Ценова листа


горе
Мрежови карти ( NIC Server )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu65.09 лв.
доставим
• Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu Продуктов номер:FUJ-LAN-F3142-L2 INTEL Мрежово оборудване Мрежови карти Мрежови карти
снимка
Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach 130.51 лв.
доставим
Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter
 
Lenovo ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM140.66 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., 152.46 лв.
доставим
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging (AVB), PCIe2.1 2.5GT/s, MDI/MDI-X, APM, ACPI 2.0c, PXE, iSCSI Remote Boot, ECC Packet Buffers, FH & LP brackets), bulk
 
Dell Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card, Low Profil174.81 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър • Х-ка 2: Network adapter • Х-ка 3: Interface (Bus) Type: PCI Express • Х-ка 4: Ports: Gigabit Ethernet x 4 • Х-ка 5: Cabling Type: Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T • Х-ка 6: Data Link Protocol: 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE • Х-ка 7: Compliant Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
снимка
Lenovo ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM194.55 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
HP H241 12Gb 2-ports Ext Smart Host Bus Adapter482.08 лв.
налично
 
снимка
Lenovo ThinkSystem 10Gb 4-port Base-T LOM527.37 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile684.41 лв.
доставим
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile
снимка
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit718.20 лв.
доставим
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit
снимка
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pac734.77 лв.
доставим
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack
снимка
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKi821.75 лв.
доставим
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G
снимка
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet857.06 лв.
доставим
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet
снимка




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.