Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.90 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)36.12 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)46.46 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive110.75 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o121.33 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B150.88 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Console Cable • Изводи за свързване: USB Type A and mini-B • Дължина, m: 1.8 m
снимка
Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F184.26 лв.
доставим
 
снимка
CISCO 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port267.13 лв.
доставим
12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM512.97 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm1020.81 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1252.62 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco ISR 4321 (2GE, 2NIM, 4G FLASH, 4G DRAM, IPB)2049.38 лв.
доставим
 
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base6713.01 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
снимка




© 1998-2020 Global System Solutions Ltd.