Ценова листа


горе
Мрежови аксесоари ( Network Accessories )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Лицев панел Dahua PFM971-2, 86x86, за 2x RJ45 вложки, бял5.40 лв.
доставим
 
 
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE7.02 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE Part No.:MT-RBPOE
 
Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял8.74 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял Продуктов номер:HAMA-30381 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Разклонители Разклонители
снимка
РОЗЕТКА STP,Cat.5E за Вграждане,Двойна9.09 лв.
налично
 
снимка
Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл9.36 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл Продуктов номер:HAMA-30382 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял9.67 лв.
доставим
• Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял Продуктов номер:HAMA-30383 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Разклонител 6 гнезда, 1.4м,черен9.67 лв.
доставим
• Разклонител 6 гнезда, 1.4м,черен Продуктов номер:HAMA-30393 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл11.31 лв.
доставим
• Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл Продуктов номер:HAMA-30384 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Кутия разклонител Elmark, 200 x 155 x 80mm, IP54 ПКОМ11.50 лв.
налично
 
снимка
Formrack 19" 1U Cable Management Panel with metal brackets11.60 лв.
доставим
Formrack 19" 1U Cable Management Panel with metal brackets
 
Разклонител 3гнезда, 1.4м,черен12.10 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,черен Продуктов номер:HAMA-30391 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE12.10 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE Part No.:MT-RBGPOE
 
Cable for Antenna 0.5m N-male to R-SMA M WL010413.78 лв.
доставим
 
снимка
Стойка Dahua PFA13A-E,14.17 лв.
доставим
 
 
Кутия за скриване на кабели- мини14.80 лв.
доставим
• Кутия за скриване на кабели- мини Продуктов номер:HAMA-20663 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Кабели и адаптори Кабелни връзки и канали
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабеле17.71 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабелен канал, пластмасов, сив Part No.:TN-RAB-VP-X02-A1
 
MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см.18.15 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см. Part No.:MT-ACRPSMA
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, сив, за малки натоварвания Part No.:TN-RAC-VP-X16-A1
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, черен, за малки натоварвания Part No.:TN-RAB-VP-X16-A1
 
Разклонител със защита Pro-S 30S , 3 гнeзда, 1.5м кабел19.93 лв.
доставим
• Разклонител със защита Pro-S 30S , 3 гнeзда, 1.5м кабел Продуктов номер:HAMA-47855 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
TP-Link Pigtail кабел TP-LINK TL-ANT24PT3, 2.4GHz, N Male къ20.81 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Pigtail кабел TP-LINK TL-ANT24PT3, 2.4GHz, N Male към RP-SMA Female, 3m Part No.:TL-TL-ANT24PT3
 
Удължител на обхват Mercusys MU6H, AC650, USB 2.0, 1 външнa21.99 лв.
доставим
 
 
Adapter AC220V/24V DC FOR ROUTER BOARD22.14 лв.
налично
 
снимка
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM,23.32 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220B
 
Разклонител със защита Pro-S 30S, 3 гнeзда,3.0м кабел24.35 лв.
доставим
• Разклонител със защита Pro-S 30S, 3 гнeзда,3.0м кабел Продуктов номер:HAMA-47859 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC dup24.77 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-LX-SM-0220D
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC dupl24.77 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-SX-MM-0205D
 
Алум.разклонител със защита Pro-S 60S , 6 гнeзда, 1.5м кабе25.09 лв.
доставим
• Алум.разклонител със защита Pro-S 60S , 6 гнeзда, 1.5м кабел Продуктов номер:HAMA-47856 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
MOD-MGSX550 MINI-GBIC MM SFP25.55 лв.
доставим
 
снимка
PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-12W, 24VDC, 12W, Gbit28.23 лв.
доставим
 
 
Tapo mini smart plug P100, 220-240V, 50/60Hz, 802.11b/g/n wi28.93 лв.
доставим
Tapo mini smart plug P100, 220-240V, 50/60Hz, 802.11b/g/n wifi connection, onboard Bluetooth 4.2, one status indicator, one power button, works with Google Assistant and Amazon Alexa, easy setup and management with Tapo Appp
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM,30.78 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220A
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC33.36 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM Part No.:MT-S-85DLC05D
 
Безжичен адаптер Tenda U10, AC650, 6dBi външна антена, USB2.33.84 лв.
доставим
 
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot34.50 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot Part No.:TL-MC220L
 
Antenna Booster WiFi Indoor w/base 7db WL009035.05 лв.
доставим
 
снимка
PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W, 24VDC, 24W36.14 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 38.59 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 24W Part No.:UB-POE-24-24W-G
 
INDOOR CASE FOR RB49340.02 лв.
налично
 
снимка
Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg41.76 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg Part No.:TN-RAB-UP-350-A1
 
24 порта пач панел Cat. 5e UTP WLF42.78 лв.
налично
 
снимка
MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual L44.48 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-31DLC20D
 
D-Link 4-Port USB 2.0 Hub47.02 лв.
доставим
5 - with USB specification versions 1.1 and 2.0; 4 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Connectivity: 5 cascaded hubs maximum, Supports Windows 98/98SE/ME/2000/XP(for USB 2.0), Mac OS X 10.1and above (for USB 2.0), Mac OS 8.9 and above (for USB 1.1only); DC 5V/2.5A external AC power supply
снимка
Безжична точка Tenda AP5, N300, 2x 10/100Mbps RJ45, 3x5dBi р49.49 лв.
доставим
 
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Con50.17 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Converter,Full-duplex,2км Part No.:TL-MC100CM
 
Wireless Access Point EDIMAX EW-7438RPN Mini Wi-Fi Extender/50.17 лв.
доставим
Extends the range of existing 802.11b/g/n Wi-Fi networks iQ Setup for easy Wi-Fi extension Smart App Control & Analytics: Free EdiRange app with local Wi-Fi environment analytics, Wi-Fi scheduling and guest network Smart 3-in-1 mode: Access Point, Wi-Fi Extender and Wi-Fi Bridge Compact, slim wall plug design for convenient placement Finds best setup location for optimal Wi-Fi coverage with signal strength LED Features a hardware WPS (Wi-Fi Protected Setup) button
снимка
AC750 OneMeshTM WiFi Range Extender, 300Mbps at 2.4G and 43350.68 лв.
доставим
AC750 OneMeshTM WiFi Range Extender, 300Mbps at 2.4G and 433Mbps at 5G, compact house with internal antennas, 1 10/100Mbps Ethernet port, WPS button for quick setup, Smart Indicator for best location, support OneMeshTMtechnology (802.11k/v seamless r
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 1055.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 100 meter Part No.:MT-S-RJ01
 
MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+55.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:MT-S+DA0001
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 65055.46 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.3af/at, 1.5DBI Part No.:MT-RBCAPL-2ND
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов56.50 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE305
 
D-Link 7-Port USB 2.0 Hub57.58 лв.
доставим
8 - USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1; 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Supporting both low - speed 1.5Mbps devices, full-speed 12Mbps devices and high speed 480Mbps, each port creates a bridge between the peripheral and host computer, Pocket sized, lightweight, LED indicators; DC 5V/3A external power supply.
снимка
Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ4561.02 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ45 Part No.:OE-GLC-T-B
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz61.97 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz, 2 x FE RJ45, IEEE802.3af PoE, монтаж с стенен контакт Part No.:TL-EAP115-WALL
 
D-LINK DUB-E100/USB LAN 10/10062.59 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DUB-E100 Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter
снимка
ZyXEL WAP3205 v3, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-64.86 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 10066.00 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP115
 
Injector Edimax GP-101IT PoE, Gigabit, 30W71.19 лв.
доставим
The Edimax GP-101IT is a Power over Ethernet injector that not only delivers a cost-effective solution for power distribution, but also provides a seamless way of deployment on the existing LAN infrastructure. With the use of power injectors, DC power of up to 30W and the data that comes from a non-PoE switch or router are merged together and then transmitted to the IEEE 802.3at/af compliant products such as PoE dome cameras through the Ethernet cabling. Hence, preserving your investment in hard
 
MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бро73.00 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бройка Part No.:MT-MTRADC
 
TP-Link 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE, 5km,10.5W максималн74.58 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE, 5km,10.5W максимална консумация Part No.:TL-CPE210
 
MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 8074.99 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 802.3af/at, outdoor waterproof case Part No.:MT-RBFTC11
 
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI75.33 лв.
доставим
 
снимка
MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI75.33 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link TL-PS110U Print Server77.97 лв.
доставим
• Print Server TP-Link Единичен USB2.0 мрежови принт сървър Part No.:TL-TL-PS110U
снимка
EDIMAX Print Server PS-1206U 1xUSB81.36 лв.
доставим
Print Server PS-1206U 1xUSB
снимка
Lanberg rack cabinet 10” wall-mount 9U / 280x310 for self-as81.67 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 10” wall-mount 9U / 280x310 for self-assembly (flat pack), grey
 
Пач панел Brand-Rex, 24 порта, празен, с водачи82.72 лв.
доставим
Съвместимост: C6CJAKS000, AC6JAKS000, C6CJAKS000DC, AC6JAKS000DC, AC6JAKU002, GPCJAKU002, GPCJAKU012LF, GPCJAKU013LF
 
Безжична точка Tenda i24, AC1200, 1x10/100Mbit RJ45, Wave 284.61 лв.
доставим
 
 
Безжична точка Tenda i9, 300Mbps, 2,4GHz, 1x10/100Mbit RJ45,84.61 лв.
доставим
 
 
Formrack 19" sliding shelf 1000mm, loading capacity 35 kg 1U88.67 лв.
доставим
Formrack 19" sliding shelf 1000mm, loading capacity 35 kg 1U
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12d88.97 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12dBi 2x2 MIMO антена, 30dBm, външен монтаж Part No.:TL-CPE220
 
Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор90.02 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103R
 
Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор90.02 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103T
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 91.08 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 MHz, 64 MB, 1xFE, PoE, 2DBI, wall/ceiling moun Part No.:MT-RBCAP2ND
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg94.51 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-15D120
 
PoE Extender Edimax GP-101ET , Gigabit, up to 100m97.68 лв.
доставим
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor extra electrical power, and makes for an innovative and cost-effective PoE repeater that extends power and data for another 100 meters. Extend yo
 
Кабел TP-LINK TXC432-CU3M, 3M Direct Attach SFP+99.00 лв.
доставим
Пасивен twin-ax кабел с два SFP+ конектора от двете страни и дължина от 3м.
 
TP-Link 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE,15km+,13W максимална 101.90 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE,15km+,13W максимална консумация Part No.:TL-CPE510
 
Polemounting Kit ZyXEL ACCESSORY-ZZ0103F103.90 лв.
доставим
Съвместим с ACCESSORY-ZZ0102F.
 
GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER104.15 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W)104.23 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W) Part No.:ZX-POE12-HP
 
PowerLine adapter EDIMAX HP-6101ACK 600Mbps, Ethernet with 104.28 лв.
доставим
Plug-and-Play, no configuration or software required. Easily extends an Ethernet connection in minutes. Provides with stable and high-speed data transfer, ideal for bandwidth intensive applications such as 3D/HD video streaming and online gaming. Cost-saving with extending networks via existing electrical wires without unsightly cabling. Integrated 128-bit AES encryption provides comprehensive security at the push of “Pair” button. Powerline data transmission rates of up to 600Mbps*
 
Repotec RP-WUP201 1P USB2.0 WL PRN SRV104.81 лв.
налично
 
снимка
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Mul108.11 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter Part No.:MT-S+85DLC03D
 
Mikrotik RouterBOARD 951Ui-2HnD112.20 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951Ui-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xFE, 1xUSB Part No.:MT-RB951UI-2HND
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов119.20 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов, 1xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE450
 
CISCO 32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Ph125.98 лв.
доставим
32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones
снимка
Домашна WiFi система Tenda MW5s, AC1200 Mesh, 2бр. комплект127.38 лв.
доставим
Комплекта съсържа 1xMesh5 с 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 порта и 1xMesh3f с 2 x 10/100Mbps RJ45 порта.
 
D-LINK DHP-P601AV PWRLINE KIT127.99 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-P601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC132.40 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-3553LC20D
 
Оптичен панел 3M SPP3-E-2CD, 24 порта/ 48 влакна, 1U, сив, S132.92 лв.
доставим
Multy X ще ви осигури безжично покритие, независимо дали домът Ви е малък или голям.
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter136.24 лв.
доставим
• Кабел 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
снимка
Оптичен панел 3M SPP3-E-2CS, 24 порта/ 48 влакна, 1U, сив, S140.32 лв.
доставим
Multy X ще ви осигури безжично покритие, независимо дали домът Ви е малък или голям.
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, 146.39 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, AC1200, 2 omni антена, IP65 външен монтаж Part No.:TL-EAP225-OUTDOOR
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n,148.63 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 10dBi, AP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-2HnD
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.148.63 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.11a/b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBGROOVEA-52HPN
 
Mikrotik RouterBOARD 951G-2HnD153.12 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951G-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xGE, 1xUSB Part No.:MT-RB951G-2HND
снимка
Антена Mimosa N5-X20, 4.9-6.4GHz, 20dBi, 250mm, 2 в пакет153.52 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB D156.89 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB DDR, 1GE Part No.:UB-UC-CK
 
EXP MODULE A39T/1P 1000TX159.41 лв.
доставим
 
снимка
Контролер Ubiquiti mPort, 2 x mFi RJ45, 1 x RJ45 port, 802.1162.36 лв.
доставим
mPort™ е мрежови контролер, посредством който се наблюдават и управляват множество mFi® устройства.
 
MikroTik Кит MikroTik Sleeve30165.99 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кит MikroTik Sleeve30 Part No.:MT-SLEEVE30
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32165.99 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKU-5HND
 
Tочка за достъп MikroTik RB912R-2nD-LTm, 802.11b/g/n, 650 MH167.51 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz172.92 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300
 
PAXTON PROXIMITY P50 reader173.53 лв.
доставим
PROXIMITY P50 reader
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/86181.81 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 2x2 MIMO, PoE, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-M
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall183.45 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall
снимка
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg187.44 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-19D120
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 6187.44 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 14dBi, 90 deg, PoE in Part No.:MT-RBSXTG-5HPND-SAR2
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300194.76 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO 3dBi, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LITE
 
Антена Mimosa N5-X25, 4.9-6.4GHz, 25dBi, 400мм, 2 в пакет195.68 лв.
доставим
 
 
UBIQUITI Wi-Fi Access Point UBIQUITI NanoStation M5 MIMO196.54 лв.
доставим
NanoStation M5: 5GHz Hi Power 2x2 MIMO AirMax TDMA Station. The original NanoStation set the bar for the world's first low-cost and efficiently designed outdoor broadband CPE. The new NanoStation M and NanoStation Loco M take the same concept to the future with new redesigned sleek and elegant form-factors. 150+ Mpbs real outdoor throughput and up to 15km+ range. Featuring 2x2 MIMO technology, the new NanoStation links significantly faster and farther than ever before. New antenna array designs featuring 16dBi dual-polarity gain at 5GHz and 11dBi dual-polarity 11dBi at 2.4GHz. Both with optimized cross-polarity isolation and in a compact form-factor. Secondary ethernet port with software enabled POE output for seamless IP Video integration. Remote hardware reset circuitry of NanoStation M allows for device to be reset remotely from power supply location. In addition, any NanoStation can easily become 802.3af 48V compliant through use of Instant 802.3af adapter.
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128M203.52 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKG-5HACD
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-12-10D
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-13-10D
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 207.97 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300-ISO
 
CENTRAL 2TB SG HOME NAS208.51 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, 216.74 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G23-S45
 
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.225.81 лв.
доставим
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.
снимка
MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-238.32 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-SMA Female Part No.:MT-MTAD-5G-30D3-PA
 
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX250.63 лв.
доставим
 
снимка
Tочка за достъп TP-LINK Deco S4, AC1200, 2xGbE, MU-MIMO, Bea261.73 лв.
доставим
Deco S4 предлага бърза и стабилна връзка при скорости до 1167 Mbps, и работи безпроблемно с повечето ISP.
 
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Si267.75 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Single Mode, up to 10 kilometer Part No.:MT-S+31DLC10D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB,291.81 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 25dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBDYNADISHG-5HACD
 
Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5SHPn, 802.11a/n/ac, 720 M297.18 лв.
доставим
Тази версия на NetMetal 5SHPn се предлага с много висока мощност 1.3W 2x2 dual chain 802.11a/n/ac предавател, и два RP-SMA конектора за външна антена.
 
Tочка за достъп MikroTik LHG LTE kit, LTE кат. 4, 650MHz, 64297.18 лв.
доставим
 
 
Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1316.01 лв.
доставим
 
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 316.01 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2000mW Part No.:MT-RB921UAGS-5SHPACT-NM
 
Edmax WAP 1200 Dual-Band Long Range Access Point, 2x2dBi вън325.69 лв.
доставим
• Edmax WAP 1200 Dual-Band Long Range Access Point, 2x2dBi външни антени, PoE, RADIUS сървър Продуктов номер:EDIM-WAP-1200 EDIMAX Мрежово оборудване Рутери Рутери
снимка
Точка за достъп Mimosa C5c, 5GHz, 2x2:2 MIMO, 27 dBm, 1xGbE,334.85 лв.
доставим
Mimosa C5c е гъвкаво решение за клиентско устройство, предназначено за PTP и PTMP връзки на къси и далечни разстояния.
 
ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP 338.97 лв.
доставим
• ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP ( самостоятелно или управлявано от контролер ), 2x2 3dBi,16 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA-5123-AC ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
ZyXEL NWA5123-AC, Standalone or Controller AP 802.11ac Wirel339.12 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Aironet 1815i, 802.11ac Wave 2; 2x2:2SS; Int Ant; E Re351.94 лв.
доставим
• Cisco Aironet 1815i Series
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 7372.13 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-QRT
 
Клиентско устройство Ubiquiti LTU-Pro, 5GHz, LTU, 24dBi, 1xG386.51 лв.
доставим
 
 
ZyXEL NWA1123-ACHD, Wave 2 Standalone AP single (exclude Pow387.05 лв.
доставим
ZyXEL NWA1123-ACHD, Wave 2 Standalone AP single (exclude Power Adaptor)
 
Dahua Шкаф Dahua 19U*600*600*650, за стенен монтаж, черен397.63 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 19U*600*600*650, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-12U6D
 
Tочка за достъп MikroTik NetMetal ac2, 716MHz, 256MB, 1xGbE,409.67 лв.
доставим
 
 
Модул Ubiquiti UF-SM-1G-S-20, U Fiber, SFP 1.25G, SM, 3km, L415.81 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Moun426.80 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Mounting Part No.:UB-EP-54V-150W
 
Dahua Шкаф Dahua 12U*600*800*650, за стенен монтаж, черен447.34 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 12U*600*800*650, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-12U8D
 
Точка за достъп Ubiquiti Loco5AC, airMAX ac, 1GbE, 450+Mbps,525.29 лв.
доставим
 
 
ASUS LYRA MAP-AC1300 3-PACK611.13 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg616.24 лв.
доставим
• 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
снимка
Точка за достъп Mimosa A5x, 5GHz, 2x2:2 MIMO, 27 dBm, 1xGbE,650.21 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 п654.39 лв.
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 порта, 2xGE RJ45/SFP порта, Rackmount Part No.:UB-USG-PRO-4
 
Asustor AS3204T, 4-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core J3160 ( 669.25 лв.
доставим
Asustor AS3204T, 4-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core J3160 ( up to 2.24GHz, 2MB), 2GB DDR3L(non-upgradeable), 4 x 3.5" SATAII / SATAIII, GbE x 1, USB 3.0 - 1*Front/2*Rear, HDMI 1.4b, 16 Channel IP Cam(4 license included), WoL, System Sleep Mode, Tower
 
PAXTON Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet700.26 лв.
доставим
Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
Безжична точка IP-Com EW12, AC2600, 2.4 / 5.2 / 5.8GHz, mesh784.80 лв.
доставим
 
 
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U / 600x800 self-as821.96 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U / 600x800 self-assembly flat pack, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 4 fans + thermostat, 230V, black
 
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x600 self-as822.98 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x600 self-assembly flat pack with mesh door, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 4 fans + thermostat, 230V, black
 
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U / 600x600 self-as842.13 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U / 600x600 self-assembly flat pack with mesh door, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 4 fans + thermostat, 230V, black
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/873.22 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO 5dBi, PoE+, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-EDU
 
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x800 self-as890.08 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x800 self-assembly flat pack with mesh door, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 2 fans + thermostat, 230V, black
 
Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-IW, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 2919.60 лв.
доставим
Идеален за инсталация в розетки на нови или стари згради. UniFi® AC In-Wall превръща стенната розетка в двулентова безжична AC точка за достъп с два гигабитни мрежови порта.
 
802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom1018.01 лв.
доставим
802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh1050.58 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh
снимка
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U / 800x1000 self-a1060.36 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U / 800x1000 self-assembly flatpack with glass door, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 2 fans + thermostat, 230V, black
 
Камера Dahua DH-IPC-HFW5842HP-ZHE, 8MP, булет, PRO AI, IP, 41154.44 лв.
доставим
 
 
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 800x1000 self-a1221.88 лв.
доставим
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 800x1000 self-assembly flatpack with glass door, black + 19" fan unit / ventilation panel with lcd 2 fans + thermostat, 230V, black
 
Firewall ZYXEL USG ATP100W UTM BDL, WLAN, Sandboxing, 10/1001556.52 лв.
доставим
Zyxel Wireless USG ATP100 UTM BDL Firewall Appliance Connectivity: 10/100/1000 Ports: 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x SFP, 1x OPT, 1x USB Licences Included: UTM Bundle 1 Year (Anti-Spam, Anti-Virus, Content Filter, IDP - Intrusion Detection and Prevention) Gold license included: 1 Year Sandboxing, IP Reputation Filter,Malware Blocker
 
Firewall ZYXEL USG110 UTM BDL 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WA1765.80 лв.
доставим
• ZyXEL ZyWALL USG 110 MultiCore 3.6Gbps Firewall ,800Mbps през Firewall, 2xWAN, 1xOPT, 4xLAN порта Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG110 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD-5, 300Mbps/2.4GHz, 1733M1915.04 лв.
доставим
 
 
Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD-5, 2.4/5GHz, 450/1700Mbit3674.70 лв.
доставим
UAP-AC-HD-5 е устройство за вътрешен и външен монтаж, с висока производителност и подръжка на 802.11AC Wave 2. Устройството може да осигури до 2533 Mbps и покритие до 122 метра.
 




© 1998-2020 Global System Solutions Ltd.