLU
 
Triton Cable Managment скоба 40x406.24 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Cable Managment скоба 40x40 Part No.:TN-RAX-D1-X44-X3
 
Triton Cable Managment скоба 40x406.24 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Cable Managment скоба 40x40 Part No.:TN-RAX-D2-X44-X3
 
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 62.5/125 Pigtail6.29 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 62.5/125 Pigtail Part No.:BCHOT062SC001
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 O6.29 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 50/125 OM2 Part No.:BCHF050UNI24LU
 
Patch cable UTP 5Ecat. 2m crosswired6.34 лв.поръчай
налично
 
снимка
Patch cable Cat.5e 5m UTP Red6.36 лв.поръчай
налично
 
 
CONTEG Fornt panel for 10" FO splice-box 8 SC6.44 лв.поръчай
доставим
Fornt panel for 10" FO splice-box 8 SC
снимка
CONTEG Front panel for 10" FO splice-box 8 ST6.44 лв.поръчай
доставим
Front panel for 10" FO splice-box 8 ST
снимка
Triton Скоба за заземяване6.48 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Скоба за заземяване Part No.:TN-RAX-SV-X01-X1
 
SeaMAX Кабел SeaMAX, 96 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA6.48 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел SeaMAX, 96 fibers 9/125µ cable, MLT, NSA Part No.:SCSM9MLTNSASJ96
 
Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C6.50 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU020888H
 
Съединител RJ45 TEL TA1010B6.63 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Розетка Universal Outlet Faceplate, White6.71 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Розетка Universal Outlet Faceplate, White Part No.:BCMMCWDOSMA002
 
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 1m, RoHS compla6.73 лв.поръчай
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 1m, RoHS complaint
снимка
Brand-Rex Панел 86mm x 86mm Single Gang Faceplate with Inter6.79 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 86mm x 86mm Single Gang Faceplate with Intergrated Shutter 2 x RJ45 White Part No.:BCMMCWDOUNI071
 
Patch cable UTP 5Ecat. 1m6.81 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Ground Изолатор6.86 лв.поръчай
доставим
• Coaxial System SeaMAX Ground Изолатор Part No.:SL-2641
 
Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 x 45 holes6.87 лв.поръчай
доставим
• Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 x 45 holes
снимка
Brand-Rex Кабел 5m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C6.97 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 5m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU050888H
 
CONTEG Earthing clip6.99 лв.поръчай
доставим
Earthing clip
снимка
CONTEG Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splic6.99 лв.поръчай
доставим
Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splice-box - 4DSC
снимка
CONTEG Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splic6.99 лв.поръчай
доставим
Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splice-box - 8ST
снимка
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 3m, RoHS compla7.00 лв.поръчай
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 3m, RoHS complaint
снимка
PANDUIT 48 fibre 9/125?m (OS1) singlemode low smoke zero hal7.09 лв.поръчай
доставим
48 fibre 9/125?m (OS1) singlemode low smoke zero halogen indoor/outdoor tight-buffered cable, black
снимка
Patch cable 1m blue Cat.5 600Mhz 7.13 лв.поръчай
налично
 
снимка
Organizer for Cables (plastic clips) KAB00097.23 лв.поръчай
доставим
 
 
SeaMAX Модул Splice Cassette, incl. Splice Holder7.34 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Splice Cassette, incl. Splice Holder Part No.:SMFAST0363
 
Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C7.50 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - grey Part No.:BCGPCPCU030888H
 
Brand-Rex Вложка GigaPlus Unscreened Lead Frame Snap In Jack7.56 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Вложка GigaPlus Unscreened Lead Frame Snap In Jack 110 IDC 568A/B, White Part No.:BCGPCJAKU13
 
CONTEG Panel for double wall-mounting FO splice-box - 24SC7.58 лв.поръчай
доставим
Panel for double wall-mounting FO splice-box - 24SC
снимка
CONTEG Panel for double wall-mounting FO splice-box - 24ST7.58 лв.поръчай
доставим
Panel for double wall-mounting FO splice-box - 24ST
снимка
CONTEG Panel with 1 PG couplings for ORN-01-30/187.58 лв.поръчай
доставим
Panel with 1 PG couplings for ORN-01-30/18
снимка
CONTEG 10" blank panel, height 1U7.58 лв.поръчай
доставим
10" blank panel, height 1U
снимка
Patch cable FTP 5Ecat. 0.5m, Gray, Value7.60 лв.поръчай
доставим
 
 
Patch cable UTP 5Ecat. 1m, Value7.60 лв.поръчай
налично
 
снимка
РОЗЕТКА UTP Cat.5E за Стена Двойна7.71 лв.поръчай
налично
 
 
SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H7.80 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H) - Flush Mount Part No.:SMFA691KS88C5E
 
SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H7.80 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H) - Surface Mount Part No.:SMFA692KS88C5E
 
Category 5 110 connectors - terminates 1pair 24 AWG cable7.81 лв.поръчай
доставим
• Category 5 110 connectors - terminates 1pair 24 AWG cable
снимка
German faceplate 80 x 80mm. For use with NKAGS2AW arctic whi7.81 лв.поръчай
доставим
• German faceplate 80 x 80mm. For use with NKAGS2AW arctic white.
снимка
PANDUIT RJ11 Mini-Jack™ 6 pos / 4 wire CJ64AW, RoHS complain7.83 лв.поръчай
доставим
RJ11 Mini-Jack™ 6 pos / 4 wire CJ64AW, RoHS complaint
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 8/125 Pigtail7.94 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 8/125 Pigtail Part No.:BCHOTSC008001
 
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 2m, RoHS compla8.04 лв.поръчай
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 2m, RoHS complaint
снимка
45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Dep8.05 лв.поръчай
доставим
• 45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Depth to rear of modules: 19mm
снимка
LAN Protector RJ458.12 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 50/125 Pigtail8.12 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 50/125 Pigtail Part No.:BCHOTST050001
 
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 62.5/125 Pigtail8.34 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex ST 62.5/125 Pigtail Part No.:BCHOTST062001
 
SeaMAX Инструмент Cable Stripper8.42 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Инструмент Cable Stripper Part No.:SMFHT-S501A
 
SeaMAX Кабел 1m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord8.42 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC1M
 
Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 62.5/1258.55 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 24 Fibre Duct Grade Uni - Universal 62.5/125 OM1 Part No.:BCHF062UNI24LU
 
Розетка 2x UTP Cat.5e бяла, Full8.57 лв.поръчай
налично
 
 
EPNEW, Неекранирана розетка 2xRJ45 cat.5 ERB-U28D448.58 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 50/125 Pigtail8.62 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex SC 50/125 Pigtail Part No.:BCHOT050SC001
 
Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001)8.73 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Кабел 2m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord8.74 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC2M
 
Brand-Rex Кабел 1m LC OM3 50/125 Pigtail8.97 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC OM3 50/125 Pigtail Part No.:BCHOTLCOM3001
 
SeaMAX Кабел 3m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord9.05 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 3m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC3M
 
SeaMAX Панел 2U Blanking Panel9.07 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 2U Blanking Panel Part No.:SESA0006021
 
РОЗЕТКА STP,Cat.5E за Вграждане,Двойна9.09 лв.поръчай
налично
 
снимка
CISCO 7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe9.10 лв.поръчай
доставим
7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe
снимка
SeaMAX Кабел 5m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord9.15 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m SC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSSC/SC5M
 
Patch cable Cat.5e 10m UTP Gray9.17 лв.поръчай
налично
 
 
Brand-Rex Кабел 96 Fibre Duct Grade MLT - 12x12 External - O9.20 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 96 Fibre Duct Grade MLT - 12x12 External - OS1 Part No.:BCH008S96WNM
 
Т-модул 25/40 - 25/409.22 лв.поръчай
налично
 
снимка
Brand-Rex Кабел Cat 3 24 AWG U/UTP 50 Pair LSF/OH Sheathed C9.36 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System Brand-Rex Кабел Cat 3 24 AWG U/UTP 50 Pair LSF/OH Sheathed Cable Part No.:BCC3U50PRHF1
 
2 Module Space Surface Mount Box CBXJ2AW-A9.48 лв.поръчай
доставим
• 2 Module Space Surface Mount Box CBXJ2AW-A
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 3m9.49 лв.поръчай
налично
 
снимка
CONTEG Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splic9.69 лв.поръчай
доставим
Panel for simple wall-mounting for ORN-01-30/18 splice-box - 8SC
снимка
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Unscreened Snap In Jack 110 IDC BL9.77 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Unscreened Snap In Jack 110 IDC BLACK Part No.:BCC6CJAKU012
 
CONTEG Wire-management panel for double frame9.91 лв.поръчай
доставим
Wire-management panel for double frame
снимка
PANDUIT NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 5m, RoHS compla10.06 лв.поръчай
доставим
NetKey™ Cat 5e UTP patch cord white, 5m, RoHS complaint
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 1m, RoHS complaint10.07 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 1m, RoHS complaint
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 1m10.12 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Snap In Jack LSA universa10.14 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Snap In Jack LSA universal WIRED IDC BLACK Part No.:BCC6CJAKF0K2
 
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS com10.33 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS complaint
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoH10.33 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoHS complaint
снимка
4 Module Space Modular Faceplate10.40 лв.поръчай
доставим
• 4 Module Space Modular Faceplate
снимка
3 Module Spase 86 x 86mm single gang faceplate holds up to t10.40 лв.поръчай
доставим
• 3 Module Spase 86 x 86mm single gang faceplate holds up to three Mini-Com Modules. Supplied with mounting screws. Depth to rear of modules (copper): 12.77mm
снимка
Brand-Rex Кабел Duct Grade Uni - Universal - OM3 / 24 Fibre10.58 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел Duct Grade Uni - Universal - OM3 / 24 Fibre Part No.:BCGFOM3UNI24LU
 
Patch cable FO 62.5-125um ST-SC 3m Value10.68 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Организатор 1U cable management panel with cap10.76 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор 1U cable management panel with cap Part No.:SMEGLXJ1U
 
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex LC 8/125 Pigtail10.87 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m BrandRex LC 8/125 Pigtail Part No.:BCHOTLC008001
 
CONTEG 19" blank panel 2U10.95 лв.поръчай
доставим
19" blank panel 2U
снимка
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C11.06 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF010888H
 
Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C11.06 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 1m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - yellow Part No.:BCGPCPCF010-666H
 
SeaMAX Клещи Crimping tool 8P/6P11.08 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping tool 8P/6P Part No.:SMFA3298
 
Cable bracket 40 x 80 mm for horizontal cable guiding11.08 лв.поръчай
доставим
• Cable bracket 40 x 80 mm for horizontal cable guiding
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic whi11.11 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic white
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black11.11 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black
снимка
SeaMAX Кабел 1m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.23 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC1M
 
Cable bracket 40 x 50 mm for vertical cable guiding11.34 лв.поръчай
доставим
• Cable bracket 40 x 50 mm for vertical cable guiding
снимка
Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding11.34 лв.поръчай
доставим
• Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding
снимка
Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding11.34 лв.поръчай
доставим
• Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding
снимка
CONTEG 10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFP11.37 лв.поръчай
доставим
10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL
снимка
SeaMAX Кабел 1m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC1M
 
SeaMAX Кабел 1m LC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSLC/SC1M
 
SeaMAX Кабел 1m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord11.39 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-BDS-LC/SC-APC-1M
 
Кутия разклонител Elmark, 200 x 155 x 80mm, IP54 ПКОМ11.50 лв.поръчай
налично
 
снимка
4 Module Snap-On Faceplate for 4 NetKey™ modules, black11.51 лв.поръчай
доставим
• 4 Module Snap-On Faceplate for 4 NetKey™ modules, black
снимка
50mm x 50mm adapter with sloped insert for two NetKey™ modul11.51 лв.поръчай
доставим
• 50mm x 50mm adapter with sloped insert for two NetKey™ modules, arctic white
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 2m, RoHS complaint11.54 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 2m, RoHS complaint
снимка
Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style11.59 лв.поръчай
доставим
• Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 2m11.65 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8 Cat5E (21.17.3033)11.79 лв.поръчай
доставим
 
снимка
CONTEG Supporting bracket long for 19" shelf11.80 лв.поръчай
доставим
Supporting bracket long for 19" shelf
снимка
SeaMAX Кабел 2m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.81 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC2M
 
SeaMAX Кабел 1m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord11.86 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 1m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC1M
 
SeaMAX Кабел 2m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord11.86 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC2M
 
ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional11.96 лв.поръчай
доставим
• ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional Продуктов номер:TP-TL-ANT2408CL TP LINK Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
SeaMAX Кабел 2m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord12.01 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC2M
 
SeaMAX Кабел 2m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord12.01 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 2m LC/PC-SC/APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-BDS-LC/SC-APC-2M
 
Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C12.09 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 2m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF020888H
 
SeaMAX Кабел 3m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord12.10 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 3m SC-SC APC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMF-APC-DSSC/SC3M
 
Patch cable UTP 5Ecat. 5m12.13 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Termination tool for Mini-Com® modules, CJS6X88TGY, CJ6X88TG12.22 лв.поръчай
доставим
• Termination tool for Mini-Com® modules, CJS6X88TGY, CJ6X88TGxx, CJ5E88TGxx, CJ6X88TGxx
снимка
Hinge for RON and ROD12.22 лв.поръчай
доставим
• Hinge for RON and ROD
снимка
Hinge for door of ROF racks and for rear section of ROD rack12.22 лв.поръчай
доставим
• Hinge for door of ROF racks and for rear section of ROD racks
снимка
Розетка 2xFTP cat.5e в/у мазилка с кутия, Alcasa12.30 лв.поръчай
налично
 
снимка
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE12.32 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE Part No.:MT-RBPOE
 
Brand-Rex Панел 80mm x 80mm Single Gang European Faceplate -12.32 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 80mm x 80mm Single Gang European Faceplate - 50mm x 50mm apature - White Part No.:BCMMCWDOUNI007
 
Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C12.44 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU010888H
 
Patch cable FO 62.5-125um ST-ST 3m Value12.49 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Кабел 5m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord12.69 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m LC-SC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/SC5M
 
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bot12.76 лв.поръчай
доставим
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom frame
снимка
CONTEG 19" blank panel 3U12.76 лв.поръчай
доставим
19" blank panel 3U
снимка
PANDUIT Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module12.82 лв.поръчай
доставим
Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module
снимка
SeaMAX Кабел 5m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord13.14 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Кабел 5m LC-LC UPC Duplex 9/125 Patch cord Part No.:SMFBDSLC/LC5M
 
Brand-Rex Кутия BrandRex 32mm Deep Single Gang Backbox (for 13.21 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия BrandRex 32mm Deep Single Gang Backbox (for UK style 86mm x 86mm faceplates) WHITE Part No.:BCMMCSGBB32001
 
Adapter-Coupler UTP 8/8 shielded (21.17.3031)13.31 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 10m13.31 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Adapter-Splitter UTP 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F13.31 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Patch cable UTP 5Ecat. 2m, Value13.49 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C13.68 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU020888H
 
Cable for Antenna 0.5m N-male to R-SMA M WL010413.78 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch C13.79 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Кабел 3m GIGAPlus 24 AWG F/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord -grey Part No.:BCGPCPCF030888H
 
PANDUIT Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module14.03 лв.поръчай
доставим
Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module
снимка
Patch cable FO 62.5-125um SC-SC 3m Value14.56 лв.поръчай
доставим
 
снимка
8631 Краен капак за 40х20мм14.76 лв.поръчай
налично
 
 
8635 Вътрешен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.поръчай
налично
 
 
8636 Външен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.поръчай
налично
 
 
Ubiquiti Универсална стойка за антена14.76 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Универсална стойка за антена Part No.:UB-AM
 
Patch cable S/FTP 6cat. 1m14.80 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C14.94 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU030888H
 
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-07,8,9 in top or bot15.13 лв.поръчай
доставим
Frame for installation of DP-VEN-07,8,9 in top or bottom frame of ROV depth 1000mm
снимка
CISCO Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe15.20 лв.поръчай
доставим
Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe)
снимка
Brand-Rex Вложка BrandRex GIGAPlus Screened GE Style Data Ou15.51 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Вложка BrandRex GIGAPlus Screened GE Style Data Outlet 2x RJ45 (H) - WHITE Part No.:BCGPCG245SU002
 
Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4515.54 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS010888H
 
SeaMAX Модул Cooling fan(ball bearing fan) for WM/ZH cabinet15.79 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Cooling fan(ball bearing fan) for WM/ZH cabinet Part No.:SESA0014004
 
SeaMAX ODF Кутия, 6 fibers, 3 adapters16.24 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX ODF Кутия, 6 fibers, 3 adapters Part No.:SMF-GP-ZF-I
 
PANDUIT Cat 6 UTP patch cord Off White, 5m, RoHS complaint16.36 лв.поръчай
доставим
Cat 6 UTP patch cord Off White, 5m, RoHS complaint
снимка
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 450mm depth rack, 20kg loading r16.38 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 450mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA4502
 
Разклонител 4x220V IEC320 1.1m16.38 лв.поръчай
налично
 
 
Eaton B-Line 1U metal blanking panel16.61 лв.поръчай
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4516.71 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS020888H
 
Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch C17.39 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 24 AWG U/UTP RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCU050888H
 
Patch cable FO 62.5/125um MTRJ 3m17.49 лв.поръчай
доставим
 
снимка
CONTEG 19" cable clamp bracket / earthing bar for patch pane17.53 лв.поръчай
доставим
19" cable clamp bracket / earthing bar for patch panel, 2U
снимка
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабеле17.71 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабелен канал, пластмасов, сив Part No.:TN-RAB-VP-X02-A1
 
TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Fem17.71 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC3S
 
Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4517.96 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 3m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS030888H
 
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE18.15 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE Part No.:MT-RBGPOE
 
Brand-Rex Модул BrandRex Cable Manager for Double Skin SIJ P18.15 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Модул BrandRex Cable Manager for Double Skin SIJ Panel - BLACK Part No.:BCMMCACCCMSIJ2
 
Brand-Rex Кабел 1m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4518.29 лв.поръчай
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 1m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG010-888H
 
SeaMAX Термостат SeaMAX18.60 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Термостат SeaMAX Part No.:SMETH01
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, сив, за малки натоварвания Part No.:TN-RAC-VP-X16-A1
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, черен, за малки натоварвания Part No.:TN-RAB-VP-X16-A1
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 15VDC, 12W19.19 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 15VDC, 12W Part No.:UB-POE-15-12W
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W19.19 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W Part No.:UB-POE-24-12W
 
Triton Крепежи 50x Set of screw M6, washer and captive nut19.19 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Крепежи 50x Set of screw M6, washer and captive nut Part No.:TN-RAX-MO-X03-X1
 
Brand-Rex Кабел 2m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4519.66 лв.поръчай
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 2m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG020-888H
 
CONTEG 19" shelf, depth 150 mm with 2 supporting brackets -19.76 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 150 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
 
Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4520.41 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 5m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS050888H
 
MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см.20.66 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см. Part No.:MT-ACRPSMA
 
TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м20.98 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м Part No.:TL-TL-POE10R
 
TP-Link Предпазител от пренапрежение,2.4GHz,N-type Male to F20.98 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Предпазител от пренапрежение,2.4GHz,N-type Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24SP
 
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter21.09 лв.поръчай
доставим
1000BaseT; RJ45 copper connector; 32-bit PCI bus support (PCI 2.1, 2.2); WOL, ACPI function; VLAN, ANSI/ IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, Auto-Negotiation of MDI-II, Half- / Full-duplex support
снимка
SeaMAX Тестер за мрежа21.11 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Тестер за мрежа Part No.:SMFTS468
 
Cable for Antenna 3m R-SMA M/F WL010021.12 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 3m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ4521.14 лв.поръчай
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Кабел 3m 10GPlus 27 AWG S/FTP Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCAC6PCG030-888H
 
CONTEG 19" shelf, depth 250 mm with 2 supporting brackets -21.23 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 250 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
ZyXEL NWD2105 Ultra Compact Wireless N-Lite (802.11n, 150Mbp21.38 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Wireless ZyXEL Ultra Compact Wireless N-Lite USB Адаптер Part No.:ZX-NWD2105
снимка
Antenna Flat RWANT-2407 7db/180' Roline21.50 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX PLC 1x4 Splitter Модул for GEPON system21.52 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX PLC 1x4 Splitter Модул for GEPON system Part No.:SMF-PLC-104-20-21-B1
 
SeaMAX Инструмент Punch Down/110 and Krone Block21.84 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Инструмент Punch Down/110 and Krone Block Part No.:SMFA-389-KT
 
Patch cable S/FTP 20m21.95 лв.поръчай
доставим
 
снимка
PANDUIT Plastic icon with PHONE image for Mini-Jack™, Mini-C22.04 лв.поръчай
доставим
Plastic icon with PHONE image for Mini-Jack™, Mini-Com™ & NetKey™ Modules, Surface Mount Boxes and Faceplate, red 100pcs
снимка
PANDUIT Plastic icon with DATA image for Mini-Jack™, Mini-Co22.04 лв.поръчай
доставим
Plastic icon with DATA image for Mini-Jack™, Mini-Com™ & NetKey™ Modules, Surface Mount Boxes and Faceplate, blue 100pcs
снимка
Brand-Rex Вложка 10GPlus Snap In Jack Screened LSA universal22.08 лв.поръчай
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Вложка 10GPlus Snap In Jack Screened LSA universal wired IDC Part No.:BCAC6JAKF0K2
 
Adapter AC220V/24V DC FOR ROUTER BOARD22.14 лв.поръчай
налично
 
снимка
Cambium Networks Power Supply Адаптер, Output +29.5V-DC 0.4622.14 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks Power Supply Адаптер, Output +29.5V-DC 0.46A Part No.:MA-ACPSSW-09B
 
Brand-Rex Кутия 32mm Deep Double Gang Backbox (for UK style 22.27 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия 32mm Deep Double Gang Backbox (for UK style 86mm x 146mm faceplates) WHITE Part No.:BCMMCDGBB32002
 
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 600mm depth rack, 60kg loading r22.44 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 600mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB60
 
1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/522.85 лв.поръчай
доставим
• 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m
 
Brand-Rex Кабел 7m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ4522.86 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 7m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS070888H
 
SeaMAX Клещи Crimping Tool for 6P6C/ RJ12, 6P/4C/ RJ11 and 623.17 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping Tool for 6P6C/ RJ12, 6P/4C/ RJ11 and 6P2C Plug Part No.:SMFHT-3686
 
SeaMAX Клещи Crimping Tool for 8P/ 6P/4P Plug with Ratchet23.17 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping Tool for 8P/ 6P/4P Plug with Ratchet Part No.:SMFHT2008RC
 
Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord23.21 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050010SC201
 
Patch cable UTP 5Ecat. 20m23.35 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Conv. RC-100FX/ST 100TX to 100FX/ST(21.13.1065)23.64 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 2m SC - ST Duplex 62.5/125 Patchcord23.96 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m SC - ST Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC062020ST291
 
MOD-MGSX550 MINI-GBIC MM SFP24.13 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Universal Outlet - 2 Way,24.43 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Universal Outlet - 2 Way, White Part No.:BCC6CG245SU002
 
Brand-Rex Кабел 10m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ424.81 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 10m CAT6Plus 27 AWG PIMF Stranded 4 Pair RJ45 - RJ45 Patch Cord - GREY Part No.:BCC6CPCS100888H
 
Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - SC Duplex 50/125 Patchcord25.10 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPMJ050010SC202
 
SeaMAX PLC 1x16 Splitter Модул for GEPON system25.11 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX PLC 1x16 Splitter Модул for GEPON system Part No.:SMF-PLC-116-20-21-B2
 
Brand-Rex Кабел 2m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord25.36 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050020SC291
 
Antenna Booster WiFi Router 9db WL0037A25.46 лв.поръчай
доставим
 
 
Triton 19' Fixed полица 1U/250mm, max.load.capacity up to 2026.22 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/250mm, max.load.capacity up to 20kg Part No.:TN-RAB-UP-250-A1
 
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord26.62 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050010SC203
 
Antenna Directional WiFi w/base 7db WL009126.72 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord26.72 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC062010SC293
 
Brand-Rex Кутия BrandRex Wall mounted distribution box, Grey26.79 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия BrandRex Wall mounted distribution box, Grey, 10 x 10 pair dist. blocks Part No.:BCMMCWDBU10001
 
Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - MT-RJ Duplex 50/125 Patchcord26.99 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m MT-RJ - MT-RJ Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPMJ050010MJ202
 
Антена TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi, SMA, 1m cable 27.31 лв.поръчай
налично
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Насочена,Кабел 1м,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2406A
снимка
Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord27.56 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050030SC291
 
Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord27.83 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 3m SC - SC Duplex 62.5/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC062030SC201
 
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, RO27.94 лв.поръчай
доставим
Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, ROV - depth 600 and 800mm
снимка
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x3, equal, SC/APC, 3mm28.15 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x3, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-103-PL-30-10-SC/APC
 
Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 а28.80 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 антени Part No.:UB-PBE-RAD-400
 
Positions and holds UTP cable for termination with Pan-Punch28.84 лв.поръчай
доставим
• Positions and holds UTP cable for termination with Pan-Punch® 110 Connecting Blocks. For frame or rack mount wiring behind bases.
снимка
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IE28.95 лв.поръчай
доставим
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n) С опаковка
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets -29.08 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX !Модул Fan Unit for 600mm depth of TE cabinet:2 fans29.39 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 600mm depth of TE cabinet:2 fans Part No.:SESA0016602
 
Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 8/125 Patchcord29.49 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m SC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC008010SC201
 
CONTEG 19" Management panel 1U 40x50 mm29.76 лв.поръчай
доставим
19" Management panel 1U 40x50 mm
снимка
SeaMAX Конзола Heavy duty fixed shelf, 600mm depth rack, 10029.81 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty fixed shelf, 600mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB60
 
SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 600mm depth rack29.81 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 600mm depth rack Part No.:SESA000906
 
Brand-Rex Кабел 1m LC - LC Duplex 50/125 Patchcord30.06 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 1m LC - LC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050010LC293
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W30.36 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W Part No.:UB-POE-48-24W
 
CONTEG 19" Management panel 1U 40x40 mm30.91 лв.поръчай
доставим
19" Management panel 1U 40x40 mm
снимка
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 800mm depth rack, 60kg loading r31.05 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 800mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB80
 
LAN cable tester BNC/UTP WZ001131.34 лв.поръчай
доставим
 
 
Brand-Rex Кабел 1m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch31.71 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 1m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch Cord Blue PVC Sheathed Cable Part No.:BCSP6PCS015400H
 
12 Module Space Surface Mount Box31.80 лв.поръчай
доставим
• 12 Module Space Surface Mount Box
снимка
Brand-Rex Кабел 5m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord31.92 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 5m SC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPSC050050SC291
 
CONTEG 10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U,32.05 лв.поръчай
доставим
10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zinc plating
снимка
Brand-Rex Аксесоар Fibre Management Loops and 24-way splice 32.25 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Аксесоар Fibre Management Loops and 24-way splice bridge Part No.:BCMFCFMKIT001
 
CONTEG Wall-mounting FO splice-box, size 300x180, simple32.43 лв.поръчай
доставим
Wall-mounting FO splice-box, size 300x180, simple
снимка
Optone Модул 155M SFP, 20km, SM fiber, 1310nm, LC32.98 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 155M SFP, 20km, SM fiber, 1310nm, LC Part No.:SA-SFP-LX-SM-0120
 
Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord33.06 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patchcord Part No.:BCHOPLCOM3020LC293
 
1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km34.27 лв.поръчай
доставим
• 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km
 
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender34.34 лв.поръчай
доставим
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender
снимка
Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord34.38 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 1m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008010SC203
 
CONTEG 19" Management panel 1U 40x60 mm34.42 лв.поръчай
доставим
19" Management panel 1U 40x60 mm
снимка
TENDA A9 WL N300 RANGE EXTEND34.49 лв.поръчай
доставим
 
 
Ubiquiti POE Инжектор, 50VDC, 60W , airFiber POE34.50 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti POE Инжектор, 50VDC, 60W , airFiber POE Part No.:UB-POE-50-60W
 
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 34.56 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 24W Part No.:UB-POE-24-24W-G
 
Brand-Rex Кабел 2m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch34.72 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Кабел 2m BrandRex Smartpatch CAT6 24 AWG STP Patch Cord Blue PVC Sheathed Cable Part No.:BCSP6PCS020400H
 
SeaMAX Конзола 60 Sliding Shelf34.91 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 60 Sliding Shelf Part No.:SESA6004001
 
Antenna Booster WiFi Indoor w/base 7db WL009035.05 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Кабел 5m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord35.33 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Multimode Brand-Rex Кабел 5m LC - SC Duplex 50/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC050050SC293
 
CONTEG 19" Management panel 2U 80x60 mm35.56 лв.поръчай
доставим
19" Management panel 2U 80x60 mm
снимка
SeaMAX Модул Fan Unit for 600mm depth of T2/TS/TD cabinet:2 35.60 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 600mm depth of T2/TS/TD cabinet:2 fans Part No.:SMEFU66
 
Triton Pair of angles 1000mm ( L=768mm ) крепежи35.88 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Pair of angles 1000mm ( L=768mm ) крепежи Part No.:TN-RAB-NL-X04-X1
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE35.91 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Gigabit TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE Part No.:TL-UE300
 
POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT36.13 лв.поръчай
доставим
• POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT
 
Brand-Rex Кабел 2m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord36.36 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 2m LC - SC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008020SC203
 
D-LINK DWA-172/WL AC600 USB36.78 лв.поръчай
доставим
• D-Link DWA-172 Wireless AC600 High Gain USB Adapter
снимка
SeaMAX 60 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear36.85 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX 60 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear Part No.:SESA6002101
 
Optone Модул 155M SFP, 2km, ММ fiber, 1310nm, LC36.98 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 155M SFP, 2km, ММ fiber, 1310nm, LC Part No.:SA-SFP-SX-MM-0102
 
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x4, equal, SC/APC, 3mm37.83 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x4, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-104-PL-30-10-SC/APC
 
PAXTON 12V dc 1A power supply in black plastic housing37.87 лв.поръчай
доставим
12V dc 1A power supply in black plastic housing
снимка
CONTEG 19" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U,38.00 лв.поръчай
доставим
19" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 16 positions, zinc plating
снимка
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bot38.38 лв.поръчай
доставим
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom frame of ROV depth 1000mm
снимка
Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoSt38.64 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoStation Part No.:UB-NS-WM
 
Ubiquiti Instant 802.3af, Outdoor адаптер38.64 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti Instant 802.3af, Outdoor адаптер Part No.:UB-INS-8023AF-O
 
Triton 19' Fixed полица 1U/450mm, max.load.capacity up to 8038.64 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/450mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-450-A3
 
CONTEG 19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets -38.76 лв.поръчай
налично
19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX Аранж. панел Patch panel 24 ports UTP, Cat.5e, T568A/39.05 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Аранж. панел Patch panel 24 ports UTP, Cat.5e, T568A/B, black Part No.:SMFA652D248C5E
 
CONTEG 19" Management Panel 1U, plastic hooks 40 x 80 mm39.08 лв.поръчай
доставим
19" Management Panel 1U, plastic hooks 40 x 80 mm
снимка
КЛЕЩИ RJ-45 (UTP) 8x8 (16.06.1020)39.24 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 600mm depth rack, 20kg loadin39.47 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 600mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA6005001
 
SeaMAX Модул 5 ways Power bar with 19”mounting plate(German 39.61 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 5 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD0504
 
D-Link 4-Port USB 2.0 Hub39.77 лв.поръчай
доставим
5 - with USB specification versions 1.1 and 2.0; 4 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Connectivity: 5 cascaded hubs maximum, Supports Windows 98/98SE/ME/2000/XP(for USB 2.0), Mac OS X 10.1and above (for USB 2.0), Mac OS 8.9 and above (for USB 1.1only); DC 5V/2.5A external AC power supply
снимка
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROV depth 1039.87 лв.поръчай
доставим
Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROV depth 1000mm
снимка
INDOOR CASE FOR RB49340.02 лв.поръчай
налично
 
снимка
SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray,40.02 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray, max.48 fibers, 2 cable entries Part No.:SMF-GPJ-02VM
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC dupl40.32 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-SX-MM-0205D
 
SeaMAX Конзола Heavy duty, 800mm depth rack, 100kg loading r40.71 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty, 800mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB80
 
SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 800mm depth rack40.71 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 800mm depth rack Part No.:SESA000908
 
TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10к40.95 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км. Part No.:TL-TL-SM311LS
 
TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 540.95 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 550/275m Part No.:TL-TL-SM311LM
 
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 960/1000mm depth rack, 60kg load41.12 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 960/1000mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB96
 
Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 8/125 Patchcord41.23 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode Brand-Rex Кабел 2m LC - LC Duplex 8/125 Patchcord Part No.:BCHOPLC008020LC203
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC dup41.33 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-LX-SM-0220D
 
Triton 19' Fixed полица 1U/550mm, max.load.capacity up to 8041.40 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/550mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-550-A3
 
CONTEG 19" shelf, depth 350 mm - Fixed41.74 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 350 mm - Fixed
снимка
Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg41.76 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg Part No.:TN-RAB-UP-350-A1
 
TP-Link Wireless Range Extender TL-WA855RE41.76 лв.поръчай
налично
Repeater TP-Link TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
 
D-Link Wireless Range Extender N30041.90 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DAP-1320/E Wireless Range Extender N300
снимка
D-Link Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and ext42.23 лв.поръчай
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Ethernet Port
 
D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector42.35 лв.поръчай
доставим
 
снимка
24 порта пач панел Cat. 5e UTP WLF42.78 лв.поръчай
налично
 
снимка
Triton 19' Horizontal Earthing шина42.78 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Horizontal Earthing шина Part No.:TN-RAX-ZL-X02-A1
 
Triton 19' Fixed полица 1U/650mm, max.load.capacity up to 8043.39 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/650mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-650-A3
 
ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ4544.07 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ45 Part No.:ZT-ZXHN-H513E
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1544.21 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км Part No.:TL-TL-SM321B
 
TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул44.75 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул Part No.:TL-TL-SM221B
 
TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Спли44.99 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Сплитер Part No.:TL-TL-POE200
 
PAXTON Net2 magstripe cards, pack of 1045.18 лв.поръчай
доставим
Net2 magstripe cards, pack of 10
снимка
TP-Link TL-PoE150S PoE Injector Adapter45.70 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Инжектор, IEEE 802.3af, Gigabit, до 100 метра Part No.:TL-TL-POE150S
 
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 800mm depth rack, 20kg loadin46.38 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 800mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA8005001
 
SeaMAX Конзола 80 Sliding Shelf46.78 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 80 Sliding Shelf Part No.:SESA8004001
 
EnGenius 11b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-в46.83 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-во Part No.:EN-ECB-3610S
 
EnGenius 11a/b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у46.83 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11a/b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-во Part No.:EN-ECB-8610S
 
SeaMAX 80 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear46.92 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX 80 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear Part No.:SESA8002101
 
CONTEG 19" wire management panel 2U - both sides, plastic ho47.25 лв.поръчай
доставим
19" wire management panel 2U - both sides, plastic hooks 80 x 60 mm
снимка
EnGenius 11b/g безж. у-во Realtek Access Point/ bridge/ WDS47.26 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11b/g безж. у-во Realtek Access Point/ bridge/ WDS Part No.:EN-SCB-3220
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC47.46 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM Part No.:MT-S-85DLC05D
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM,47.46 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220B
 
Allied Telesis Модул Wall mountable and Rackmountable Tray f47.46 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Accessories Allied Telesis Модул Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter Part No.:ALATTRAY4
 
Triton 19' Fixed полица 1U/750mm, max.load.capacity up to 8047.46 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/750mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-750-A3
 
D-LINK DUB-E100/USB LAN 10/10047.95 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DUB-E100 Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets -47.97 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
D-LINK DAP-1330 WL RANGE EXTEN48.12 лв.поръчай
доставим
• Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external antenna
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Pas48.68 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Passthrough, 1x10/100M, 2 външни антени Part No.:TL-TL-WA860RE
 
D-Link 7-Port USB 2.0 Hub48.77 лв.поръчай
доставим
8 - USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1; 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Supporting both low - speed 1.5Mbps devices, full-speed 12Mbps devices and high speed 480Mbps, each port creates a bridge between the peripheral and host computer, Pocket sized, lightweight, LED indicators; DC 5V/3A external power supply.
снимка
SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Simplex Coupler48.95 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Simplex Coupler Part No.:SMFBPP-AEP-RM-24SC
 
SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Duplex Coupler48.95 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-SMP-RM-24SCT
 
CONTEG 19" Management panel 2U 80x60 mm48.98 лв.поръчай
доставим
19" Management panel 2U 80x60 mm
снимка
TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Mal48.99 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC6N
 
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom fra49.13 лв.поръчай
доставим
• Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom frame, with filter
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot49.54 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot Part No.:TL-MC220L
 
Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDE49.71 лв.поръчай
доставим
• Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDER, 2 external antennas
снимка
SeaMAX Конзола Heavy duty fixed, 960/1000mm depth rack, 100k49.90 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty fixed, 960/1000mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB96
 
PANDUIT 19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl51.03 лв.поръчай
доставим
19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
D-Link Wireless N300 Access Point52.16 лв.поръчай
доставим
 
 
Wi-Fi N Repeater/AP LogiLink WL0191 150Mbps52.71 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Панел BrandRex 24 port 1U Snap In Jack Panel empty52.88 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел BrandRex 24 port 1U Snap In Jack Panel empty Double Skin - BLACK Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2
 
APC PROTECTNET WITH GIGABITProtection PNET1GB53.66 лв.поръчай
доставим
 
снимка
ZYXEL WAP3205 Wireless N Access Point / Bridge / Repeater /W53.72 лв.поръчай
доставим
• ZYXEL WAP3205 Wireless N Access Point / Bridge / Repeater /WLAN Client Продуктов номер:ZYXEL-WAP3205 ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства
 
CONTEG Panels for plinths for racks REV-zz-60/80, RMV-zz-60/53.82 лв.поръчай
доставим
Panels for plinths for racks REV-zz-60/80, RMV-zz-60/80, ROV-zz-60/80
снимка
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Con54.51 лв.поръчай
доставим
• Media Converter 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Converter,Full-duplex,2км Part No.:TL-MC100CM
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, 254.51 лв.поръчай
доставим
• Media Converter 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, 20Km Part No.:TL-MC110CS
 
ASUS RP-N12 RANGE EXT/MEDIA BR54.64 лв.поръчай
доставим
 
 
Serial card RS232 PCI-E 2 x Com port PC003154.92 лв.поръчай
доставим
 
 
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)55.34 лв.поръчай
доставим
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)
 
CONTEG 19" shelf, depth 650 mm with 2 supporting brackets -55.65 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 650 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 960/1000mm depth rack, 20kg l56.41 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 960/1000mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA9105001
 
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module56.63 лв.поръчай
доставим
• ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
 
SeaMAX Панел SeaMAX, 24 порта STP, Cat.5e, аранжиран, черен56.95 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System SeaMAX Панел SeaMAX, 24 порта STP, Cat.5e, аранжиран, черен Part No.:SMFA-674NHKS-248-C5E
 
SeaMAX !Модул Fan Unit for 800mm depth of TE cabinet:4 fans57.90 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 800mm depth of TE cabinet:4 fans Part No.:SESA0016802
 
Ubiquiti Конвертор Ubiquiti F-POE, 1xSFP, 2xRJ45, PoE in/out58.31 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Gigabit Ubiquiti Конвертор Ubiquiti F-POE, 1xSFP, 2xRJ45, PoE in/out, Outdoor Part No.:UB-F-POE
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti airGateway-LR, 2.4GHz, 15058.31 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti airGateway-LR, 2.4GHz, 150Mbps, 18dBm, 1 x външна антена, 1 x FE, Indoor Part No.:UB-AIRGATEWAY-LR
 
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x6, equal, SC/APC, 3mm58.58 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x6, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-106-PL-30-10-SC/APC
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 10058.87 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, Passive PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP110
 
CONTEG 19" shelf, depth 550 mm - Fixed59.32 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 550 mm - Fixed
снимка
SeaMAX Аранж. панел 25 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 p59.39 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System SeaMAX Аранж. панел 25 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 pin - Black Part No.:SMFA850NK2584
 
CONTEG Holder of vertical management panels and brackets 15U59.48 лв.поръчай
доставим
Holder of vertical management panels and brackets 15U, 1 pair
снимка
SeaMAX Конзола 96 Sliding Shelf59.53 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 96 Sliding Shelf Part No.:SESA9104001
 
CONTEG 19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, o60.41 лв.поръчай
доставим
19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, overvoltage protection
снимка
Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ4561.02 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ45 Part No.:OE-GLC-T-B
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 1061.70 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 100 meter Part No.:MT-S-RJ01
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual L61.70 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-31DLC20D
 
MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+61.70 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:MT-S+DA0001
 
Eaton Blanking Panel, 19" plastic 1U, 10pcs61.72 лв.поръчай
доставим
 
 
D-Link Wi-Fi Smart Plug62.36 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: LED on/off, Power button, WPS/Reset button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 95 x 74 x 38 mm
 
SeaMAX FO Панел 48 Port, SC/SC, Duplex Coupler62.38 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 48 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-SMP-RM-48SCT
 
CISCO IP Phone power transformer for the 7900 phone series63.83 лв.поръчай
доставим
IP Phone power transformer for the 7900 phone series
снимка
SeaMAX Модул Fan Unit for 800mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 64.00 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 800mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU68
 
CONTEG 19" wall-mounting holder 4U64.08 лв.поръчай
доставим
19" wall-mounting holder 4U
снимка
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, T64.82 лв.поръчай
доставим
• Media Converter WDM 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km Part No.:TL-MC111CS
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx64.82 лв.поръчай
доставим
• Media Converter WDM 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx1310/ Rx1550nm,20Km Part No.:TL-MC112CS
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 364.95 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 3+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V4M
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 65065.09 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.3af/at, 1.5DBI Part No.:MT-RBCAPL-2ND
 
CONTEG 19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets -65.54 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX !Модул Fan Unit for 960mm depth of T2/TS/TD cabinet:465.90 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 960mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU6A
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 10066.00 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP115
 
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплек66.04 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H511A
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM,66.44 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220A
 
SeaMAX Модул Fan Unit for 1000mm depth of T2/TS/TD cabinet:467.26 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 1000mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU100
 
D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Injector67.67 лв.поръчай
доставим
 
 
Wireless Range Extender N300 With Pass Through & FE Port68.88 лв.поръчай
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Pass Through & FE Port
 
PAXTON Net2 Watchprox, gold, pack of 1069.10 лв.поръчай
доставим
Net2 Watchprox, gold, pack of 10
снимка
PAXTON Net2 proximity self-adhesive disc, box of 1069.10 лв.поръчай
доставим
Net2 proximity self-adhesive disc, box of 10
снимка
TENDA EPON E101 /GBIT69.20 лв.поръчай
доставим
 
 
TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fas69.43 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, Комплект от два Part No.:TL-TL-PA4010KIT
 
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in ROV depth 1000mm 69.61 лв.поръчай
доставим
• Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in ROV depth 1000mm with filter
 
SeaMAX Модул 6 ways Power bar with 19”mounting plate(German 70.51 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 6 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SMEPD0604019
 
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI70.92 лв.поръчай
доставим
 
снимка
MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI70.92 лв.поръчай
доставим
 
снимка
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port71.27 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: 10/100 Mbps Ethernet Port • Х-ка 2: Standards: IEEE 802.11ac/n/g/b/a, IEEE 802.3ab • Х-ка 3: Power: Input - 110 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Antennas: Two external antennas • Х-ка 5: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2); WPS • Х-ка 6: Dimensions: 97.9 x 50.7 x 48.7 mm
 
PANDUIT 19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain r71.97 лв.поръчай
доставим
19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar
снимка
TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type 72.00 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type connector. Part No.:TL-TL-ANT2412D
 
CONTEG 19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protect73.59 лв.поръчай
доставим
19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protection, switch
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 650 mm - Fixed, height 2U73.97 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 650 mm - Fixed, height 2U
снимка
TP-Link Насочена Антена 5GHz 23dBi Outdoor Panel,N-type conn74.58 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Насочена Антена 5GHz 23dBi Outdoor Panel,N-type connector. Part No.:TL-TL-ANT5823B
 
SeaMAX Аранж. панел 50 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 p75.26 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System SeaMAX Аранж. панел 50 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 pin - Black Part No.:SMFA850NK5084
 
D-Link Wireless AC750 Dual Band Range Extender75.34 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DAP-1520/E Wireless Range Extender AC750
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC dup75.94 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP+-10GB-SR
 
Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, накл76.56 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, наклон45 Part No.:UB-AF-5G-OMT-S45
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with externa76.77 лв.поръчай
доставим
• Wireless AC 1200 Dualband Gigabit Router
 
CONTEG 19" shelf, depth 850 mm with 2 supporting brackets -76.89 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 850 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
PAXTON Net2 proximity keyfobs, box of 1077.08 лв.поръчай
доставим
Net2 proximity keyfobs, box of 10
снимка
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x8, equal, SC/APC, 3mm77.35 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x8, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-108-PL-30-10-SC/APC
 
D-Link Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter77.42 лв.поръчай
доставим
 
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1377.48 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км. Part No.:TL-TL-SM321A
 
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнез78.51 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнездо, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H512A
 
MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 8079.33 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Gigabit MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 802.3af/at, outdoor waterproof case Part No.:MT-RBFTC11
 
ZyXEL PLA5206 v2, 1000Mbps Powerline Ethernet Adapter, Direc80.98 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline ZyXEL Адаптер за мрежа ZyXEL PLA5206 v2, AV1000, 1x GbE port, WPS бутон Part No.:ZX-PLA5206
 
AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sock81.22 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sockets with central fuse Part No.:AG-6000006831
 
TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starte81.44 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starter Kit Part No.:TL-TL-PA4010PKIT
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов81.84 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE305
 
PANDUIT 19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl82.54 лв.поръчай
налично
19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
CONTEG 19" mounting 9-way socket panel - type UTE, no switch84.11 лв.поръчай
доставим
19" mounting 9-way socket panel - type UTE, no switch
снимка
CONTEG 19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no sw84.11 лв.поръчай
доставим
19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no switch
снимка
D-Link mydlink Home Wi-Fi Motion Sensor84.49 лв.поръчай
доставим
• D-Link myhome Motion Sensor
снимка
Brand-Rex GigaPlus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U Univers85.43 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU16002
 
TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвер85.56 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвертор,550m Part No.:TL-MC200CM
 
MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бро85.80 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бройка Part No.:MT-MTRADC
 
MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 8085.80 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.11a/n, 9dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBLDF-5ND
 
CONTEG 19" shelf, depth 750 mm - Fixed, height 2U86.26 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 750 mm - Fixed, height 2U
снимка
PANDUIT 12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdow86.77 лв.поръчай
доставим
12 port wall mount NetKey™ Cat 5e preloaded punchdown patch panel, for use with 89D wall mounting bracket
снимка
ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W)87.52 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter 10/100 ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W) Part No.:ZX-POE12-HP
 
Cable entry covered with brush 88.15 лв.поръчай
доставим
Cable entry covered with brush for both ROV and RSV series
снимка
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km88.41 лв.поръчай
налично
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km Part No.:TL-MC210CS
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12d88.97 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12dBi 2x2 MIMO антена, 30dBm, външен монтаж Part No.:TL-CPE220
 
CONTEG 19" mounting 8-way socket panel - type UTE, switch89.10 лв.поръчай
доставим
19" mounting 8-way socket panel - type UTE, switch
снимка
CONTEG 19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switc89.10 лв.поръчай
доставим
19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switch
снимка
SeaMAX Модул 8 ways Power bar with 19”mounting plate(German 89.77 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 8 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD0804
 
ZyXEL WRE6505v2, Wireless Dual Band AC750 Range Extender90.11 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Features: Repeater mode, AP mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Auto channel selection, Wireless scheduling, Wireless output power management, MAC address filtering, Coverage setting mode • Х-ка 4: Power input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 5: Dimensions (WxDxH): 55 x 45 x 79 mm • Х-ка 6: Package Contents: Wireless range extender, Ethernet cable, Quick st
 
TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+90.42 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:TL-TXC432-CU1M
 
D-LINK DHP-601AV PWRLINE ADAPT90.97 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DHP-601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
AEG PDU 10-1, 19" rack sockets Alu-case, 10A 3 x 2 C1391.21 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 10-1, 19" rack sockets Alu-case, 10A 3 x 2 C13 Part No.:AG-6000006829
 
TP-Link Антена 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional,N-type 92.89 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional,N-type connector Part No.:TL-TL-ANT2415D
 
Allied Telesis Модул PIC, 1 x Sync interface RS232, X.21 or 93.72 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Allied Telesis Модул PIC, 1 x Sync interface RS232, X.21 or V.35 Part No.:ALATAR023
 
Brand-Rex 10GPlus 1U SIJ панел, 24 snap in jacks, with manag93.72 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex 10GPlus 1U SIJ панел, 24 snap in jacks, with managment Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2M-B
 
D-Link mydlink Home Music Everywhere Wi-Fi Audio Extender94.12 лв.поръчай
доставим
• D-Link mydlink Wireless N Music Extender
снимка
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi,96.36 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi, до 100Mbps+, 25dBm, PTP, 30км+ Part No.:UB-LBE-M5-23
 
PANDUIT 19" 24 port angled patch panel with labels96.94 лв.поръчай
доставим
19" 24 port angled patch panel with labels, with 6 CFFPL4 removable snap-in faceplates.
снимка
GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER97.09 лв.поръчай
доставим
 
снимка
ZyXEL PLA5256, 1000Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter,97.61 лв.поръчай
доставим
 
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DISC Lite5, 802.11a/n, 60097.68 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DISC Lite5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xFE, 21dBi Gain, 2 chains Part No.:MT-DISCLITE5
 
D-Link AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter98.31 лв.поръчай
доставим
• USB Безжичен адаптер D-Link DWA-192 Wireless Network Adapter 11a/11g/11n/11ac, USB 3.0 - Wireless AC Dual Band 1900Mbps
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 2, 2,4GHz 802.11b101.64 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 10dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT-2NDR2
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg101.64 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-15D120
 
TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack 101.64 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack with TL-PA4010 Part No.:TL-TL-WPA4220KIT
 
TP-Link Точка за достъп TP-LINK WBS510, 5GHz 300Mbps, Outdoo102.42 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Точка за достъп TP-LINK WBS510, 5GHz 300Mbps, Outdoor Part No.:TL-WBS510
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-04V5
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V5
 
SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.96 fibers, 3102.43 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.96 fibers, 3+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V4
 
SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V5C
 
CONTEG 19" shelf, depth 550 mm - Fixed, height 1U, high load103.36 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 550 mm - Fixed, height 1U, high load
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 104.02 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 MHz, 64 MB, 1xFE, PoE, 2DBI, wall/ceiling moun Part No.:MT-RBCAP2ND
 
Wireless Range Extender AC1200 With Pass Through & Gig port104.09 лв.поръчай
доставим
• Wireless Range Extender AC1200 With Pass Through & Gig port
 
SeaMAX Модул 10 ways Power bar with 19”mounting plate(German104.82 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 10 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD1004
 
ZyXEL PLA5206 v2 Twin Pack, 2x 1000Mbps Powerline Gigabit Ad106.06 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline ZyXEL Адаптер за мрежа ZyXEL PLA5206 v2, AV1000, 1x GbE port, WPS бутон, комплект 2 бр. Part No.:ZX-PLA5206KIT
 
ZyXEL WRE6606, Wireless AC1300 MU-MIMO Dual Band Range Exten106.10 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Security: 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK • Х-ка 4: Wireless Features: Access point mode/Repeater mode/Client mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Wireless scheduling, Wireless output power management, Auto channel selection • Х-ка 5: Power Input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz; 5 V/2.1 A micro USB DC • Х-ка 6: Dimensions (WxDxH):
 
CONTEG 19" telescopic fiber-optic splice box, height 1U106.20 лв.поръчай
доставим
19" telescopic fiber-optic splice box, height 1U
снимка
AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3106.39 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3 x C19 Part No.:AG-6000006830
 
AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sock106.39 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sockets; 3 x C19 Part No.:AG-6000006832
 
TP-Link Антена 2.4GHz 14dBi Outdoor Yagi-directional,SMA con107.94 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 14dBi Outdoor Yagi-directional,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2414A
 
Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 ST Multimode adapters -108.17 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 ST Multimode adapters - Black Part No.:BCMFCC1SXMM04ST2
 
Brand-Rex GigaPlus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U Univers108.24 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU24002
 
D-LINK DHP-P601AV PWRLINE KIT108.36 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DHP-P601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port109.32 лв.поръчай
доставим
• Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port
 
Vertical cable management 42U, for ROV-42-80/80 and 80/60111.92 лв.поръчай
доставим
• Vertical cable management 42U, for ROV-42-80/80 and 80/60
снимка
ASUS RP-AC53 DB WL ACCSS POINT112.59 лв.поръчай
доставим
 
 
PAXTON Net2 proximity cards, pack of 10114.28 лв.поръчай
доставим
Net2 proximity cards, pack of 10
снимка
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-ZW IPsec VPN, 1 клиент114.44 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-ZW IPsec VPN, 1 клиент Part No.:ZX-LIC-IPSEC-VPN-1
 
EnGenius Безж. у-во IXP425 533Mhz 64mb ram 16mb flash (Licen114.45 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module EnGenius Безж. у-во IXP425 533Mhz 64mb ram 16mb flash (License included) Part No.:EN-NOP-8670
 
EnGenius 11a/b/g Multi-Client Bridge/AP/ WDS безж. у-во with114.45 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11a/b/g Multi-Client Bridge/AP/ WDS безж. у-во with built-in 16dbi patch antenna Part No.:EN-EOC-8610S+
 
Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм)114.84 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм) Part No.:UB-RAD-RD2
 
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23114.84 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23dBi, до 100Mbps+, 25dBm, PTP, 30км+ Part No.:UB-LBE-5AC-23
 
Ubiquiti Tочка за достъп Ubiquiti UAP, 2.4GHz, 150 Mbps, 17 114.84 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti Tочка за достъп Ubiquiti UAP, 2.4GHz, 150 Mbps, 17 dBm, 1dBi, 25m, PoE, Indooor Part No.:UB-UAP-IW
 
19" mounting 8-way socket panel - type Schuko, fuse 10A, wi116.17 лв.поръчай
доставим
• 19" mounting 8-way socket panel - type Schuko, fuse 10A, with 2m cord with plug IEC C14
 
19” 1U Basic PDU, plug IEC 320 C14, power cord 2.8m, Outlets116.17 лв.поръчай
доставим
• 19” 1U Basic PDU, plug IEC 320 C14, power cord 2.8m, Outlets - 9x Schuko, power rating 10A
 
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter 119.01 лв.поръчай
доставим
10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter; UTP to Singlemode Fiber Media Converter; SC Fiber connector; Half-/Full-Duplex; Distance up to 30km; Includes Power Supply for standalone use
снимка
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010KIT, AV1200, 1x Gb120.52 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010KIT, AV1200, 1x GbE порта, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8010KIT
 
D-LINK DAP-2230 WL N POE AP120.75 лв.поръчай
доставим
• Wireless N PoE Access Point 2.4GHz Single Band
 
CONTEG 19" shelf, depth 650 mm - Fixed, height 1U, high load120.82 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 650 mm - Fixed, height 1U, high load
снимка
D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Commo120.98 лв.поръчай
доставим
• Адаптер D-Link DHP-W311AV/E PowerLine AV 500 Wireless N Extender
 
PAXTON Net2 Desktop Reader USB121.60 лв.поръчай
доставим
Net2 Desktop Reader USB
снимка
PAXTON Architectural reader insert, glass with logo121.60 лв.поръчай
доставим
Architectural reader insert, glass with logo
снимка
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Mul122.50 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter Part No.:MT-S+85DLC03D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n122.50 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PoE in, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT5NDR2
 
D-Link mydlink Home Siren124.08 лв.поръчай
доставим
• Сирена D-Link DCH-S220/E mydlink Home Wi-Fi Siren
 
Wireless LAN Storage U2.0/SD LogiLink UA0175125.27 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 SC Singlemode adapters 125.95 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 SC Singlemode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXSM04DC2
 
SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19"126.32 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19" Part No.:SEPD322000506
 
CISCO 32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Ph128.89 лв.поръчай
доставим
32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones
снимка
Безжична точка Netgear EX6150, AC1200 DUAL BAND (300 Mbps+90129.23 лв.поръчай
доставим
• Безжична точка Netgear EX6150, AC1200 DUAL BAND (300 Mbps+900 Mbps), 1 x Gigabyte Port, Range extender & Acces Piont, 2 external antennas
 
TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400129.23 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400 Part No.:TL-MCRP100
 
SeaMAX 6U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф129.36 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 6U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6406
 
Mikrotik LHG 5 Outdoor 5GHz 802.11a/n, 24.5dBi antenna130.29 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG 5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 24.5 dBi, PoE in, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBLHG-5ND
 
SeaMAX FO Панел 96 Port, SC/SC, Duplex Coupler131.08 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 96 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-AEP-RM-96SCT
 
Mikrotik RouterBOARD 951Ui-2HnD132.54 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951Ui-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xFE, 1xUSB Part No.:MT-RB951UI-2HND
снимка
Securicam Wireless N HD Megapixel, Cube Network Camera, H.26133.10 лв.поръчай
доставим
• Securicam Wireless N HD Megapixel, Cube Network Camera, H.264, MJPEG, MPEG-4, 3GP
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов134.64 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов, 1xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE450
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5 ac, 5GHz 802.11134.64 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT5HACD2N
 
Ubiquiti UniFi AP, 802.11 b/g/n, Indooor134.64 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti 2.4GHz UniFi AP, безж. точка за достъп, 300 Mbps, 20 dBm, 2x2 MIMO 3dBi, PoE+, Indooor Part No.:UB-UAP
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter136.65 лв.поръчай
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Twinaxial cable • Изводи за свързване: SFP+ • Дължина, m: 2 m
 
Triton 19' Sliding shelf 1U/450m II конзола137.28 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Sliding shelf 1U/450m II конзола Part No.:TN-RAB-UP-X28-A1
 
Triton Fan модул for base of Delta R 220V/30W 2xfan,thermost139.92 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Fan модул for base of Delta R 220V/30W 2xfan,thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X23-X1
 
SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers,140.84 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers, 6+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-04V7
 
D-Link Wireless N Access Point141.37 лв.поръчай
доставим
 
 
Brand-Rex Панел 1U SIJ angled panel with management suitable142.56 лв.поръчай
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 1U SIJ angled panel with management suitable for up to 24 snap in jacks BLACK Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2MAN
 
SeaMAX 9U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф142.56 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 9U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6409
 
19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4143.99 лв.поръчай
доставим
• 19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front removable snap-in faceplates
 
ZyXEL PLA5256 Twin Pack, 2x 1000Mbps Powerline Past-Thru Gig144.52 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL PLA5256 1000 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet адаптер TWIN PACK Продуктов номер:ZYXEL-PLA5256-TWIN ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
Optone Модул 1.25G SFP-CWDM, 80km, 1470-1610nm, LC145.20 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 1.25G SFP-CWDM, 80km, 1470-1610nm, LC Part No.:SA-SFP-CWDM
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE520, 300Mbps, 5GHz, 27dBm145.32 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE520, 300Mbps, 5GHz, 27dBm, 16dBi антена, 20km, външен монтаж Part No.:TL-CPE520
 
ZyXEL 1000BaseSX SFP Модул146.65 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 1000BaseSX SFP Модул Part No.:ZX-SFP-SX
 
SeaMAX Врата за шкаф 32U AD cabinet, 600mm149.16 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Врата за шкаф 32U AD cabinet, 600mm Part No.:SEAD1632001
 
ASUS RP-AC56 WL ACCESS POINT149.68 лв.поръчай
доставим
 
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x G152.25 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8010PKIT
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz153.04 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300
 
Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB D153.04 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB DDR, 1GE Part No.:UB-UC-CK
 
EXP MODULE A39T/1P 1000TX153.18 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Ro154.44 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G17-90
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, R154.44 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G16-120
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 4U/400mm FLAT-PACK full gla154.44 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 4U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-04-AS4-BAX-A1
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module155.65 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module Part No.:MA-5400SMDD
 
Аксес пойнт, Netgear WAC104, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps156.11 лв.поръчай
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC104, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
 
SeaMAX AC/DC Power Supply, 220V/48V, 300W156.95 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module SeaMAX AC/DC Power Supply, 220V/48V, 300W Part No.:SA-GZT-H300S48
 
Antenna Outdoor Parabolic WiFi 24db N-type WL0097158.03 лв.поръчай
доставим
 
снимка
D-Link mydlink Connected Home Hub161.48 лв.поръчай
доставим
• D-Link mydlink Connected Home Hub
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter161.76 лв.поръчай
доставим
 
 
Planet GEPON ONU with 1-Port Fast Ethernet + 1-Port Gigabit 162.36 лв.поръчай
доставим
• GePON ONU Planet GEPON ONU with 1-Port Fast Ethernet + 1-Port Gigabit Ethernet Part No.:PT-EPN-102
 
MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC163.68 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-3553LC20D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.163.68 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.11a/b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBGROOVEA-52HPN
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n,163.68 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 10dBi, AP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-2HnD
 
SeaMAX 12U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф163.68 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 12U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6412
 
ZyXEL NWA1123-AC v2, Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11a165.16 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL NWA1100-NH Standalone 802.11b/g/n Wireless Business Ac165.24 лв.поръчай
доставим
• ZYXEL безжичен Access Point NWA1100-NH,802.11 b/g/n PoE, 4 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA1100-NH ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
PANDUIT Pan-Punch® Category 5e 19" Rack Mount Panel, with tw166.08 лв.поръчай
доставим
Pan-Punch® Category 5e 19" Rack Mount Panel, with two 100-pair bases with jumper troughs premounted.
снимка
Mikrotik RouterBOARD 951G-2HnD166.32 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951G-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xGE, 1xUSB Part No.:MT-RB951G-2HND
снимка
Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 4 pin wiring, B166.32 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 4 pin wiring, Black Part No.:BCC5CPNLU504PK2
 
Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 6 pin wiring, B166.32 лв.поръчай
доставим
• Category 3 System Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 6 pin wiring, Black Part No.:BCC5CPNLU506PK2
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. т167.42 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H023A
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Access Point167.84 лв.поръчай
доставим
• Wireless AC1200 Dual Band Access Point
 
PAXTON Net2Air USB dongle168.00 лв.поръчай
доставим
Net2Air USB dongle
снимка
Planet GEPON ONU with 4-Port Fast Ethernet168.73 лв.поръчай
доставим
• GePON ONU Planet GEPON ONU with 4-Port Fast Ethernet Part No.:PT-EPN-104
 
CISCO 1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port169.61 лв.поръчай
доставим
1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port
снимка
Triton 19' Single-sectioned шкаф 6U/400mm FLAT-PACK full gla171.35 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 6U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-06-AS4-BAX-A1
 
SeaMAX Врата за шкаф 42U T3, 600mm widht171.87 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Врата за шкаф 42U T3, 600mm widht Part No.:SET36110001
 
D-Link Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band PoE Access Point172.62 лв.поръчай
доставим
• Скорост: 400 Mbps over the 2.4 GHz band + 867 Mbps over the 5 GHz band • Антена: 2 internal dual-band 3 dBi omni antennas • Интерфейс: 1x10/100/1000 Gigabit Ethernet port (supports PoE) • Стандарти: 802.3, 802.3u, 802.3af, 802.3ab, IEEE 802.3az, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac • Сигурност: WPA/WPA2 - Enterprise/Personal, WEP 64/128-bit encryption, SSID broadcast disable, MAC address access control, Network Access Protection (NAP), Internal RADIUS server • Захранване: External
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300172.66 лв.поръчай
налично
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO 3dBi, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LITE
 
Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм)172.66 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм) Part No.:UB-RAD-RD3
 
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 16172.66 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 16dBi, 1xGbit port, 25dBm, PTP, PTMP, 30км+ Part No.:UB-LBE-5AC-16-120
 
CONTEG Earthing bar for rack 42U173.75 лв.поръчай
доставим
Earthing bar for rack 42U
снимка
Ubiquiti UniFi LR Wireless AP 300Mbps 802.11b/g/n 27dBm174.24 лв.поръчай
доставим
• Ubiquiti-UniFi 802.11n MIMO безжичен Access Point Long Range Продуктов номер:UBIQUITI-UNIFI-LONG-RANGE UBIQUITI Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
UBIQUITI Wi-Fi Access Point UBIQUITI NanoStation M5 MIMO176.86 лв.поръчай
доставим
NanoStation M5: 5GHz Hi Power 2x2 MIMO AirMax TDMA Station. The original NanoStation set the bar for the world's first low-cost and efficiently designed outdoor broadband CPE. The new NanoStation M and NanoStation Loco M take the same concept to the future with new redesigned sleek and elegant form-factors. 150+ Mpbs real outdoor throughput and up to 15km+ range. Featuring 2x2 MIMO technology, the new NanoStation links significantly faster and farther than ever before. New antenna array designs featuring 16dBi dual-polarity gain at 5GHz and 11dBi dual-polarity 11dBi at 2.4GHz. Both with optimized cross-polarity isolation and in a compact form-factor. Secondary ethernet port with software enabled POE output for seamless IP Video integration. Remote hardware reset circuitry of NanoStation M allows for device to be reset remotely from power supply location. In addition, any NanoStation can easily become 802.3af 48V compliant through use of Instant 802.3af adapter.
снимка
CISCO Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)178.27 лв.поръчай
доставим
Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)
снимка
MikroTik Кит MikroTik Sleeve30180.50 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кит MikroTik Sleeve30 Part No.:MT-SLEEVE30
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32180.50 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKU-5HND
 
D-Link PowerLine AV2 2000 HD Gigabit Starter Kit181.62 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 1901, HomePlug AV2 • Х-ка 2: Security: 128-bit AES data encryption • Х-ка 3: Ethernet Interface: RJ-45 Gigabit Ethernet LAN port • Х-ка 4: Powerline Frequency Band: 2 MHz to 86 MHz • Х-ка 5: Power input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 6: Dimensions: 82 x 65 x 40 mm (each adapter)
 
ZTE ZTE GPON CPE ZXHN F660181.68 лв.поръчай
доставим
• GePON ONU ZTE ZTE GPON CPE ZXHN F660 Part No.:ZT-ZXHN-F660
 
MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2182.16 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-5HPND-OUT
 
Mikrotik BaseBox 2182.16 лв.поръчай
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 2, 802.11b/g/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-2HPND-OUT
 
Brand-Rex Optical Панел loaded with 24 SC Duplex Multimode a182.20 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Optical Панел loaded with 24 SC Duplex Multimode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXMM48DC2
 
CISCO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver182.23 лв.поръчай
доставим
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 184.43 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300-ISO
 
Ubiquiti 5GHz PowerBeam, AIRMAX Бридж, 25 dBi, 150Mbit+, 25к184.43 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz PowerBeam, AIRMAX Бридж, 25 dBi, 150Mbit+, 25км+, 400мм Part No.:UB-PBE-M5-400
 
SeaMAX 10Gb/s XFP Transceiver модул, Hot Pluggable, Duplex L184.43 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module SeaMAX 10Gb/s XFP Transceiver модул, Hot Pluggable, Duplex LC, 1310nm, DFB-LD, Single-Mode, 10km Part No.:SA-HXFP-2321
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*9U)185.21 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*9U) Part No.:SMEZH6409
 
HP Single-PRT 802.3at Gig PoE PS189.26 лв.поръчай
доставим
 
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, 192.28 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G23-S45
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/86192.28 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 2x2 MIMO, PoE, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-M
 
Ubiquiti 5GHz NanoBeam AC, AIRMAX, клиентско устройство,19dB192.28 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz NanoBeam AC, AIRMAX, клиентско устройство,19dBi, до 450+Mbps Part No.:UB-NBE-5AC-19
 
CISCO 4 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port193.71 лв.поръчай
доставим
4 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port
снимка
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x G194.37 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8030PKIT
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 4U/400mm194.89 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 4U/400mm Part No.:TN-RBA-04-AS4-BAX-A1
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall195.24 лв.поръчай
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall
 
Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks ePMP, 5GHz195.94 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks ePMP, 5GHz Force 180, 16dBi антена Part No.:CN-C050900C073A
 
Brand-Rex GigaPlus 16 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC U196.20 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 16 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC Universal wiring Black Part No.:BCGPCPNLF16012M
 
ZyXEL 1000Base-LX SFP Модул, 10km, 1310nm, LC, DDMI198.82 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 1000Base-LX SFP Модул, 10km, 1310nm, LC, DDMI Part No.:ZX-SFP-LX-10-D
 
Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC198.82 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLU16012M
 
SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф199.32 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6606
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 9U/400mm FLAT-PACK full gla200.12 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 9U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-09-AS4-BAX-A1
 
ZyXEL NWA5121-NI v2 802.11 bgn Wireless AP Standalone or Con200.24 лв.поръчай
доставим
 
 
CONTEG 19" shelf, depth 650 mm - Telescopic, height 2U200.25 лв.поръчай
доставим
19" shelf, depth 650 mm - Telescopic, height 2U
снимка
D-Link PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit200.62 лв.поръчай
доставим
• PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit
 
NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE201.29 лв.поръчай
доставим
1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
 
Triton Top (bottom) fan модул, 2fans 220V/30W, thermostat201.43 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 2fans 220V/30W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X03-X3
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA9020P KIT, AV2000, 2x 201.69 лв.поръчай
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA9020P KIT, AV2000, 2x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA9020PKIT
 
Безжична точка Netgear AC1200 DUAL BAND 11 AC RANGE EXTENDER202.54 лв.поръчай
доставим
• Безжична точка Netgear AC1200 DUAL BAND 11 AC RANGE EXTENDER
снимка
D-Link Wi-Fi Smart Power Strip203.59 лв.поръчай
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n/g (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: WPA/WPA2, WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: 4 x Power on/off buttons, Reset button, WPS button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 350 x 84 x 40 mm, Cable Length - 1.5 metres
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 6204.05 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 14dBi, 90 deg, PoE in Part No.:MT-RBSXTG-5HPND-SAR2
 
AEG PDU 6000, 19" rack sockets Alu-case, 4 x C13 / 10 A stat204.05 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 6000, 19" rack sockets Alu-case, 4 x C13 / 10 A status LED Part No.:AG-6000007123
 
CONTEG 19" frame 42U, frame only204.84 лв.поръчай
доставим
19" frame 42U, frame only
снимка
ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet а204.89 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet адаптер TWIN PACK Продуктов номер:ZYXEL-PLA5456-TWIN ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
ZyXEL WAP6806 ARMOR X1, Wi-Fi AC2100 AP/Range Extender, 802.206.47 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL WAP 6806 Dual-Band Access Point 5 в 1 Продуктов номер:ZYXEL-WAP6806 ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg206.66 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-19D120
 
Brand-Rex Optical Панел loaded with 12 LC Duplex Multimode a207.50 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Optical Панел loaded with 12 LC Duplex Multimode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXMM24LC2
 
SeaMAX 9U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф209.28 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 9U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6609
 
SeaMAX Модул Fan Unit, 1U, 4 fans and thermostat210.06 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit, 1U, 4 fans and thermostat Part No.:SESA0038412
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/400mm210.59 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/400mm Part No.:TN-RBA-06-AS4-BAX-A1
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-400, 211.90 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-400, 5GHZ, 25dBi, до 450+Mbps, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-400
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/8211.90 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/867Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LR
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*12U)212.03 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*12U) Part No.:SMEZH6412
 
Brand-Rex GigaPlus 48 Port Unscreened Patch Панел 2U Univers213.20 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 48 Port Unscreened Patch Панел 2U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU48002
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400-ISO, 214.51 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400-ISO, 5GHz, 25 dBi, 150Mbit+, 25km+ Part No.:UB-PBE-M5-400-ISO
 
SeaMAX 15U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф215.82 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 15U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6415
 
Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5217.13 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLF160K2M
 
2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series a220.40 лв.поръчай
доставим
• 2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series
 
D-LINK DCH-100KT HOME KIT222.12 лв.поръчай
доставим
• mydlink Home SMART Home HD Starter Kit Package contains: 1 x DCS-935L mydlink Home Monitor HD, 1 x DSP-W215 mydlink Home Wi-Fi Smart Plug , 1 x DCH-S150 mydlink Home Motion Sens
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128M222.36 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKG-5HACD
 
PAXTON Exit button marine223.04 лв.поръчай
доставим
Exit button marine
снимка
PAXTON Exit button marine, brass223.04 лв.поръчай
доставим
Exit button marine, brass
снимка
Brand-Rex GigaPlus 24 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC U223.67 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 24 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC Universal wiring Black Part No.:BCGPCPNLF24012M
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 72224.98 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 866Mbit, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-NB
 
ZyXEL 1-port Ethernet, 1-port GePON CPE 10 Km Passave-based 224.98 лв.поръчай
доставим
• GePON ONU ZyXEL 1-port Ethernet, 1-port GePON CPE 10 Km Passave-based Optical Network Unit Part No.:ZX-ONU-631HA-11
 
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point229.46 лв.поръчай
доставим
• Скорост: Up to 867 Mbps on the 5 GHz 802.11ac radio and 400 Mbps on the 2.4 GHz 802.11n radio • Антена: Two integrated dual-band downtilt omni-directional antennas for 2x2 MIMO with maximum antenna gain of 3.4dBi in 2.4GHz and 6.6dBi in 5GHz. • Интерфейс: 1x10/100/1000BASE-T Ethernet network interface (RJ-45) • Стандарти: 802.3, 802.3u, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.3af, 802.3at, 802.3az • Сигурност: Website filtering identifies, classifies, and blocks access to applica
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/400mm230.21 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/400mm Part No.:TN-RBA-09-AS4-BAX-A1
 
ZyXEL 4-port Ethernet, 1-port Ge-PON CPE 10 Km Passave-based231.52 лв.поръчай
доставим
• GePON ONU ZyXEL 4-port Ethernet, 1-port Ge-PON CPE 10 Km Passave-based Optical Network Unit Part No.:ZX-ONU-634HA-11
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC231.52 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLU24012M
 
Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports231.52 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports Part No.:UB-USG
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Rad232.82 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Radio + Dish безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H043A
 
CONTEG 19" ventilation unit, 2 fans with thermostat233.81 лв.поръчай
доставим
19" ventilation unit, 2 fans with thermostat
снимка
CENTRAL 2TB SG HOME NAS235.16 лв.поръчай
доставим
 
снимка
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual236.31 лв.поръчай
доставим
• ZYXEL NAS 326 за 2 диска Продуктов номер:ZYXEL-NAS-326 ZYXEL Сторидж у-ва и консумативи
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 12U/400mm FLAT-PACK full gl236.75 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 12U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-12-AS4-BAX-A1
 
D-Link Unified Wireless AC1200 Selectable Dual-band PoE Acce237.80 лв.поръчай
доставим
• Скорост: 300 Mbps over the 2.4 GHz band + 867 Mbps over the 5 GHz band • Антена: Internal omnidirectional antennas; 3 dBi for 5 GHz, 3 dBi for 2.4 GHz • Интерфейс: 1x10/100/1000BASE-T LAN (PoE) port • Стандарти: 802.3, 802.3u, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.3af, 802.1p, 802.1Q • Сигурност: SSID Security (Up to 16 SSIDs, 802.1Q VLAN, Station Isolation), Wireless Security (WPA Personal/Enterprise, AES and TKIP), Detection & Prevention (Rogue and valid AP classification), A
 
Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps238.56 лв.поръчай
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/600mm239.36 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/600mm Part No.:TN-RBA-06-AS6-BAX-A1
 
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX239.44 лв.поръчай
доставим
 
снимка
SeaMAX 12U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф240.67 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 12U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6612
 
Cisco WAP150 Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE242.52 лв.поръчай
доставим
• Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена243.29 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-5G10
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, 243.29 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G30-S45
 
PAXTON PROXIMITY P50 reader243.55 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY P50 reader
снимка
PAXTON Energy saving reader243.55 лв.поръчай
доставим
Energy saving reader
снимка
PAXTON Net2Air hands free interface in plastic housing243.55 лв.поръчай
доставим
Net2Air hands free interface in plastic housing
снимка
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*15U)246.30 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*15U) Part No.:SMEZH6415
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/400mm249.83 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/400mm Part No.:TN-RBA-12-AS4-BAX-A1
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-400-I251.14 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-400-ISO, 5GHZ, 25dBi, до 450+Mbps, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-400-ISO
 
Brand-Rex 0.5U Cat6Plus 24 Port Screened Patch панел253.75 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex 0.5U Cat6Plus 24 Port Screened Patch панел Part No.:BC-C6CPNLF240K2H
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5253.75 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLF240K2M
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5253.75 лв.поръчай
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Grey with cable management Part No.:BCC6CPNLF240K8M
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Sc255.45 лв.поръчай
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Screen, 4xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE590T
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz255.98 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz, 1xGbit PoE порт, таванен монтаж Part No.:TL-EAP320
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX OR Open Rack (600*600*42U)256.37 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX OR Open Rack (600*600*42U) Part No.:SEOR6642
 
ZyXEL NWA1123-NI Dual Band/Dual Radio 802.11b/g/n Wireless B258.32 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL NWA1123-NI безжичен Dual Band 802.11b/g/n бизнес AP, 2x3dBi,16SSID, 4 режима (AP, Repeater, Bridge, Client), WPA2, PoE, WMM Продуктов номер:ZYXEL-NWA1123-NI ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/600mm261.60 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/600mm Part No.:TN-RBA-09-AS6-BAX-A1
 
TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 12261.73 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 120°, секторна Part No.:TL-TL-ANT5819MS
 
MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-265.52 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-SMA Female Part No.:MT-MTAD-5G-30D3-PA
 
CONTEG 19" ventilation unit, 3 fans with thermostat269.11 лв.поръчай
доставим
19" ventilation unit, 3 fans with thermostat
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Ro269.45 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G20-90
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 19dBi, 120 deg, R269.45 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 19dBi, 120 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G19-120
 
Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 15dBi, 120 гр, Ro269.45 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 15dBi, 120 гр, Rocket Kit Aнтена, Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-2G15-120
 
Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Ro269.45 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-2G16-90
 
19" ventilation unit, 4 fans, with thermostat, for top or bo270.60 лв.поръчай
доставим
• 19" ventilation unit, 4 fans, with thermostat, for top or bottom installation to the racks depth 600,800 and 1200mm INCLUDE MOUNTING PLATE
 
ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA5301-NJ, 2.4 GHz, 300 Mbps, W273.63 лв.поръчай
доставим
• Router Wireless ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA5301-NJ, 2.4 GHz, 300 Mbps, Wall-Plate mount Part No.:ZX-NWA5301-NJ
 
Triton Top (bottom) fan модул, 4fans 220V/60W, thermostat274.68 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 4fans 220V/60W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X04-X3
 
PAXTON CARDLOCK reader satin chrome276.88 лв.поръчай
доставим
CARDLOCK reader satin chrome
снимка
SeaMAX 15U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф277.30 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 15U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6615
 
CENTRAL 3TB SG HOME NAS277.92 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Аксес пойнт, Netgear EX7500, AC2200 Tri BAND (450 Mbps+866 M280.17 лв.поръчай
доставим
• Аксес пойнт, Netgear EX7500, AC2200 Tri BAND (450 Mbps+866 Mbps +866 Mbps), Wall Plug Range extender internal antenna
 
PAXTON 2A 12V dc power supply in plastic cabinet282.00 лв.поръчай
доставим
2A 12V dc power supply in plastic cabinet
снимка
Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/600mm285.14 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/600mm Part No.:TN-RBA-12-AS6-BAX-A1
 
D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)285.36 лв.поръчай
доставим
• Скорост: 300 Mbps over the 2.4 GHz band + 866 Mbps over the 5 GHz band • Антена: 3 x internal antennas • Интерфейс: 2x10/100/1000Base-T • Стандарти: IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac • Сигурност: 128-bit AES data encryption, WPA/WPA2 wireless security • Захранване: Power Input: 100 V to 240 V/AC, 50/60 Hz • Управление: Web-based user interface
 
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена289.07 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G30
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/289.07 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, PoE+, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-PRO
 
SM AOC-E10GSFPSR OPTI MOD 10G295.03 лв.поръчай
доставим
 
 
AUDAX, 19'' Wall Type 20U 560X600300.00 лв.поръчай
налично
 
 
Ubiquiti TOUGHCable Pro CAT5e екраниран мрежови кабел за упо301.50 лв.поръчай
доставим
• Category 5e System Ubiquiti TOUGHCable Pro CAT5e екраниран мрежови кабел за употреба на открито, 305м. Part No.:UB-TC-PRO
 
19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with rem306.19 лв.поръчай
доставим
• 19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with removable side panels
 
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Si307.38 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Single Mode, up to 10 kilometer Part No.:MT-S+31DLC10D
 
ZyXEL NWA1123-AC Pro, Dual optimised 802.11ac 3x3 Standalone309.83 лв.поръчай
доставим
• Скорост: Up to 1300 Mbps on the 5 GHz 802.11ac radio and up to 450 Mbps on the 2.4 GHz 802.11n radio • Антена: Number of antenna: 3T3R MIMO, Antenna gain: 2.4 GHz - 3 dBi (Ceiling), 4 dBi (Wall); 5 GHz - 4 dBi (Ceiling), 5 dBi (Wall) • Интерфейс: 2x10/100/1000 Base-T • Стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ab, IEEE 802.3au, IEEE 802.3az, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, IEEE 802.1X • Сигурност: WEP, WPA/WPA2-PSK, WPA/WPA2-Enterprise, EAP ty
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за ZYW310 и USG310, IDP, 1 годин310.91 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за ZYW310 и USG310, IDP, 1 година Part No.:ZX-LIC-IDP-ZZ0030F
 
Asus AS1002T, 2-bay NAS, Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 313.87 лв.поръчай
доставим
 
 
Cisco WAP361 Wireless-AC/N Dual Radio Wall Plate Access Poin314.07 лв.поръчай
доставим
• Wireless-AC/N Dual Radio Wall Plate Access Point with PoE
 
CONTEG 19" ventilation unit, 4 fans with thermostat315.74 лв.поръчай
доставим
19" ventilation unit, 4 fans with thermostat
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена317.84 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена Part No.:CN-C050900D003A
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена317.84 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена Part No.:CN-C050900D002A
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP330, 1.9Gbps, 2.4GHz/5GHz318.50 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP330, 1.9Gbps, 2.4GHz/5GHz, 2xGbit портове, PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP330
 
ZyXEL Антена ZyXEL EXT-114, 2.4GHz, 14dBi, панелна, директно324.25 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories ZyXEL Антена ZyXEL EXT-114, 2.4GHz, 14dBi, панелна, директно насочване, N-тип конектор Part No.:ZX-EXT114
 
ZyXEL NWA1123-ACHD, Wave 2 Standalone AP single327.51 лв.поръчай
доставим
• Скорост: Up to 1300 Mbps on the 5 GHz 802.11ac radio and up to 300 Mbps on the 2.4 GHz 802.11n radio • Антена: Number of antenna: 2.4 GHz - 2x2 MIMO, 5 GHz - 3x3 MIMO; Antenna gain: 2.4 GHz - 3 dBi, 5 GHz - 3 dBi • Интерфейс: 2x10/100/1000 Base-T • Стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ab, IEEE 802.3au, IEEE 802.3az, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, IEEE 802.1X • Сигурност: WEP, WPA/WPA2-PSK, WPA/WPA2-Enterprise, WLAN access control list, E
 
CENTRAL 4TB SG HOME NAS329.23 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Triton 18U/600x600 One-section Wall Mount. шкаф, glass door330.92 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 18U/600x600 One-section Wall Mount. шкаф, glass door Part No.:TN-RBA-18-AS6-BAX-A1
 
Triton 19" One-sectioned шкаф 12U/600mm with removable side 332.23 лв.поръчай
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19" One-sectioned шкаф 12U/600mm with removable side covers Part No.:TN-RUA-12-AS6-BAX-A1
 
Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтен340.08 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-2G10
 
Triton Top (bottom) fan модул, 6fans 220V/90W, thermostat344.00 лв.поръчай
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 6fans 220V/90W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X05-X3
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 347.93 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2000mW Part No.:MT-RB921UAGS-5SHPACT-NM
 
CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver364.45 лв.поръчай
доставим
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Moun379.32 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Mounting Part No.:UB-EP-54V-150W
 
Точка за достъп HUAWEI AP4030DN Mainframe(11ac,General AP In385.70 лв.поръчай
доставим
• Точка за достъп HUAWEI AP4030DN Mainframe(11ac,General AP Indoor,2x2 Double Frequency,Built-in Antenna,No AC/DC adapter)
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена387.17 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 21dBi, 60 гр. Part No.:UB-AM-5AC21-60
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена387.17 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 22dBi, 45 гр. Part No.:UB-AM-5AC22-45
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB,388.48 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 25dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBDYNADISHG-5HACD
 
Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E4389.78 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E400, 802.11ac двулентова; PoE инжектор Part No.:CN-C000100W401A
 
SeaMAX Рамка 37U Doble Rack 600x600mm389.78 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Рамка 37U Doble Rack 600x600mm Part No.:SEDR6637
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro391.83 лв.поръчай
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro
 
3T SG+ NAS SYNOLOGY DS115J391.93 лв.поръчай
доставим
 
 
TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19392.53 лв.поръчай
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19-inch rack mountable Part No.:TL-MC1400
 
SeaMAX Рамка 42U Doble Rack 600x600mm398.94 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Рамка 42U Doble Rack 600x600mm Part No.:SEDR6642
 
Cisco Aironet 1815i, 802.11ac Wave 2; 2x2:2SS; Int Ant; E Re410.23 лв.поръчай
доставим
• Cisco Aironet 1815i Series with Mobility Express
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 7410.71 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-QRT
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac,410.71 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2 chains Part No.:MT-RB921GS-5HPACD-19S
 
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 coppe421.96 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL NAS542, 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual C425.71 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL Сървър ZyXEL NAS542, 4x слота за диск, двуядрен Part No.:ZX-NAS542
 
19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with re430.45 лв.поръчай
доставим
• 19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panels
 
ZyXEL NWA5123-AC, Standalone or Controller AP 802.11ac Wirel434.95 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP 439.75 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP ( самостоятелно или управлявано от контролер ), 2x2 3dBi,16 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA-5123-AC ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
Ubiquiti 2.4/5GHz UniFi AP-PRO безж. точка за достъп, 450/30444.72 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti 2.4/5GHz UniFi AP-PRO безж. точка за достъп, 450/300Mbps, PoE GigE, 2x1Gbit, 3x3 MIMO, Indooor Part No.:UB-UAP-PRO
 
Ubiquiti 5GHz R5AC-PRISM, AirMax Базова станция, до 500+ Mbp444.72 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz R5AC-PRISM, AirMax Базова станция, до 500+ Mbps, 27 dBm, outdoor Part No.:UB-R5AC-PRISM
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 d444.72 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 deg, 21dBi-19dBi, Titanium Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AM-V5G-TI
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module469.57 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module Part No.:MA-5440SM
 
CONTEG 19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm 483.84 лв.поръчай
доставим
19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panels
 
PAXTON PROXIMITY architectural reader, matt black489.17 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY architectural reader, matt black
снимка
PAXTON PROXIMITY marine reader, brass489.66 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY marine reader, brass
снимка
PAXTON PROXIMITY architectural reader, satin chrome489.66 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY architectural reader, satin chrome
снимка
PAXTON PROXIMITY architectural reader, gunmetal grey489.66 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY architectural reader, gunmetal grey
снимка
QK724A B-SERIES 16GB SFP+SW XC493.52 лв.поръчай
доставим
 
 
Asus AS3102T, 2-bay NAS, Intel Celeron Dual-Core N3050 ( up 496.33 лв.поръчай
доставим
 
 
Allied Telesis Конвертор 100FX(SC) multi-mode to 100FX(SC) s498.35 лв.поръчай
доставим
• Media Converter 10/100M Allied Telesis Конвертор 100FX(SC) multi-mode to 100FX(SC) single-mode (15km) Part No.:ALATMC104XL
 
Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band PoE Outdoor Access Po500.64 лв.поръчай
доставим
• Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band PoE Outdoor Access Point
 
SeaMAX 18U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф504.89 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 18U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26618
 
Eaton ePDU BA 0U (C20 16A 1P)20XC13:4XC19510.29 лв.поръчай
доставим
 
 
Asus AS1004T, 4-bay NAS,Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 5518.22 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL USG20-VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL521.10 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG20-VPN, 10x VPN IPSec/ 15 SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB порт Part No.:ZX-USG20-VPN
 
TENDA MESH3 / WHOLE HOME WL531.04 лв.поръчай
доставим
 
 
TP-Link Модул TP-LINK TX432, 2x 10G SFP+ порта533.93 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Модул TP-LINK TX432, 2x 10G SFP+ порта Part No.:TL-TX432
 
SeaMAX 22U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф537.59 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26622
 
HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk543.33 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Triton 19' Double рамка 42U depth 800mm553.28 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Double рамка 42U depth 800mm Part No.:TN-RSX-42-XD8-BXX-A3
 
PAXTON PROXIMITY LCD reader555.76 лв.поръчай
доставим
PROXIMITY LCD reader
снимка
Asustor AS3202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core J3160 ( 559.60 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m559.82 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m Part No.:ZX-FTLX8511-D3
 
SeaMAX 18U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф559.82 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 18U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26818
 
Комплект от 3 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC12560.11 лв.поръчай
доставим
• Комплект от 3 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) VIZN App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
 
Triton 15U/600x600 Free-standing шкаф, glass door563.75 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 15U/600x600 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-15-A66-BAX-A1
 
ZyXEL USG20W-VPN Firewall, 802.11ac/n Wireless (3x3/80MHz), 578.73 лв.поръчай
доставим
 
 
Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 п582.06 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 порта, 2xGE RJ45/SFP порта, Rackmount Part No.:UB-USG-PRO-4
 
Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x600 glass door595.14 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-18-A66-BAX-A1
 
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg598.82 лв.поръчай
доставим
• 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain (Config)
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за USG60/60W, IDP, антивирус, ан599.19 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за USG60/60W, IDP, антивирус, антиспам, филтър на съдържание, 1 година Part No.:ZX-LIC-BUN-ZZ0028F
 
Asus AS6102T, 2-bay NAS, Intel Celeron N3050 ( up to 2.16GHz608.25 лв.поръчай
доставим
 
 
Сторидж Netgear READYNAS 212 (2 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eS610.23 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 212 (2 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eSATA, 2x1Gbe, 3x USB3.0, Link Agregation
 
SeaMAX 22U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф612.14 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26822
 
HDD 4TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 2TB WD614.91 лв.поръчай
доставим
• HDD 4TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 2TB WD Red) Gigabit + 2 x USB 3.0
 
2X2T SG+ NAS SYNOLOGY DS216SE621.75 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 8 точк637.00 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 8 точки за достъп Part No.:ZX-LIC-AP-ZZ0003F
 
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена639.61 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G34
 
Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x600 glass door639.61 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-22-A66-BAX-A1
 
ZyXEL 10G SFP+ модул, Wavelength 1310nm, Longe range (10km),646.81 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 10G SFP+ модул, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), LC connector Part No.:ZX-SFP10G-LR
 
Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit659.23 лв.поръчай
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G31-AC
 
Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x800 glass door659.23 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-18-A68-BAX-A1
 
ZYXEL ZyWALL USG 40660.69 лв.поръчай
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40 Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
SeaMAX 32U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф661.85 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26632
 
SeaMAX 22U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф664.46 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26022
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40, VPN 10x IPSec/ 15x SSL, 4x 666.52 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40, VPN 10x IPSec/ 15x SSL, 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x USB Part No.:ZX-USG40
снимка
Triton 15U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door691.93 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 15U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-15-A61-CAX-A1
 
Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x800 glass door708.94 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-22-A68-BAX-A1
 
PAXTON Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet710.14 лв.поръчай
доставим
Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
2X3T SG+ NAS SYNOLOGY DS216SE715.18 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL Multy X, WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi716.28 лв.поръчай
доставим
• Скорост: Up to 1733 Mbps for 5 GHz (dedicated backhaul), 866 Mbps for 5 GHz, 400 Mbps for 2.4 GHz • Антена: 9 internal antennas • Интерфейс: WAN: 1x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support, LAN: 3x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 ports with auto MDI/MDIX support, 1 x USB 2.0 port, BLE 4.1 Bluetooth • Стандарти: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac • Сигурност: Firewall security (NAT) • Захранване: 12V DC, 3A
 
SeaMAX 37U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф724.63 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26637
 
ASUS LYRA MAP-AC1300 3-PACK726.88 лв.поръчай
доставим
 
 
Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x600 glass door750.79 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-32-A66-BAX-A1
 
BW906A 42U 1075MM SIDE PANEL K755.37 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includ756.02 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includes Antenna 8514724E01) Part No.:MA-5440AP
 
Asustor AS6202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core N3150 ( 761.52 лв.поръчай
доставим
 
 
SeaMAX 32U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф766.49 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26832
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/775.64 лв.поръчай
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO 5dBi, PoE+, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-EDU
 
Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V775.64 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V PoE Part No.:UB-AF-5X
 
ZYXEL ZyWALL USG 40W777.48 лв.поръчай
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40W Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40W ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
Cisco Aironet 1700, 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Do780.10 лв.поръчай
доставим
• 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 1783.23 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 15 SSL Part No.:ZX-USG40-UTM
 
SeaMAX Шкаф 35SA7R Triax, Back Board, Rukolock and TN1 Keys797.88 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Шкаф 35SA7R Triax, Back Board, Rukolock and TN1 Keys Part No.:TX-35SA7R
 
Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+803.15 лв.поръчай
доставим
• Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+
 
SeaMAX 42U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф807.04 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26642
 
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x600 glass door812.27 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-37-A66-BAX-A1
 
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES824.57 лв.поръчай
доставим
• ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
 
Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x800 glass door831.89 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-32-A68-BAX-A1
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GP839.74 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GPS синхронизация Part No.:CN-C050900H013A
 
Asus AS6104T, 4-bay NAS, Intel Celeron N3050 ( up to 2.16GHz849.13 лв.поръчай
доставим
 
 
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg858.46 лв.поръчай
доставим
• 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)
 
SeaMAX 32U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф859.36 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26032
 
Triton 27U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door861.97 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 27U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-27-A61-BAX-A1
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x600 glass door865.90 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-42-A66-BAX-A1
 
SeaMAX 37U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф876.36 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26837
 
Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eS890.73 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eSATA, 2x1Gbe, 3x USB3.0, Link Agregation
 
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x800 glass door898.60 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-37-A68-BAX-A1
 
Сторидж Netgear ReadyNAS 422 (2 BAY DISKLESS)900.21 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear ReadyNAS 422 (2 BAY DISKLESS)
 
Cambium Networks 5.4 GHz Canopy Demo Kit, Universal911.68 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4 GHz Canopy Demo Kit, Universal Part No.:MA-TK10254D
 
SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф931.30 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26842
 
Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLO943.38 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLOUD, 2x 1Gbe, 1x DisplayPort, 3x USB3.0
 
ASUS LYRA MAP-AC2200 3-PACK947.07 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60, VPN 20x IPSec/ 20x SSL, 6x 954.45 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60, VPN 20x IPSec/ 20x SSL, 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB Part No.:ZX-USG60
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x800 glass door954.84 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-42-A68-BAX-A1
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh957.52 лв.поръчай
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh
 
SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф975.77 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26037
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 600, dept987.87 лв.поръчай
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 600, depth 600, black (RAL 9005)
снимка
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Rang996.71 лв.поръчай
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, комплект от 5 бр без включени PoE адаптери
 
ZYXEL NXC2500 контролер за do 24 безжични точки 1013.18 лв.поръчай
доставим
Port Density 10/100/1000 Mbps LAN ports - 6 USB Port - 2 Performance Firewall throughput (Gbps) - 1 Managed AP number (default/max.) - 8/24 Fanless - Yes ( 0 dBl ) WLAN Features WMM (Wi-Fi certified) WEP WPA/WPA2-PSK WPA2 (Wi-Fi certified) WPA/WPA2-Enterprise Security Features IEEE 802.1X Web authentication MAC filtering RADIUS authentication Microsoft AD authentication LDAP authentication Embedded RADIUS server - up to 256 users Rogue AP detection Identity-based user security management Wireless intrusion detection - Rouge AP detection Control and Provisioning Managed AP discovery - Broadcast/DHCP Option/DNS/Manual CAPWAP Management interface - HTTP/HTTPS/Telnet/SSH/SNMP Dynamic channel assignment AP planning and site-survey - Yes (AP planning and coverage detection) Network VLANs DHCP client DHCP relay, server NAT Static routing Policy routing Access Control Policy routing Customizable web login portal QoS WMM WMM power saving DiffServ marking AP load balancing Management Features CLI with SSH Web UI with SSL SNMP Multi-level administration roles User/Application management Authentication - RADIUS/Microsoft AD/LDAP/Local Local user database - up to 256 users MAC authentication - Internal/External RADIUS User/group policy Captive portal External portal page Page upload Certification FCC Part 15B CE EN55022, EN55024:2010 ERP Lot 6 C-tick AS/NZSCISPR22:2009 BSMI CNS13438:2006 LVD EN60950-1:A12:2011 BSMI CNS14336:2010 Ако искате да разгледате функциите на утсройството ви предлагаме дистанционен достъп на следният сайт: http://nxc2500demo.zyxel.com.tw/ Username: demo Password: demouser Гаранция: 24 месеца
 
SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1017.62 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26042
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x800 glass door1045.09 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x800 glass door Part No.:TN-RMA-42-A88-BAX-A1
 
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2x1059.90 лв.поръчай
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2xUSB 3.0 (up to 16TB)
 
Triton 42U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door1073.87 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 42U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-42-A61-CAX-A1
 
SeaMAX 47U*600*800 SeaMAX A2 Network комуникационен шкаф1093.49 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 47U*600*800 SeaMAX A2 Network комуникационен шкаф Part No.:SEA26847
 
ZyXEL Защитна стена 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobil1105.13 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband) Part No.:ZX-ZYWALL-USG60W
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x1000 perf.(exp.metal)1123.57 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-42-L61-BAX-A1
 
SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1128.80 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS6042
 
ZyXEL Защитна стена 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL, 6x 1Gbps 1145.94 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL, 6x 1Gbps порт, 1x OPT порт, 2x USB порт Part No.:ZX-ZYWALL-110
 
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1171.97 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA28842
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 800, dept1181.93 лв.поръчай
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 800, black (RAL 9005)
снимка
Triton 19" Free-standing шкаф 45U/600x1000 perf.(exp.metal)1182.43 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19" Free-standing шкаф 45U/600x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-45-L61-BAX-A1
 
AE379A MDS9000 4GB FC SFP1197.29 лв.поръчай
доставим
 
снимка
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 21197.60 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 20 SSL Part No.:ZX-USG60-UTM
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60W-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 1221.93 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60W-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 12 SSL, WiFi Part No.:ZX-USG60W-UTM
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 perf.(exp.metal)1222.98 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-42-L81-BAX-A1
 
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1239.98 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8842
 
Asustor AS6404T, 4-Bay NAS, Intel Apollo Lake Quad-Core Inte1255.43 лв.поръчай
доставим
 
 
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/700x1000 Delta R, rear dou1270.07 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/700x1000 Delta R, rear double wing door Part No.:TN-RRA-37-A71-BRX-A1-ER
 
CONTEG 19" 42U free-standing rack, 600mm x 1000mm1305.40 лв.поръчай
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 600, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1335.47 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8042
 
SeaMAX Шкаф SeaMAX AD, 42U*800*1000, стоящ, черен, перфорира1383.86 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Шкаф SeaMAX AD, 42U*800*1000, стоящ, черен, перфорирана метална врата Part No.:SEAD8042
 
ZyXEL Модул 12-port ADSL2+ card, Annex A1478.04 лв.поръчай
доставим
• DSL CPE/ DSLAM ZyXEL Модул 12-port ADSL2+ card, Annex A Part No.:ZX-AAM1212-51
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 11481.81 лв.поръчай
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
APC RACK ATS, 230V, 16A, C20 IN, (8) C13 (1) C19 OUT1631.41 лв.поръчай
доставим
• APC RACK ATS, 230V, 16A, C20 IN, (8) C13 (1) C19 OUT
 
HP 11642 1075mm Pallet Rack1664.38 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL ZyWALL USG 110 MultiCore 3.6Gbps Firewall ,800Mbps пре1706.29 лв.поръчай
доставим
• ZyXEL ZyWALL USG 110 MultiCore 3.6Gbps Firewall ,800Mbps през Firewall, 2xWAN, 1xOPT, 4xLAN порта Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG110 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 high load capacit1709.56 лв.поръчай
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 high load capacity, perforated door Part No.:TN-RQA-42-L81-BAX-A1
 
HP 215 Instant 802.11ac (WW) AP1744.75 лв.поръчай
доставим
 
 
Сторидж Netgear READYNAS 3138 (4 BAY DISKLESS RACK), 2x eSAT1782.29 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 3138 (4 BAY DISKLESS RACK), 2x eSATA, 1xiSCSI, 4x 1Gbe, 1x USB 2.0, 2x USB3.0
 
HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay (4 x 2TB WD Re1811.22 лв.поръчай
доставим
• HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay (4 x 2TB WD Red) 2xGigabit + 3xUSB 3.0 (up to 32TB)
 
Сторидж Netgear ReadyNAS 524 (4 BAY DISKLESS)1820.41 лв.поръчай
доставим
• Сторидж Netgear ReadyNAS 524 (4 BAY DISKLESS)
 
ZyXEL OLT-2300 series GePON Line Карта (1 PON port) Hot-Swap1910.99 лв.поръчай
доставим
• GePON OLT ZyXEL OLT-2300 series GePON Line Карта (1 PON port) Hot-Swappable, 20 Km distance, 1000Base-PX Part No.:ZX-OLC-2301HA-12
 
Ubiquiti AirFiber5, 1Gbps+ Backhaul, 5.4-5.8GHz Full Duplex,1943.69 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti AirFiber5, 1Gbps+ Backhaul, 5.4-5.8GHz Full Duplex, PTP Gigabit Radio, Single устройство Part No.:UB-AF-5
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5U, 5725-6200MHz, 1.0+G1943.69 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5U, 5725-6200MHz, 1.0+Gbps, 50V PoE Part No.:UB-AF-5U
 
Planet 1-Port GEPON OLT2073.18 лв.поръчай
доставим
• GePON OLT Planet 1-Port GEPON OLT Part No.:PT-EPL-1000
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL ZyWALL 310, 200x VPN (IPSec/L2TP),2125.76 лв.поръчай
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL ZyWALL 310, 200x VPN (IPSec/L2TP), 50 SSL Part No.:ZX-ZYWALL-310
 
HP MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk2174.85 лв.поръчай
доставим
 
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 32 точ2178.47 лв.поръчай
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 32 точки за достъп Part No.:ZX-LIC-AP-ZZ0006F
 
SeaMAX OTN-710 Cable Fault Locator за оптични влакна2975.70 лв.поръчай
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX OTN-710 Cable Fault Locator за оптични влакна Part No.:SA-ONT710
 
READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)3363.71 лв.поръчай
доставим
• READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)
 
Conteg 19'' 27U distribution rack width 600mm, depth 1000mm 4121.46 лв.поръчай
доставим
19" free-standing rack height 27U, width 600, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete4578.00 лв.поръчай
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete Part No.:MA-WB2876AA
 
ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, DES8128.17 лв.поръчай
доставим
• ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, DES
 
HPE MSA 2042 SAN DC SFF Storage w/2 400 GB SSD17961.20 лв.поръчай
доставим
 
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.