Ценова листа


горе
Мрежови аксесоари ( Network Accessories )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
RJ 110.25 лв.
налично
 
снимка
UTP protector RJ-450.41 лв.
доставим
 
снимка
Color Protection Boot Black0.48 лв.
налично
 
 
RJ 450.81 лв.
налично
 
снимка
Плъг RJ45 cat.61.01 лв.
налично
 
 
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F1.10 лв.
доставим
 
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E1.28 лв.
налично
 
снимка
Крепежи M6 Assmann1.34 лв.
налично
 
снимка
Крепежни елементи - CT-SC-00301.44 лв.
налично
 
 
SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 1.49 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCUTP5E24A
 
CONTEG mounting kit ( one floating nut, one washer, and one 1.88 лв.
доставим
mounting kit ( one floating nut, one washer, and one screw)
снимка
SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 2.06 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCFTP5E24A
 
PVC кабелен канал 24x22 mm LV2.74 лв.
налично
 
снимка
Розетка двойна празна BK-24 (в/у мазилка)3.17 лв.
налично
 
 
SW-4231AP-80-1P КАПАЧКА ЗА 1xRJ45 80x80mm3.30 лв.
налично
 
 
Unshielded modilar plugs RJ-453.49 лв.
доставим
• Unshielded modilar plugs RJ-45
снимка
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F/1M3.54 лв.
доставим
 
снимка
VCom UTP connectors 20pcs pack - NM005-20pcs3.81 лв.
доставим
снимка
Mini Com Blank Module black3.86 лв.
доставим
• Mini Com Blank Module black
снимка
Mini Com Blank Module arctic white3.86 лв.
доставим
• Mini Com Blank Module arctic white
снимка
Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ453.89 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ45 Part No.:UB-TC-CON
 
SW-4232AP-80-2P КАПАЧКА ЗА 2xRJ45 80x80mm3.90 лв.
налично
 
 
Крайна тапа 25/403.94 лв.
налично
 
снимка
VCom LAN Coupler 1 Male / 2 Female - CT2534.32 лв.
доставим
 
снимка
RJ 11 розетка преходник 1F>2F4.32 лв.
налично
 
снимка
Разклонител RJ45 male to 2xRJ45 female4.47 лв.
налично
 
 
Кутия разклонител 85 x 85 x 45mm, IP444.50 лв.
налично
 
снимка
Коаксиален антенен конектор5.40 лв.
доставим
• Коаксиален антенен конектор Продуктов номер:HAMA-44147 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Антенни и САТ кабели Антенни и САТ кабели
снимка
Коаксиален антенен конектор женски5.40 лв.
доставим
• Коаксиален антенен конектор женски Продуктов номер:HAMA-44148 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Антенни и САТ кабели Антенни и САТ кабели
снимка
Вътрешем ъгъл 25/405.43 лв.
налично
 
снимка
Външен ъгъл 25x40 5.55 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Панел 1U Blanking Panel6.00 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 1U Blanking Panel Part No.:SESA0006011
 
SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V56.05 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V5 Part No.:SMF-GPJ-04V5-T24
 
Конектор Cat.5e FTP LSA EFB6.05 лв.
налично
 
 
Коаксиален конектор6.48 лв.
доставим
• Коаксиален конектор Продуктов номер:HAMA-42849 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Антенни и САТ кабели Антенни и САТ кабели
снимка
Съединител RJ45 TEL TA1010B6.63 лв.
налично
 
 
Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 x 45 holes6.87 лв.
доставим
• Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 x 45 holes
снимка
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE7.02 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE Part No.:MT-RBPOE
 
Adapter-Coupler UTP 8/8 Cat5E (21.17.3033)7.52 лв.
доставим
 
снимка
Коаксиален антенен високоч.кабел,90Db с филтър -бял, 1.5 м7.80 лв.
доставим
• Коаксиален антенен високоч.кабел,90Db с филтър -бял, 1.5 м Продуктов номер:HAMA-43568 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Антенни и САТ кабели Антенни и САТ кабели
снимка
45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Dep8.05 лв.
доставим
• 45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Depth to rear of modules: 19mm
снимка
LAN Protector RJ458.12 лв.
налично
 
снимка
CONTEG Earthing clip8.45 лв.
доставим
Earthing clip
снимка
Розетка 2x UTP Cat.5e бяла, Full8.57 лв.
налично
 
 
EPNEW, Неекранирана розетка 2xRJ45 cat.5 ERB-U28D448.58 лв.
налично
 
снимка
Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял8.74 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял Продуктов номер:HAMA-30381 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Разклонители Разклонители
снимка
SeaMAX Панел 2U Blanking Panel9.07 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 2U Blanking Panel Part No.:SESA0006021
 
РОЗЕТКА STP,Cat.5E за Вграждане,Двойна9.09 лв.
налично
 
снимка
Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл9.20 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл Продуктов номер:HAMA-30382 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Т-модул 25/40 - 25/409.22 лв.
налично
 
снимка
Коаксиален антенен високоч.кабел,90Db с филтър -бял, 3,0 м9.36 лв.
доставим
• Коаксиален антенен високоч.кабел,90Db с филтър -бял, 3,0 м Продуктов номер:HAMA-43569 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Антенни и САТ кабели Антенни и САТ кабели
снимка
Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял9.67 лв.
доставим
• Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял Продуктов номер:HAMA-30383 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Разклонител 6 гнезда, 1.4м,черен9.67 лв.
доставим
• Разклонител 6 гнезда, 1.4м,черен Продуктов номер:HAMA-30393 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS com10.31 лв.
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS complaint
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoH10.31 лв.
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoHS complaint
снимка
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NanoMount, NanoStations10.92 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NanoMount, NanoStations Part No.:UB-NANOMOUNT
 
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic whi11.09 лв.
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic white
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black11.09 лв.
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black
снимка
Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл11.31 лв.
доставим
• Разклонител 6гнезда, 1.4м,бял с бутон вкл/изкл Продуктов номер:HAMA-30384 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Кутия разклонител Elmark, 200 x 155 x 80mm, IP54 ПКОМ11.50 лв.
налично
 
снимка
Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style11.59 лв.
доставим
• Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style
снимка
Оптичен сплитер 1-211.81 лв.
доставим
• Оптичен сплитер 1-2 Продуктов номер:HAMA-42942 HAMA GMBH Аудио-видео кабели и аксесоари Кабели и преходници Кабели и преходници Оптични
снимка
Skross адаптер 220V EU към UK11.81 лв.
доставим
• Skross адаптер 220V EU към UK Продуктов номер:SKROSS-1500230 SKROSS Батерии и зарядни у-ва Накрайници Накрайници
 
Разклонител 3гнезда, 1.4м,черен12.10 лв.
доставим
• Разклонител 3гнезда, 1.4м,черен Продуктов номер:HAMA-30391 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE12.10 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE Part No.:MT-RBGPOE
 
ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional12.10 лв.
доставим
• ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional Продуктов номер:TP-TL-ANT2408CL TP LINK Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Розетка 2xFTP cat.5e в/у мазилка с кутия, Alcasa12.30 лв.
налично
 
снимка
PANDUIT Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module12.79 лв.
доставим
Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module
снимка
MikroTik Стойка MikroTik quickMOUNT13.58 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Стойка MikroTik quickMOUNT Part No.:MT-QMP
 
CONTEG 19" blank panel 2U13.64 лв.
доставим
19" blank panel 2U
снимка
Cable for Antenna 0.5m N-male to R-SMA M WL010413.78 лв.
доставим
 
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8 shielded (21.17.3031)13.88 лв.
доставим
 
снимка
Adapter-Splitter UTP 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F13.88 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module14.00 лв.
доставим
Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module
снимка
Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding14.45 лв.
доставим
• Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding
снимка
Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding14.45 лв.
доставим
• Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding
снимка
8631 Краен капак за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8635 Вътрешен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8636 Външен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
CONTEG Supporting bracket long for 19" shelf15.01 лв.
доставим
Supporting bracket long for 19" shelf
снимка
CISCO Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe15.45 лв.
доставим
Power Supply for Linksys VoIP Products - 5V/2A (Europe)
снимка
Разклонител 3x220V IEC320 1.1m15.60 лв.
налично
 
 
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-16-WM, NBE-M5-16, NBE-5AC-16, з16.24 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-16-WM, NBE-M5-16, NBE-5AC-16, за прозорец Part No.:UB-NBE-16-WM
 
Ubiquiti Универсална стойка за антена16.24 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Универсална стойка за антена Part No.:UB-AM
 
Разклонител 4x220V IEC320 1.1m16.38 лв.
налично
 
 
Lanberg Crimping Tool Universal for RJ11/12/45 - NT-020117.75 лв.
доставим
 
 
TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Fem18.01 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC3S
 
MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см.18.15 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см. Part No.:MT-ACRPSMA
 
Antenna Booster WiFi Router 9db WL0037A18.97 лв.
доставим
 
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, сив, за малки натоварвания Part No.:TN-RAC-VP-X16-A1
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, черен, за малки натоварвания Part No.:TN-RAB-VP-X16-A1
 
GPS Антена MikroTik ACGPSA, 5м, SMA, IP6719.19 лв.
доставим
ACGPSA е GPS антена работеща на 1575.4 MHz.
 
Разклонител със защита Pro-S 30S , 3 гнeзда, 1.5м кабел19.93 лв.
доставим
• Разклонител със защита Pro-S 30S , 3 гнeзда, 1.5м кабел Продуктов номер:HAMA-47855 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W20.66 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W Part No.:UB-POE-24-12W
 
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-19-WM, NBE-M2-13, NBE-M5-19, NB20.66 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-19-WM, NBE-M2-13, NBE-M5-19, NBE-5AC-19, за прозорец Part No.:UB-NBE-19-WM
 
РАЗКЛОНИТЕЛ HAMA 137258, 6 ГНЕЗДА, 3М,ЧЕРЕН С БУТОН20.66 лв.
доставим
 
снимка
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter20.68 лв.
доставим
1000BaseT; RJ45 copper connector; 32-bit PCI bus support (PCI 2.1, 2.2); WOL, ACPI function; VLAN, ANSI/ IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, Auto-Negotiation of MDI-II, Half- / Full-duplex support
снимка
Cable for Antenna 3m R-SMA M/F WL010021.12 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м21.39 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м Part No.:TL-TL-POE10R
 
ZyXEL NWD2105 Ultra Compact Wireless N-Lite (802.11n, 150Mbp21.42 лв.
доставим
• Network Adapter Wireless ZyXEL Ultra Compact Wireless N-Lite USB Адаптер Part No.:ZX-NWD2105
снимка
Skross универсален адаптер 220V World EVO/ Classic за 150 дъ22.08 лв.
доставим
• Skross универсален адаптер 220V World EVO/ Classic за 150 държави Продуктов номер:SKROSS-1102100 SKROSS Батерии и зарядни у-ва Накрайници Накрайници
снимка
Adapter AC220V/24V DC FOR ROUTER BOARD22.14 лв.
налично
 
снимка
Antenna Flat RWANT-2407 7db/180' Roline22.42 лв.
доставим
 
снимка
Mercusys Удължител на обхват Mercusys MW300RE, 300Mbps, 2 въ22.61 лв.
доставим
• Access Point Soho Mercusys Удължител на обхват Mercusys MW300RE, 300Mbps, 2 външни антени Part No.:MY-MW300RE
 
Разклонител със защита Pro-S 30S, 3 гнeзда,3.0м кабел24.35 лв.
доставим
• Разклонител със защита Pro-S 30S, 3 гнeзда,3.0м кабел Продуктов номер:HAMA-47859 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
CONTEG Cross rail for double frame24.57 лв.
доставим
Cross rail for double frame
снимка
Conv. RC-100FX/ST 100TX to 100FX/ST(21.13.1065)24.68 лв.
доставим
 
снимка
Алум.разклонител със защита Pro-S 60S , 6 гнeзда, 1.5м кабе25.09 лв.
доставим
• Алум.разклонител със защита Pro-S 60S , 6 гнeзда, 1.5м кабел Продуктов номер:HAMA-47856 HAMA GMBH Лаптоп & PC& таблет аксесоари Кабели и адаптори Разклонители
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 150 mm with 2 supporting brackets -26.84 лв.
доставим
19" shelf, depth 150 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
MOD-MGSX550 MINI-GBIC MM SFP26.93 лв.
доставим
 
снимка
Антена TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi, SMA, 1m cable 27.31 лв.
налично
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Насочена,Кабел 1м,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2406A
снимка
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE27.79 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE Part No.:TL-UE300
 
Antenna Directional WiFi w/base 7db WL009127.89 лв.
доставим
 
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 250 mm with 2 supporting brackets -28.53 лв.
доставим
19" shelf, depth 250 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IE28.56 лв.
доставим
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n) С опаковка
снимка
Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 а28.80 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 антени Part No.:UB-PBE-RAD-400
 
D-Link mydlink Home Music Everywhere Wi-Fi Audio Extender29.35 лв.
доставим
• D-Link mydlink Wireless N Music Extender
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA854RE, N300, директ29.38 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA854RE, N300, директно захранване Part No.:TL-TL-WA854RE
 
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender31.32 лв.
доставим
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender
снимка
TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10к31.59 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км. Part No.:TL-TL-SM311LS
 
TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 531.59 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 550/275m Part No.:TL-TL-SM311LM
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W31.74 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W Part No.:UB-POE-48-24W
 
12 Module Space Surface Mount Box31.80 лв.
доставим
• 12 Module Space Surface Mount Box
снимка
LAN cable tester BNC/UTP WZ001132.70 лв.
доставим
 
 
Edimax EW-7811UTC Безжичен мрежов нано адаптер, Dual Band, 33.12 лв.
доставим
• Edimax EW-7811UTC Безжичен мрежов нано адаптер, Dual Band, USB Продуктов номер:EDIM-EW-7811UTC EDIMAX Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC33.36 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM Part No.:MT-S-85DLC05D
 
CISCO IP Phone power transformer for the 7900 phone series33.69 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 7900 phone series
снимка
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, RO34.98 лв.
доставим
Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, ROV - depth 600 and 800mm
снимка
Antenna Booster WiFi Indoor w/base 7db WL009035.05 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 36.00 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 24W Part No.:UB-POE-24-24W-G
 
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-AF5X, 24VDC, Gbit, 236.00 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-AF5X, 24VDC, Gbit, 24W, за AF5X Part No.:UB-POE-24-AF5X
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1536.07 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км Part No.:TL-TL-SM321B
 
POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT36.13 лв.
доставим
• POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT
снимка
D-LINK DWA-172/WL AC600 USB36.66 лв.
доставим
• D-Link DWA-172 Wireless AC600 High Gain USB Adapter
снимка
CONTEG 19" Management panel 1U 40x50 mm37.73 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x50 mm
снимка
TENDA A9 WL N300 RANGE EXTEND37.84 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Wireless Range Extender TL-WA855RE38.24 лв.
доставим
Repeater TP-Link TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
 
D-Link 4-Port USB 2.0 Hub38.42 лв.
доставим
5 - with USB specification versions 1.1 and 2.0; 4 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Connectivity: 5 cascaded hubs maximum, Supports Windows 98/98SE/ME/2000/XP(for USB 2.0), Mac OS X 10.1and above (for USB 2.0), Mac OS 8.9 and above (for USB 1.1only); DC 5V/2.5A external AC power supply
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets -38.60 лв.
доставим
19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
D-Link Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and ext38.89 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Ethernet Port
снимка
CONTEG 19" Management panel 1U 40x40 mm39.04 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x40 mm
снимка
INDOOR CASE FOR RB49340.02 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray,40.02 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray, max.48 fibers, 2 cable entries Part No.:SMF-GPJ-02VM
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC dupl40.32 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-SX-MM-0205D
 
КЛЕЩИ RJ-45 (UTP) 8x8 (16.06.1020)41.04 лв.
доставим
 
снимка
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC dup41.33 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-LX-SM-0220D
 
Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoSt41.40 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoStation Part No.:UB-NS-WM
 
Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg41.76 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg Part No.:TN-RAB-UP-350-A1
 
D-LINK DUB-E100/USB LAN 10/10042.65 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DUB-E100 Hi-speed USB 2.0 10/100 Ethernet Adapter
снимка
24 порта пач панел Cat. 5e UTP WLF42.78 лв.
налично
 
снимка
CONTEG 19" Management panel 1U 40x60 mm42.84 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x60 mm
снимка
TP-Link TL-PoE150S PoE Injector Adapter43.84 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Инжектор, IEEE 802.3af, Gigabit, до 100 метра Part No.:TL-TL-POE150S
 
ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ4544.07 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ45 Part No.:ZT-ZXHN-H513E
 
TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул44.75 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул Part No.:TL-TL-SM221B
 
D-Link 7-Port USB 2.0 Hub44.86 лв.
доставим
8 - USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1; 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Supporting both low - speed 1.5Mbps devices, full-speed 12Mbps devices and high speed 480Mbps, each port creates a bridge between the peripheral and host computer, Pocket sized, lightweight, LED indicators; DC 5V/3A external power supply.
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Pas45.15 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Passthrough, 1x10/100M, 2 външни антени Part No.:TL-TL-WA860RE
 
TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Спли45.95 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Сплитер Part No.:TL-TL-POE200
 
MikroTik Кутия MikroTik CA433U, отвор за USB, за серия RB43347.23 лв.
доставим
• MikroTik Кутия MikroTik CA433U, отвор за USB, за серия RB433 Part No.:MT-CA433U
 
Wireless Access Point EDIMAX EW-7438RPN Mini Wi-Fi Extender/47.46 лв.
доставим
Extends the range of existing 802.11b/g/n Wi-Fi networks iQ Setup for easy Wi-Fi extension Smart App Control & Analytics: Free EdiRange app with local Wi-Fi environment analytics, Wi-Fi scheduling and guest network Smart 3-in-1 mode: Access Point, Wi-Fi Extender and Wi-Fi Bridge Compact, slim wall plug design for convenient placement Finds best setup location for optimal Wi-Fi coverage with signal strength LED Features a hardware WPS (Wi-Fi Protected Setup) button
снимка
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM,47.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220B
 
CONTEG High-load castor for free-standing rack, 1 pcs48.29 лв.
доставим
High-load castor for free-standing rack, 1 pcs
снимка
TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Mal48.99 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC6N
 
Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDE49.71 лв.
доставим
• Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDER, 2 external antennas
снимка
Wireless Access Point EDIMAX EW-7438RPn Air, 802.11 b/g/n50.17 лв.
доставим
Extends the range of existing 802.11b/g/n Wi-Fi networksiQ Setup for easy Wi-Fi extensionSmart App Control & Analytics: Free EdiRange app with local Wi-Fi environment analytics, Wi-Fi scheduling and guest networkSmart 3-in-1 mode: Access Point, Wi-Fi Extender and Wi-Fi BridgeCompact, slim wall plug design for convenient placementFinds best setup location for optimal Wi-Fi coverage with signal strength LEDFeatures a hardware WPS (Wi-Fi Protected Setup) button
снимка
Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP 1.25G, 1550/1310nm, LX, 3km, DDM50.17 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP 1.25G, 1550/1310nm, LX, 3km, DDM, LC simplex, комплект 2 бр. Part No.:UB-UF-SM-1G-S
 
PANDUIT 19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl50.92 лв.
доставим
19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Con51.12 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Converter,Full-duplex,2км Part No.:TL-MC100CM
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx51.12 лв.
доставим
• Media Converter WDM 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx1310/ Rx1550nm,20Km Part No.:TL-MC112CS
 
CONTEG 19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets -51.48 лв.
налично
19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
Dahua Адаптер Dahua LR1002-1EC, 1xRJ45, 1xBNC, приемник51.80 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua Адаптер Dahua LR1002-1EC, 1xRJ45, 1xBNC, приемник Part No.:DH-LR1002-1EC
 
Dahua Адаптер Dahua LR1002-1ET, 1xRJ45, 1xBNC, предавател51.80 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua Адаптер Dahua LR1002-1ET, 1xRJ45, 1xBNC, предавател Part No.:DH-LR1002-1ET
 
Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1300, 3FE, пасивен PoE разширите51.80 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1300, 3FE, пасивен PoE разширител Part No.:DH-PFT1300
 
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)52.06 лв.
доставим
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)
 
D-Link Wireless N300 Access Point52.22 лв.
доставим
 
снимка
D-Link Wireless Range Extender N30053.08 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DAP-1320/E Wireless Range Extender N300
снимка
D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector53.18 лв.
доставим
• Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE205, AC750, двулентов,54.10 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE205, AC750, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE205
 
TENDA EPON E101 /GBIT54.27 лв.
доставим
 
снимка
D-Link DSP-W115/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with 54.47 лв.
доставим
• D-Link DSP-W115/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the free mobile app
 
MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+55.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:MT-S+DA0001
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 1055.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 100 meter Part No.:MT-S-RJ01
 
MikroTik PoE Инжектор MikroTik mUPS,55.46 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik mUPS, Part No.:MT-MUPS
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz55.60 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz, 2 x FE RJ45, IEEE802.3af PoE, монтаж с стенен контакт Part No.:TL-EAP115-WALL
 
D-Link Wi-Fi Smart Plug56.00 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: LED on/off, Power button, WPS/Reset button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 95 x 74 x 38 mm
снимка
Пач панел 3M VOL-PPCA-F24K, 24 порта, 1U, матиран алуминий56.55 лв.
доставим
 
 
D-LINK DAP-1330 WL RANGE EXTEN56.75 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external antenna
 
Serial card RS232 PCI-E 2 x Com port PC003157.31 лв.
доставим
 
 
CONTEG 19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, o57.34 лв.
доставим
19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, overvoltage protection
снимка
ASUS RP-N12 RANGE EXT/MEDIA BR57.59 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 10060.06 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, Passive PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP110
 
Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ4561.02 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ45 Part No.:OE-GLC-T-B
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1361.51 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км. Part No.:TL-TL-SM321A
 
CONTEG 19" Management panel 2U 80x60 mm61.68 лв.
доставим
19" Management panel 2U 80x60 mm
снимка
Eaton Blanking Panel, 19" plastic 1U, 10pcs61.81 лв.
доставим
 
снимка
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom fra62.03 лв.
доставим
• Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom frame, with filter
снимка
TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвер63.19 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвертор,550m Part No.:TL-MC200CM
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km63.19 лв.
налично
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km Part No.:TL-MC210CS
 
CONTEG Lockable high-load castor for free-standing rack, 1 p63.66 лв.
доставим
Lockable high-load castor for free-standing rack, 1 pcs
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets -64.00 лв.
доставим
19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
ZyXEL WAP3205 v3, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-64.87 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 364.95 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 3+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V4M
 
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплек66.04 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H511A
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM,66.44 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220A
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 10067.32 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP115
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов67.58 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE305
 
D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Injector67.67 лв.
доставим
• 1-Port Gigabit 30W PoE Injector
снимка
Wireless Range Extender N300 With Pass Through & FE Port68.88 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Pass Through & FE Port
 
TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fas69.43 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, Комплект от два Part No.:TL-TL-PA4010KIT
 
19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, front duct 38 x 71.13 лв.
доставим
• 19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, front duct 38 x 94mm
снимка
PANDUIT 19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain r71.83 лв.
доставим
19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar
снимка
TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type 72.00 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type connector. Part No.:TL-TL-ANT2412D
 
CONTEG 19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protect72.78 лв.
доставим
19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protection, switch
снимка
MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бро73.00 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бройка Part No.:MT-MTRADC
 
MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 8073.00 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.11a/n, 9dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBLDF-5ND
 
CONTEG 19" shelf, depth 650 mm with 2 supporting brackets -73.92 лв.
доставим
19" shelf, depth 650 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 8074.99 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 802.3af/at, outdoor waterproof case Part No.:MT-RBFTC11
 
MikroTik Кабел MikroTik S+DA0003, 3M Direct Attach SFP+74.99 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik Кабел MikroTik S+DA0003, 3M Direct Attach SFP+ Part No.:MT-S+DA0003
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite2, 802.11a/n, 6574.99 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite2, 802.11a/n, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 10dBi, PoE in Part No.:MT-RBSXTSQ2ND
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC dup75.94 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP+-10GB-SR
 
TP-LINK Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring77.73 лв.
доставим
TP-LINK Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring
снимка
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнез78.51 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнездо, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H512A
 
Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, накл79.20 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, наклон45 Part No.:UB-AF-5G-OMT-S45
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with externa79.28 лв.
доставим
• Wireless AC 1200 Dualband Gigabit Router
снимка
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI79.42 лв.
доставим
 
снимка
MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI79.42 лв.
доставим
 
снимка
Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1200, 2GE, 54VDC, Hi-PoE, 60W79.46 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1200, 2GE, 54VDC, Hi-PoE, 60W Part No.:DH-PFT1200
 
CONTEG 19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no sw79.57 лв.
доставим
19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no switch
снимка
TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+80.52 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:TL-TXC432-CU1M
 
AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sock81.22 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sockets with central fuse Part No.:AG-6000006831
 
PANDUIT 19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl82.54 лв.
налично
19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
Пач панел Brand-Rex, 24 порта, празен, с водачи82.72 лв.
доставим
Съвместимост: C6CJAKS000, AC6JAKS000, C6CJAKS000DC, AC6JAKS000DC, AC6JAKU002, GPCJAKU002, GPCJAKU012LF, GPCJAKU013LF
 
D-LINK DHP-601AV PWRLINE ADAPT82.76 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
CONTEG 19" mounting 9-way socket panel - type UTE, no switch83.94 лв.
доставим
19" mounting 9-way socket panel - type UTE, no switch
снимка
Пач панел Dahua PFM973M-5EU-24, 1U, UTP cat.5e, T568A/T568B,84.07 лв.
доставим
 
 
ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W)84.48 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W) Part No.:ZX-POE12-HP
 
CONTEG 19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switc84.53 лв.
доставим
19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switch
снимка
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port85.35 лв.
доставим
• Х-ка 1: 10/100 Mbps Ethernet Port • Х-ка 2: Standards: IEEE 802.11ac/n/g/b/a, IEEE 802.3ab • Х-ка 3: Power: Input - 110 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Antennas: Two external antennas • Х-ка 5: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2); WPS • Х-ка 6: Dimensions: 97.9 x 50.7 x 48.7 mm
снимка
Сензор за движение Ubiquiti mFi-MSC, жичен, 1 x RJ45, таване85.80 лв.
доставим
Сензор за движение, който е създаден за работа с mFi mPort.
 
Wireless Range Extender ASUS RP-AC51 AC750 Dual Band86.11 лв.
доставим
Wireless Range Extender ASUS RP-AC51 AC750 Dual Band Extend fast Wi-Fi from your router- Enjoy the combined dual-band speeds of up to 750Mbps. Improve Wi-Fi coverage throughout your home- Dual-band antenna design with two external antennas extends fast Wi-Fi coverage to every room. Easy setup with signal indicator- Find the ideal place for RP-AC51 using the LED signal indicator, and enjoy one-click setup. ASUS extender app- PC-free setup of network, anytime, anywhere. Easy mode-switching–
 
ZYXEL WRE6505 Extender , усилвател на сигнал N стандарт87.12 лв.
доставим
• ZYXEL WRE6505 Extender , усилвател на сигнал N стандарт Продуктов номер:ZYXEL-WRE6505 ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Wireless LAN Storage U2.0/SD LogiLink UA017587.32 лв.
доставим
 
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets -87.34 лв.
доставим
19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC50, 5 FE порта, д87.78 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC50, 5 FE порта, до 50 CAP устройства, без лиценз, десктоп Part No.:TL-AC50
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110-Outdoor, 300Mbps, 2.488.18 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110-Outdoor, 300Mbps, 2.4GHz, 2 x 5dBi omni антена, IP65 външен монтаж Part No.:TL-EAP110-OUTDOOR
 
TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starte88.18 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starter Kit Part No.:TL-TL-PA4010PKIT
 
ZyXEL WRE6505v2, Wireless Dual Band AC750 Range Extender90.22 лв.
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Features: Repeater mode, AP mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Auto channel selection, Wireless scheduling, Wireless output power management, MAC address filtering, Coverage setting mode • Х-ка 4: Power input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 5: Dimensions (WxDxH): 55 x 45 x 79 mm • Х-ка 6: Package Contents: Wireless range extender, Ethernet cable, Quick st
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12d90.82 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12dBi 2x2 MIMO антена, 30dBm, външен монтаж Part No.:TL-CPE220
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite5, 802.11a/n, 6091.08 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite5, 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PoE in Part No.:MT-RBSXTSQ5ND
 
D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver93.08 лв.
доставим
D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 10093.72 лв.
доставим
• Edimax CAP300 Безжичен Acceses Point PoE, монтаж на таван Продуктов номер:EDIM-CAP-300 EDIMAX Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg94.51 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-15D120
 
Пач панел 3M VOL-PPCA-F48K, 48 порта, 2U, матиран алуминий97.15 лв.
доставим
 
 
Адаптер Netgear POWERLINE 1000, 1 Gigabit Port, AV2, комплек97.45 лв.
доставим
• Адаптер Netgear POWERLINE 1000, 1 Gigabit Port, AV2, комплект от 2 броя
снимка
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port99.00 лв.
доставим
• Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port
снимка
D-Link AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter99.70 лв.
доставим
• USB Безжичен адаптер D-Link DWA-192 Wireless Network Adapter 11a/11g/11n/11ac, USB 3.0 - Wireless AC Dual Band 1900Mbps
снимка
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi,100.32 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi, до 100Mbps+, 25dBm, PTP, 30км+ Part No.:UB-LBE-M5-23
 
TENDA PA6 POWERLINE WL EXTEND100.36 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE610, 300Mbps, 5GHz, 27dBm100.98 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE610, 300Mbps, 5GHz, 27dBm, 23dBi антена, външен монтаж Part No.:TL-CPE610
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 100102.43 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, Outdoor Part No.:TL-CAP300-OUTDOOR
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq 5 ac, 802.11ac, 716 102.70 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq 5 ac, 802.11ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGbE, 16dBi, PoE in Part No.:MT-RBSXTSQG-5ACD
 
TP-Link 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE,15km+,13W максимална 103.88 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPE,15km+,13W максимална консумация Part No.:TL-CPE510
 
TENDA PW201A+P200 POWERLIN KIT104.74 лв.
доставим
 
снимка
TENDA PH3 POWERLINE KIT104.96 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL WRE6606, Wireless AC1300 MU-MIMO Dual Band Range Exten106.22 лв.
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Security: 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK • Х-ка 4: Wireless Features: Access point mode/Repeater mode/Client mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Wireless scheduling, Wireless output power management, Auto channel selection • Х-ка 5: Power Input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz; 5 V/2.1 A micro USB DC • Х-ка 6: Dimensions (WxDxH):
снимка
AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3106.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3 x C19 Part No.:AG-6000006830
 
AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sock106.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sockets; 3 x C19 Part No.:AG-6000006832
 
D-LINK DHP-P601AV PWRLINE KIT107.96 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-P601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Mul108.11 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter Part No.:MT-S+85DLC03D
 
GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER109.80 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n110.75 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PoE in, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT5NDR2
 
MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5 ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGE110.75 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5 ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 9dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBLDFG-5ACD
 
TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack 115.37 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack with TL-PA4010 Part No.:TL-TL-WPA4220KIT
 
D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Commo117.64 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-W311AV/E PowerLine AV 500 Wireless N Extender
снимка
ASUS RP-AC53 DB WL ACCSS POINT119.12 лв.
доставим
 
снимка
Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps120.73 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) VIZN App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
снимка
PAXTON Net2 Desktop Reader USB121.35 лв.
доставим
Net2 Desktop Reader USB
снимка
Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм)121.44 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм) Part No.:UB-RAD-RD2
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов121.57 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов, 1xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE450
 
Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор121.97 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103R
 
Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор121.97 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103T
 
D-LINK DAP-2230 WL N POE AP124.76 лв.
доставим
• Wireless N PoE Access Point 2.4GHz Single Band
 
SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19"126.32 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19" Part No.:SEPD322000506
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG HP5, 802.11a/n, 600MHz129.76 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG HP5, 802.11a/n, 600MHz, 64MB, 1xFE, 24.5dBi, PTP Part No.:MT-RBLHG-5HPND
 
TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400131.74 лв.
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400 Part No.:TL-MCRP100
 
MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC132.40 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-3553LC20D
 
Оптичен панел 3M SPP3-E-2CD, 24 порта/ 48 влакна, 1U, сив, S132.92 лв.
доставим
Multy X ще ви осигури безжично покритие, независимо дали домът Ви е малък или голям.
 
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23133.32 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23dBi, до 450Mbps+, 25dBm, 1xGbE, PTP/PtMP Part No.:UB-LBE-5AC-GEN2
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 1310nm, LR, 10km, DDM, LC du134.64 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 1310nm, LR, 10km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP+-10GB-LR
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz135.56 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz, 1xGbit PoE порт, таванен монтаж Part No.:TL-EAP225
 
Оптичен панел 3M SPP3-E-1CS, 12 порта/ 24 влакна, 1U, сив, S136.62 лв.
доставим
CPE610 предлага възможност да бъде управлявано от Pharos централизирано управления, което позволява на потребителите лесно да управляват всички устройства от едно единствено място.
 
TENDA PH6 GB POWERLINE137.79 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL PLA5405v2 EU Twin Pack, 1300 Mbps MIMO Powerline Gigab138.08 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standard: Compliant with HomePlug AV2, IEEE 1901 and HomePlug AV standard • Х-ка 2: Ethernet interface: One 10/100/1000 Mbps RJ-45 connector with auto MDI/MDIX support • Х-ка 3: Max. range up to 300 meters over power line • Х-ка 4: Security: 128-bit AES encryption • Х-ка 5: Frequency Band: 2 MHz - 86 MHz • Х-ка 6: Item dimensions (WxDxH): 81 x 55.8 x 27.9 mm
снимка
Wireless Access Point EDIMAX CAP300, 802.11b/g/n, Ceiling-Mo139.92 лв.
доставим
802.11N High SpeedEasy InstallationCompact & Durable HousingDesigned for High Density UsageMultiple SSIDs for Security ManagementFast RoamingWide Coverage & High SensitivitySeamless MobilityPower over EthernetBuilt-In RADIUS ServerBusiness EnvironmentsCentral Management
снимка
Оптичен панел 3M SPP3-E-2CS, 24 порта/ 48 влакна, 1U, сив, S140.32 лв.
доставим
Multy X ще ви осигури безжично покритие, независимо дали домът Ви е малък или голям.
 
Оптичен панел 3M SPP3-E-1CD, 12 порта/ 24 влакна, 1U, сив, S140.32 лв.
доставим
 
 
SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers,140.84 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers, 6+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-04V7
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x G141.00 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8010PKIT
 
D-Link Wireless N Access Point141.56 лв.
доставим
 
снимка
Tочка за достъп TP-LINK Deco E4, AC1200, 2xFE, Mesh, Amazon 142.30 лв.
доставим
Deco E4 е най-лесния начин по който можете да си гарантирате силен безжичен сигнал до всеки ъгъл на вашия дом.
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter142.85 лв.
доставим
 
снимка
Mikrotik RouterBOARD 951G-2HnD143.88 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951G-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xGE, 1xUSB Part No.:MT-RB951G-2HND
снимка
19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4143.99 лв.
доставим
• 19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front removable snap-in faceplates
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL HP5, 5GHz 802.11a/n148.63 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL HP5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 27dBi, 630mW, PoE in Part No.:MT-RBLHG-5HPND-XL
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n,148.63 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 10dBi, AP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-2HnD
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.148.63 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.11a/b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBGROOVEA-52HPN
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, 149.29 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, AC1200, 2 omni антена, IP65 външен монтаж Part No.:TL-EAP225-OUTDOOR
 
Контролер TP-Link Omada, за 50 EAP149.29 лв.
доставим
Омада предлага безплатен облачен достъп до централизирана платформа за управление.
 
Адаптер dLAN® 550 WiFi devolo 09631, AV500154.44 лв.
доставим
Допълнителен модул към devolo dLAN 550 WiFi Starter Kit Powerline(09638).
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module155.65 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module Part No.:MA-5400SMDD
 
ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic da155.76 лв.
доставим
• ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data Продуктов номер:ZYXEL-SFP-SX-D ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Точка за достъп Mimosa C5x, 5GHz, 2x2:2 MIMO, 27 dBm, 1xGbE,156.16 лв.
доставим
Mimosa C5x представлява гъвкаво решение за индустрията, притежаващо интегрирано радио с четири модулна навиваща се антена.
 
ASUS RP-AC56 WL ACCESS POINT158.46 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL NWA5121-N безжичен 802.11b/g/n бизнес Access Point , 2159.58 лв.
доставим
• ZyXEL NWA5121-N безжичен 802.11b/g/n бизнес Access Point , 2x3dBi външни антени, Gigabit LAN, PoE Продуктов номер:ZYXEL-NWA-5121-N ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB D160.88 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB DDR, 1GE Part No.:UB-UC-CK
 
Контролер Ubiquiti mPort, 2 x mFi RJ45, 1 x RJ45 port, 802.1162.36 лв.
доставим
mPort™ е мрежови контролер, посредством който се наблюдават и управляват множество mFi® устройства.
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Ro162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G17-90
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, R162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G16-120
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-30, 5GHz, 19dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-30, 5GHz, 19dBi, ъгъл на насоченост 30гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-30
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-60, 5GHz, 16dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-60, 5GHz, 16dBi, ъгъл на насоченост 60гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-60
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-90, 5GHz, 13dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-90, 5GHz, 13dBi, ъгъл на насоченост 90гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-90
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M2-400, 2.4G162.36 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M2-400, 2.4GHz, airMAX, 18 dBi, 1xFE, 28dBm, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M2-400
 
Antenna Outdoor Parabolic WiFi 24db N-type WL0097164.92 лв.
доставим
 
снимка
Access Point MikroTik RBSXTRBwAPG-5HacT2HnD, weatherproof, 6165.00 лв.
доставим
Product code: RBwAPG-5HacT2HnDCPU: QCA9556CPU core count: 1CPU nominal frequency: 720 MHzDimensions: 185 x 85 x 30 mmOperating System: RouterOSSize of RAM: 64 MBStorage size: 16 MBStorage type: FLASH Max Power consumption: 12WPoE in: 802.3af/atPoE in input Voltage: 11-57 V10/100/1000 Ethernet ports: 1
снимка
MikroTik Кит MikroTik Sleeve30165.99 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кит MikroTik Sleeve30 Part No.:MT-SLEEVE30
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32165.99 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKU-5HND
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac, 5GHz 802.11a/n/ac,165.99 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 64 MB, 1xGbE, 2dBi Part No.:MT-RBWAPG-5HACT2HND
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac (black edition), 5G165.99 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac (black edition), 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 64 MB, 1xGbE, 2dBi Part No.:MT-RBWAPG-5HACT2HND-BE
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. т167.42 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H023A
 
MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2167.51 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-5HPND-OUT
 
Mikrotik BaseBox 2167.51 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 2, 802.11b/g/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-2HPND-OUT
 
EXP MODULE A39T/1P 1000TX168.05 лв.
доставим
 
снимка
Network Storage ZyXEL NAS 320S, 2 bays upto 12TB, Gb, USB2.0168.73 лв.
доставим
Network Storage ZyXEL NAS320S, 2 bays upto 12TB, Gb, USB2.0
снимка
Адаптер Netgear POWERLINE 1000 + WiFi AC650, 1 Gigabit Port,168.78 лв.
доставим
• Адаптер Netgear POWERLINE 1000 + WiFi AC650, 1 Gigabit Port, комплект от 2 броя
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter169.09 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL NWA1100-NH Standalone 802.11b/g/n Wireless Business Ac169.13 лв.
доставим
• ZYXEL безжичен Access Point NWA1100-NH,802.11 b/g/n PoE, 4 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA1100-NH ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
ZyXEL NWA1123-AC v2, Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11a170.46 лв.
доставим
• Business AP Dual Band ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA1123-ACV2, AC1200, двулентова, 1xGbE RJ45, монтаж на таван Part No.:ZX-NWA1123-ACV2
снимка
CISCO 1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port177.29 лв.
доставим
1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port
снимка
Ubiquiti UniFi AP AC LITE 802.11a/b/g/n/ac, 20dBm180.42 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, single unit
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300181.81 лв.
налично
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO 3dBi, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LITE
 
Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм)181.81 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм) Part No.:UB-RAD-RD3
 
Ubiquiti Стойка AF-5X Multiplexer Ubiquiti, 4x4 MIMO181.81 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка AF-5X Multiplexer Ubiquiti, 4x4 MIMO Part No.:UB-AF-MPX4
 
UBIQUITI Wi-Fi Access Point UBIQUITI NanoStation M5 MIMO183.49 лв.
доставим
NanoStation M5: 5GHz Hi Power 2x2 MIMO AirMax TDMA Station. The original NanoStation set the bar for the world's first low-cost and efficiently designed outdoor broadband CPE. The new NanoStation M and NanoStation Loco M take the same concept to the future with new redesigned sleek and elegant form-factors. 150+ Mpbs real outdoor throughput and up to 15km+ range. Featuring 2x2 MIMO technology, the new NanoStation links significantly faster and farther than ever before. New antenna array designs featuring 16dBi dual-polarity gain at 5GHz and 11dBi dual-polarity 11dBi at 2.4GHz. Both with optimized cross-polarity isolation and in a compact form-factor. Secondary ethernet port with software enabled POE output for seamless IP Video integration. Remote hardware reset circuitry of NanoStation M allows for device to be reset remotely from power supply location. In addition, any NanoStation can easily become 802.3af 48V compliant through use of Instant 802.3af adapter.
снимка
DSP-W245/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the fre183.56 лв.
доставим
• DSP-W245/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the free mobile app
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE, 600MHz, 128184.69 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE, 600MHz, 128MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKUPA-5HND
 
CISCO Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)186.34 лв.
доставим
Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 6187.44 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 14dBi, 90 deg, PoE in Part No.:MT-RBSXTG-5HPND-SAR2
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL 5 ac, 716MHz, 256MB187.44 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL 5 ac, 716MHz, 256MB, 1xGbE, 27 dBi, PoE in, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBLHGG-5ACD-XL
 
Tочка за достъп MikroTik mANTBox 2 12s,187.44 лв.
доставим
mANTBox 2 12s е комбинация от активно устройство на 2.4 GHz и секторна антена с усилване от 12dbi на 120 градуса.
 
Dahua Шкаф Dahua 6U*600*450*370, за стенен монтаж, черен189.66 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 6U*600*450*370, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-6U4D
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 193.58 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300-ISO
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x G194.37 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8030PKIT
 
Едимакс LCM1310000 SFP MODULE Multi Mode 1310nm195.35 лв.
доставим
• Едимакс LCM1310000 SFP MODULE Multi Mode 1310nm Продуктов номер:EDIM-LCM1310000 EDIMAX Мрежово оборудване Жични устройства
снимка
CISCO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver196.53 лв.
доставим
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
D-Link Wi-Fi Smart Power Strip197.91 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n/g (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: WPA/WPA2, WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: 4 x Power on/off buttons, Reset button, WPS button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 350 x 84 x 40 mm, Cable Length - 1.5 metres
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 5 ac, 5GHz 802.11a/n/a198.82 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128 MB, 1xGbE, 16dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-5HPACD
 
CISCO 4 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port199.01 лв.
доставим
4 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port
снимка
SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф199.32 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6606
 
Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps199.66 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
снимка
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, 200.12 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G23-S45
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA200.12 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA Part No.:UB-UMA-D
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ,200.12 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ, 19dBi, до 450+Mbps, 15+km Part No.:UB-NBE-5AC-GEN2
 
Контролер Ubiquiti mPort-S, DB9 Serial, 1 x RJ45 port, 802.1200.12 лв.
доставим
mPort™ е мрежови контролер, посредством който се наблюдават и управляват множество mFi® устройства.
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE650, AC2600, двулентов201.69 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE650, AC2600, двулентов, 1xGbit порт, 4 външни антени Part No.:TL-RE650
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall201.97 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall
снимка
ZyXEL Multy U, WiFi System (Single) AC2100 Tri-Band WiFi202.70 лв.
доставим
ZyXEL Multy U, WiFi System (Single) AC2100 Tri-Band WiFi
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128M203.52 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKG-5HACD
 
D-Link PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit207.55 лв.
доставим
• PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit
снимка
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-12-10D
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-13-10D
 
CISCO Power Injector - 1250 Series, Spare209.07 лв.
доставим
Power Injector - 1250 Series, Spare
снимка
ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km210.09 лв.
доставим
• ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър Продуктов номер:ZYXEL-SFP-LX-10-D ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/86211.11 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 2x2 MIMO, PoE, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-M
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 72211.50 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 866Mbit, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-NB
 
ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet а211.90 лв.
доставим
• ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet адаптер TWIN PACK Продуктов номер:ZYXEL-PLA5456-TWIN ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
D-Link PowerLine AV2 2000 HD Gigabit Starter Kit213.68 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 1901, HomePlug AV2 • Х-ка 2: Security: 128-bit AES data encryption • Х-ка 3: Ethernet Interface: RJ-45 Gigabit Ethernet LAN port • Х-ка 4: Powerline Frequency Band: 2 MHz to 86 MHz • Х-ка 5: Power input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 6: Dimensions: 82 x 65 x 40 mm (each adapter)
снимка
Tочка за достъп TP-LINK Deco M4, AC1200, 2xGbE, MU-MIMO, 2 в215.30 лв.
доставим
Deco е безжично решение за целия дом включващо пълнофункционален пакет във връзка със сигурността. Устройствата в пакета предлагат бързо, непрекъсваемо безжично покритие с рейтинг AC1200 във всяка стая на вашия дом с възможност за покритие до 280кв. метра
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1200, 1200Mbps, 2.4/5GHz,217.52 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1200, 1200Mbps, 2.4/5GHz, 1000Mbps RJ45 порт, IEEE802.3af PoE Part No.:TL-CAP1200
 
Dahua Шкаф Dahua 6U*600*600*370, за стенен монтаж, черен218.44 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 6U*600*600*370, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-6U6D
 
CENTRAL 2TB SG HOME NAS219.82 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5 ac, 5GHz 802.11a/n222.23 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128 MB, 1xGbE, 14dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-5HPACD-SA
 
MikroTik Точка за достъп MikroTik wAP LTE kit, 2.4GHz, LTE м222.23 лв.
доставим
• Router Wireless MikroTik Точка за достъп MikroTik wAP LTE kit, 2.4GHz, LTE модем, външен монтаж Part No.:MT-RBWAPR-2ND-R11E-LTE
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/8223.82 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/867Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LR
 
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.224.86 лв.
доставим
Cable FTP Cat5e+2C Power cable, 305 m.
снимка
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual227.27 лв.
доставим
• ZYXEL NAS 326 за 2 диска Продуктов номер:ZYXEL-NAS-326 ZYXEL Сторидж у-ва и консумативи
снимка
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Rad232.82 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Radio + Dish безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H043A
 
CENTRAL 3TB SG HOME NAS233.13 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-238.32 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-SMA Female Part No.:MT-MTAD-5G-30D3-PA
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LtAP mini LTE kit, 802.11b240.93 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LtAP mini LTE kit, 802.11b/g/n, 650 MHz, 64MB, 1xFE, 2 chains Part No.:MT-RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE ac, 720MHz, 240.93 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKPG-5HACD
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ,241.98 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ, 25dBi, до 450+Mbps, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-GEN2
 
Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports241.98 лв.
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports Part No.:UB-USG
 
PAXTON PROXIMITY P50 reader243.05 лв.
доставим
PROXIMITY P50 reader
снимка
PAXTON Net2Air hands free interface in plastic housing243.05 лв.
доставим
Net2Air hands free interface in plastic housing
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена253.75 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-5G10
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, 253.75 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G30-S45
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Sc255.45 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Screen, 4xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE590T
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz255.98 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz, 1xGbit PoE порт, таванен монтаж Part No.:TL-EAP320
 
ZyXEL NWA1123-NI Dual Band/Dual Radio 802.11b/g/n Wireless B258.85 лв.
доставим
• ZyXEL NWA1123-NI безжичен Dual Band 802.11b/g/n бизнес AP, 2x3dBi,16SSID, 4 режима (AP, Repeater, Bridge, Client), WPA2, PoE, WMM Продуктов номер:ZYXEL-NWA1123-NI ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1750, 1750Mbps, 2.4/5GHz,261.08 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1750, 1750Mbps, 2.4/5GHz, 1000Mbps порт, IEEE802.3af PoE Part No.:TL-CAP1750
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC, airMAX ac,261.60 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC, airMAX ac, 1GbE, 450+Mbps, 20dBm, 16dBi, 15+km Part No.:UB-NS-5AC
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti IS-5AC, 1xGbE, 5GHZ, 14dBi261.60 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti IS-5AC, 1xGbE, 5GHZ, 14dBi, до 450+Mbps Part No.:UB-IS-5AC
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT LTE kit, 2G/3G/4G/LTE 262.78 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT LTE kit, 2G/3G/4G/LTE кат.4 модем, Micro SIM слота, до 150Mbit/s Part No.:MT-RBSXTR&R11E-LTE
 
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX264.21 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL VPN2S VPN Firewall VPN 2S for Small Office264.36 лв.
доставим
ZyXEL VPN2S VPN Firewall VPN 2S for Small Office
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 15s, 802.11a/n/ac,265.13 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 15s, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2 chains Part No.:MT-RB921GS-5HPACD-15S
 
TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 12266.96 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 120°, секторна Part No.:TL-TL-ANT5819MS
 
Точка за достъп Mimosa C5c, 5GHz, 2x2:2 MIMO, 27 dBm, 1xGbE,280.44 лв.
доставим
Mimosa C5c е гъвкаво решение за клиентско устройство, предназначено за PTP и PTMP връзки на къси и далечни разстояния.
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik QRT 2, 802.11b/g/n, 600MHz281.09 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik QRT 2, 802.11b/g/n, 600MHz, 64MB, 1xGE, 17dBi, PTP Part No.:MT-RBQRTG-2SHPND
 
PAXTON 2A 12V dc power supply in plastic cabinet281.43 лв.
доставим
2A 12V dc power supply in plastic cabinet
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Ro282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G20-90
 
Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Ro282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-2G16-90
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB,291.81 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 25dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBDYNADISHG-5HACD
 
Точка за достъп Dahua PFM889-IM, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 27dB294.30 лв.
доставим
DH-PFM889-IM е точка за достъп за употреба на закрито и таванен монтаж с най-добро покритие без прегради до 150м.
 
Сателит Netgear ORBI RBS20, 2PT AC2200 (866 + 866 + 400 Mbps295.15 лв.
доставим
• Сателит Netgear ORBI RBS20, 2PT AC2200 (866 + 866 + 400 Mbps) Tri-band WiFi, Multi-MIMO, Gigabit Extender, 4 internal antenas, малък ORBI сателит
снимка
Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5SHPn, 802.11a/n/ac, 720 M297.18 лв.
доставим
Тази версия на NetMetal 5SHPn се предлага с много висока мощност 1.3W 2x2 dual chain 802.11a/n/ac предавател, и два RP-SMA конектора за външна антена.
 
CENTRAL 4TB SG HOME NAS299.74 лв.
доставим
 
снимка
AUDAX, 19'' Wall Type 20U 560X600300.00 лв.
налично
 
 
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена303.46 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G30
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/304.30 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, PoE+, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-PRO
 
Asus AS1002T, 2-bay NAS, Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 314.26 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 316.01 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2000mW Part No.:MT-RB921UAGS-5SHPACT-NM
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена317.84 лв.
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена Part No.:CN-C050900D003A
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена317.84 лв.
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена Part No.:CN-C050900D002A
 
TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC500, 5 GE порта, 319.15 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC500, 5 GE порта, до 500 CAP устройства, без лиценз, рак монтаж Part No.:TL-AC500
 
Network Storage ZyXEL NAS 320S, 2 bays upto 12TB, 2 x 1TB, G325.69 лв.
доставим
Network Storage ZyXEL NAS 320S, 2 bays upto 12TB, 2 x 1TB, Gb, USB2.0
снимка
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-M333.67 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-MIMO, 2 в опаковка Part No.:TL-DECOM5-2
 
TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19333.67 лв.
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19-inch rack mountable Part No.:TL-MC1400
 
D-Link Unified AC1200 Simultaneous Dual-Band PoE Access Poin338.52 лв.
доставим
 
снимка
D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)341.30 лв.
доставим
• Скорост: 300 Mbps over the 2.4 GHz band + 866 Mbps over the 5 GHz band • Антена: 3 x internal antennas • Интерфейс: 2x10/100/1000Base-T • Стандарти: IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac • Сигурност: 128-bit AES data encryption, WPA/WPA2 wireless security • Захранване: Power Input: 100 V to 240 V/AC, 50/60 Hz • Управление: Web-based user interface
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 d345.31 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 deg, 21dBi-19dBi, Titanium Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AM-V5G-TI
 
Модул Ubiquiti SFP+, 1270nm/1330nm, 10km, LC, комплект 2 бр.350.54 лв.
доставим
Стойка за таван за камери. Върху стойката могат да се монтират вандалоустойчиви камери. Има много полезна възможност за скриване на кабели и конектори излизащи от камерата.
 
ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP 353.16 лв.
доставим
• ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP ( самостоятелно или управлявано от контролер ), 2x2 3dBi,16 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA-5123-AC ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Asustor AS1002T v2 2 bay NAS, New Marvell ARMADA-385 Dual Co353.24 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 1x10/100/1000Base-T • USB портове: 2 x USB 3.1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1 • Брой поддържани твърди дискове: 2 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD • Torrent клиент: yes • Други: 165 x 102 x 218 mm
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD, 300Mbps/2.4GHz355.46 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD, 300Mbps/2.4GHz, 1733Mbps/5GHz, 4x4 MIMO, 1xGE, 200+ клиента Part No.:UB-UAP-NANOHD
 
Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтен355.78 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-2G10
 
Edmax WAP 1200 Dual-Band Long Range Access Point, 2x2dBi вън359.70 лв.
доставим
• Edmax WAP 1200 Dual-Band Long Range Access Point, 2x2dBi външни антени, PoE, RADIUS сървър Продуктов номер:EDIM-WAP-1200 EDIMAX Мрежово оборудване Рутери Рутери
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 7372.13 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-QRT
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac,372.13 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2 chains Part No.:MT-RB921GS-5HPACD-19S
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC ISO, 5GHz , 1375.40 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC ISO, 5GHz , 1GbE, 450+Mbps, 22dBm, 27dBi, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-500-ISO
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik Wireless Wire, 802.11ad, 7380.24 лв.
доставим
• Business AP 60GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik Wireless Wire, 802.11ad, 716 MHz, 256 MB, 1xGbE, PoE in, кит, indoor Part No.:MT-RBWAPG-60ADKIT
 
Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E4389.78 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E400, 802.11ac двулентова; PoE инжектор Part No.:CN-C000100W401A
 
CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver393.07 лв.
доставим
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Moun396.32 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Mounting Part No.:UB-EP-54V-150W
 
Cisco Aironet 1815i, 802.11ac Wave 2; 2x2:2SS; Int Ant; E Re396.57 лв.
доставим
• Cisco Aironet 1815i Series with Mobility Express
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 21dBi, 60 гр. Part No.:UB-AM-5AC21-60
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 22dBi, 45 гр. Part No.:UB-AM-5AC22-45
 
Ubiquiti Дуплекс аксесоар Ubiquiti AF-11FX-DUP-H, airFiber 1404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Дуплекс аксесоар Ubiquiti AF-11FX-DUP-H, airFiber 11 GHz Part No.:UB-AF-11FX-DUP-H
 
QNAP TS-228A NAS 2 X 3.5INCH411.88 лв.
доставим
SYNOLOGY NAS 2BAY
 
Edmax WAP 1750 Dual-Band Long Range Access Point, 3x2dBi вън425.10 лв.
доставим
• Edmax WAP 1750 Dual-Band Long Range Access Point, 3x2dBi външни антени, PoE, RADIUS сървър Продуктов номер:EDIM-WAP-1750 EDIMAX Мрежово оборудване Рутери Рутери
снимка
ZYXEL NAS 542 за 4 диска425.10 лв.
доставим
• ZYXEL NAS 542 за 4 диска Продуктов номер:ZYXEL-NAS-542 ZYXEL Сторидж у-ва и консумативи
снимка
ZyXEL NAS542, 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual C427.26 лв.
доставим
• ZyXEL Сървър ZyXEL NAS542, 4x слота за диск, двуядрен Part No.:ZX-NAS542
снимка
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 coppe441.07 лв.
доставим
 
снимка
Cisco WAP371 Wireless-AC/N Dual Radio 802.11ac Access Point 446.81 лв.
доставим
• Dual Radio 802.11ac Access Point with PoE (ETSI)
снимка
Dahua Шкаф Dahua 19U*600*600*650, за стенен монтаж, черен452.57 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 19U*600*600*650, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-12U6D
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module469.57 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module Part No.:MA-5440SM
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-M469.96 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-MIMO, 3 в опаковка Part No.:TL-DECOM5
 
Asus AS3102T, 2-bay NAS, Intel Celeron Dual-Core N3050 ( up 496.96 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti Rocket PRISM AC Gen2 RP-5A506.20 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti Rocket PRISM AC Gen2 RP-5AC-Gen2, 5GHz, 1xGbE, 28 dBm, 500Mbit+ Part No.:UB-RP-5AC-GEN2
 
Asustor AS3102Tv2, 2-bay NAS, Intel Celeron Dual-Core N3050 508.63 лв.
доставим
Asustor AS3102Tv2, 2-bay NAS, Intel Celeron Dual-Core N3050 ( up to 2.1GHz, 2MB), 2GB DDR3L(non-upgradeable), 2 x 3.5" SATAII / SATAIII, GbE x 2, USB 3.0 - 1*Front/2*Rear, HDMI 1.4b, 16 Channel IP Cam(4 license included) WoL, System Sleep Mode, Tower
 
Dahua Шкаф Dahua 12U*600*800*650, за стенен монтаж, черен510.12 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Dahua Шкаф Dahua 12U*600*800*650, за стенен монтаж, черен Part No.:DH-PFC200-12U8D
 
Eaton ePDU BA 0U (C20 16A 1P)20XC13:4XC19510.94 лв.
доставим
• EATON Basic ePDU 0U (C20 16A 1P), 20 x C13, 4 x C19
снимка
Asus AS1004T, 4-bay NAS,Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 5518.91 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m559.82 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m Part No.:ZX-FTLX8511-D3
 
Asustor AS3202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core J3160 ( 560.30 лв.
доставим
 
снимка
ASUS AIMESH AC1900578.24 лв.
доставим
 
снимка
QNAP TS-328 NAS 3 X 3.5INCH581.68 лв.
доставим
SYNOLOGY NAS 2BAY
 
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg605.55 лв.
доставим
• 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
снимка
PROMISE Apollo Personal Cloud Storage 4TB, 1bay, 1 x USB 3.0606.59 лв.
доставим
PROMISE Apollo Personal Cloud Storage 4TB, 1bay, 1 x USB 3.0, 1 x 1GbE RJ-45 LAN port, ethernet cable.
снимка
Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 п606.91 лв.
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 порта, 2xGE RJ45/SFP порта, Rackmount Part No.:UB-USG-PRO-4
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-3G26-S45, airFiber 3GHz, 26dBi, 606.91 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-3G26-S45, airFiber 3GHz, 26dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-3G26-S45
 
Asus AS6102T, 2-bay NAS, Intel Celeron N3050 ( up to 2.16GHz609.02 лв.
доставим
 
снимка
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC12615.16 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
снимка
Комплект от 3 бр, Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1621.31 лв.
доставим
• Комплект от 3 бр, Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
снимка
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена668.39 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G34
 
Asustor AS5202T,2-Bay NAS,Intel Celeron J4005 Dual-Core 2.0 686.28 лв.
доставим
Asustor AS5202T,2-Bay NAS,Intel Celeron J4005 Dual-Core 2.0 GHz (burst up 2.7 GHz),2GB SO-DIMM DDR4 (Max. 8GB),2 x2.5 GbE, 4 x 2.5"/3.5" SATA3 HDD or SSD,2,USB 3.2 Gen 1 Type A x 3, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit688.01 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G31-AC
 
Сторидж Netgear READYNAS 212 (2 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eS692.76 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 212 (2 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eSATA, 2x1Gbe, 3x USB3.0, Link Agregation
снимка
ZYXEL ZyWALL USG 40693.24 лв.
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40 Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module694.63 лв.
доставим
Cisco 10GBASE-SR SFP Module
 
PAXTON Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet708.69 лв.
доставим
Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1708.94 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1700Mbit, 25dBm, MU-MIMO, 802.11AC Wave 2 Part No.:UB-UAP-AC-HD
 
ZYXEL ZyWALL USG 40W732.48 лв.
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40W Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40W ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
ASUS LYRA MAP-AC1750 3-PACK737.07 лв.
доставим
 
снимка
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includ756.02 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includes Antenna 8514724E01) Part No.:MA-5440AP
 
Asustor AS6202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core N3150 ( 762.50 лв.
доставим
 
снимка
ASUS LYRA MAP-AC1300 3-PACK769.32 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-11G35, 10.3 - 11.7GHz, 35dBi, фа770.41 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-11G35, 10.3 - 11.7GHz, 35dBi, фабричен обтекател Part No.:UB-AF-11G35
 
PAXTON Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet808.47 лв.
доставим
Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/809.65 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO 5dBi, PoE+, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-EDU
 
Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V809.65 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V PoE Part No.:UB-AF-5X
 
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-4X, airFiber 500+ Mbps,809.65 лв.
доставим
• Business AP 4GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-4X, airFiber 500+ Mbps, 4.9GHz, 24V PoE, 200+ km Part No.:UB-AF-4X
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dua813.87 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, комплект от 5 бр без включени РоЕ адаптери
снимка
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg821.19 лв.
доставим
• 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)
снимка
Asustor AS3204T v2, 4 Bay NAS, Intel Celeron Quad-Core up to825.85 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 2x10/100/1000Base-T • USB портове: 3 x USB 3.1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 • Брой поддържани твърди дискове: 4 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD • Torrent клиент: yes • Други: 165 x 164 x 218 mm
снимка
Asustor AS4004T, 4 Bay NAS, Marvell Armada A7020 Duad-Core, 825.85 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 2x10/100/1000Base-T, 1x10GBase-T • USB портове: 2 x USB 3.1 Gen-1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 • Брой поддържани твърди дискове: 4 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD • Torrent клиент: yes • Други: 170 x 174 x 230 mm
снимка
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GP839.74 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GPS синхронизация Part No.:CN-C050900H013A
 
ASUS LYRA MAP-AC2200 3-PACK843.66 лв.
доставим
 
снимка
Asus AS6104T, 4-bay NAS, Intel Celeron N3050 ( up to 2.16GHz850.20 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5XHD, 2xGE RJ45, IP67, 871.13 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5XHD, 2xGE RJ45, IP67, макс. 100 km, airOS LTU, AES-256 Part No.:UB-AF-5XHD
 
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS QE707, 2 x 2 TB HDD, up 876.36 лв.
доставим
Hard disk capacity: Up to 2 x 3.5" or 2.5'' SATA 3Gb/s or 6Gb/s HDD / SSD Up to 2x6TB raw capacity, consult HDD compatibiity listRaid Level: 0/1/JBOD/Single diskTechnical specification: Firmware based on 4.2.6,Processor: Annapurna Labs Alpine AL-212, dual core with 1.7GHz,Memory: 1GB DDR3DRAM, 512 MB Flash Memory, FAN: 1 x quiet cooling fan 120mm, 12V DC,USB3.0 x3 (frontx1, rear x2), Gigabit LAN x2,Swappable trays x2,Buzzer, LED indication lights for USB, HDD, LAN, SystemSystem controls: Power
снимка
Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eS890.73 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eSATA, 2x1Gbe, 3x USB3.0, Link Agregation
снимка
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 600, dept905.09 лв.
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 600, depth 600, black (RAL 9005)
снимка
SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф931.30 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26842
 
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES956.57 лв.
доставим
• ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
снимка
SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф975.77 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26037
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AP-5AC-90-HD, 5 GHz, 3x30° HD секто1013.70 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AP-5AC-90-HD, 5 GHz, 3x30° HD секторна, 22 dBi Part No.:UB-AP-5AC-90-HD
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Rang1017.35 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, комплект от 5 бр без включени PoE адаптери
снимка
SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1017.62 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26042
 
Asustor AS5304T, 4-Bay NAS,Intel Celeron Quad-Core, 4 GB SO-1019.69 лв.
доставим
Asustor AS5304T, 4-Bay NAS,Intel Celeron Quad-Core, 4 GB SO-DIMM DDR4,4 x 2.5"/3.5" SATA3 HDD or SSD 2.5 GbE x 2, USB 3.2 Gen 1 Type A x 3, WOW (Wake on WAN), WOL, System Sleep Mode, AES-NI hardware encryption
 
Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLO1082.56 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLOUD, 2x 1Gbe, 1x DisplayPort, 3x USB3.0
снимка
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS QE707, 2 x 4 TB HDD, up t1085.64 лв.
доставим
Hard disk capacity: Up to 2 x 3.5" or 2.5'' SATA 3Gb/s or 6Gb/s HDD / SSD Up to 2x6TB raw capacity, consult HDD compatibiity listRaid Level: 0/1/JBOD/Single diskTechnical specification: Firmware based on 4.2.6,Processor: Annapurna Labs Alpine AL-212, dual core with 1.7GHz,Memory: 1GB DDR3DRAM, 512 MB Flash Memory, FAN: 1 x quiet cooling fan 120mm, 12V DC,USB3.0 x3 (frontx1, rear x2), Gigabit LAN x2,Swappable trays x2,Buzzer, LED indication lights for USB, HDD, LAN, SystemSystem controls: Power
снимка
Сторидж Netgear ReadyNAS 424 (4 BAY DISKLESS)1100.24 лв.
доставим
• Сторидж Netgear ReadyNAS 424 (4 BAY DISKLESS)
снимка
Cisco Aironet 1700, 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Do1110.04 лв.
доставим
• 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
снимка
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1171.97 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA28842
 
Масив Fujitsu Celvin NAS Q805 W/OUT HDD 4TRAYS1176.23 лв.
доставим
Масив Fujitsu Celvin NAS Q805 W/OUT HDD 4TRAYS
 
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-11FX, 1GbE, 1FE, 11 GHz1219.06 лв.
доставим
• Business AP 11GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-11FX, 1GbE, 1FE, 11 GHz, 1.2+ Gbps, 300+ km, SISO/MIMO, PoE/DC Part No.:UB-AF-11FX
 
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1239.98 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8842
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 21256.40 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 20 SSL Part No.:ZX-USG60-UTM
 
Asustor AS6404T, 4-Bay NAS, Intel Apollo Lake Quad-Core Inte1257.04 лв.
доставим
 
снимка
HP 215 Instant 802.11ac (WW) AP1269.45 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1335.47 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8042
 
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS QE807, 4 x 2 TB HDD, up1419.18 лв.
доставим
Hard disk capacity: Up to 4 x 3.5" or 2.5'' SATA 3Gb/s or 6Gb/s HDD / SSD Up to 4x6TB raw capacity, consult HDD compatibiity listRaid Level: RAID 0/1/5/6/10, + hot spare, single, JBODTechnical specification: Firmware based on 4.3.3,Processor: Annapurna Labs Alpine AL-212, dual core with 1.7GHz,Memory: 1GB DDR3DRAM, 512 MB Flash Memory, FAN: 1 x quiet cooling fan 70mm, 12V DC,USB3.0 x3 (frontx1, rear x2), Gigabit LAN x2,Swappable trays x4,Buzzer, LED indication lights for
снимка
SONICWALL SOHO TOTALSECURE 1YR, 2X400MHZ CORES, 5X1GBE INTER1442.07 лв.
доставим
SONICWALL SOHO TOTALSECURE 1YR, 2X400MHZ CORES, 5X1GBE INTERFACES, 512MB RAM, 32MB FLASH
снимка
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual1495.50 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual Band, AC1750 (450+1300GHz), PoE Powered, range 122m, комплект от 5 бр без включени РоЕ адаптери
снимка
EATON ePDU Switched, 0U (309 16A 1P), 20 x 13, 4 x C191573.66 лв.
доставим
• EATON ePDU Switched, 0U (309 16A 1P), 20 x 13, 4 x C19
снимка
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-3X, airFiber 500+ Mbps,1623.23 лв.
доставим
• Business AP 3GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-3X, airFiber 500+ Mbps, 3GHz, 24V PoE, 200+ km Part No.:UB-AF-3X
 
APC RACK ATS, 230V, 16A, C20 IN, (8) C13 (1) C19 OUT1645.88 лв.
доставим
• APC RACK ATS, 230V, 16A, C20 IN, (8) C13 (1) C19 OUT
снимка
SONICWALL TZ300, (1GB RAM, 64MB FLASH), SMB Firewall, 5x1GbE1687.00 лв.
доставим
SONICWALL TZ300, (1GB RAM, 64MB FLASH), SMB Firewall, 5x1GbE, 1 USB, 1 Console, no service
снимка
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS Q805, 4 x 2 TB HDD, up 321962.41 лв.
доставим
Type: Hotswappable 4-bay systemHard disk capacity : Up to 4 x 2.5-inch or 3.5-inch SATA I/II/SATA 6Gb/s HDD or SSD up to 32TB raw capacity, consult HDD compatibility list: NAS HDD: ready for 24x7 use; Business Critical HDD: tailored for 24x7 reliabilityRaid Level: 0/1/5/5+HS/6/10/JBODTechnical specification:Linux embedded system (2.6 kernel)Firmware based on 4.1.3 or higherProcessor: Intel; Celeron; J1900 1.99GHz (up to 2,41GHz)Memory: 2 GB DDR3L RAM, one free slot, max up to 8GB, 512 MB Flash o
снимка
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 451980.31 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO, Outdoor, 5 pack, Без PoE адаптери в комплекта Part No.:UB-UAP-AC-M-PRO-5
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG210 UTM BUNDLE, 4 x LAN/DMZ, 2 2024.78 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG210 UTM BUNDLE, 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN,1 x OPT, 2 x USB Part No.:ZX-USG210-UTM
 
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS Q805, 4 x 3 TB HDD, up t2105.88 лв.
доставим
Type: Hotswappable 4-bay systemHard disk capacity : Up to 4 x 2.5-inch or 3.5-inch SATA I/II/SATA 6Gb/s HDD or SSD up to 32TB raw capacity, consult HDD compatibility list: NAS HDD: ready for 24x7 use; Business Critical HDD: tailored for 24x7 reliabilityRaid Level: 0/1/5/5+HS/6/10/JBODTechnical specification:Linux embedded system (2.6 kernel)Firmware based on 4.1.3 or higherProcessor: Intel; Celeron; J1900 1.99GHz (up to 2,41GHz)Memory: 2 GB DDR3L RAM, one free slot, max up to 8GB, 512 MB Flash o
снимка
CELVIN NAS Q805 4X4TB NAS HDD2340.77 лв.
доставим
• CELVIN NAS Q805 4X4TB NAS HDD
снимка
SONICWALL TZ300 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 5x1GbE, 1 USB2380.56 лв.
доставим
SONICWALL TZ300 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 5x1GbE, 1 USB, TOTAL SECURE LICENSE 1 year, CGSS: Anti-Virus, Anti-Spyware, IPS, Content Filtering, Application Intelligence & Control, 24x7 Support
снимка
Network Storage Fujitsu CELVIN NAS Q805, 4 x 4 TB HDD, up 322406.72 лв.
доставим
Type: Hotswappable 4-bay systemHard disk capacity : Up to 4 x 2.5-inch or 3.5-inch SATA I/II/SATA 6Gb/s HDD or SSD up to 32TB raw capacity, consult HDD compatibility list: NAS HDD: ready for 24x7 use; Business Critical HDD: tailored for 24x7 reliabilityRaid Level: 0/1/5/5+HS/6/10/JBODTechnical specification:Linux embedded system (2.6 kernel)Firmware based on 4.1.3 or higherProcessor: Intel; Celeron; J1900 1.99GHz (up to 2,41GHz)Memory: 2 GB DDR3L RAM, one free slot, max up to 8GB, 512 MB Flash o
снимка
SONICWALL TZ300 TOTAL SECURE - ADVANCED EDITION 1YR, SMB Fir2517.90 лв.
доставим
SONICWALL TZ300 TOTAL SECURE - ADVANCED EDITION 1YR, SMB Firewall, 5x1GbE, 1 USB, ADVANCED EDITION 1 year, AGSS: Capture ATP, Anti-Virus, Anti-Spyware, IPS, Content Filtering, Application Intelligence & Control, 24x7 Support
снимка
READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)2770.04 лв.
доставим
• READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)
снимка
SONICWALL TZ400 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 7X1GBE, 1 USB3222.91 лв.
доставим
SONICWALL TZ400 TOTALSECURE 1YR, SMB firewall, 7X1GBE, 1 USB, TOTAL SECURE LICENSE 1 year, CGSS: Anti-Virus, Anti-Spyware, IPS, Content Filtering, Application Intelligence & Control, 24x7 Support
снимка
ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES3456.16 лв.
доставим
• ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES
снимка
Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete4381.80 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete Part No.:MA-WB2876AA
 
КОМПЛЕКТ Контролер за управление WC7600 и 10 бр Аксес Пойнти4770.75 лв.
доставим
КОМПЛЕКТ Контролер за управление WC7600 и 10 бр Аксес Пойнти Netgear WAC730 с включени лицензи
 




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.