Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)33.13 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)42.60 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
 
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,398.03 лв.
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive109.20 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o112.27 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W130.05 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM474.69 лв.
доставим
 
снимка
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch688.76 лв.
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1031.96 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.