Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)32.63 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)41.95 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
 
Cisco 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC65.22 лв.
доставим
 
снимка
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,396.53 лв.
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive107.54 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o110.56 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W128.07 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco 7925G Battery, Extended132.01 лв.
доставим
• Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended
снимка
Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch260.27 лв.
доставим
• SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM467.46 лв.
доставим
 
снимка
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch678.27 лв.
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1169.13 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch1347.14 лв.
доставим
• Суич CISCO SG500-28-K9-G5 Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch
снимка
SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch1786.80 лв.
доставим
• SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch
 
Cisco SG500-28P 28-port Gigabit PoE, Stackable Managed Switc1823.00 лв.
доставим
• Суич Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
 
Суич CISCO SG500-52P-K9-G5 Cisco SG500-52P 52-port Gigabit P3676.81 лв.
доставим
• Суич CISCO SG500-52P-K9-G5 Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
 
Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-8613.85 лв.
доставим
• Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-K9 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.