Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.95 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)35.67 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)45.89 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive108.77 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o119.08 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W140.07 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B148.99 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Console Cable • Изводи за свързване: USB Type A and mini-B • Дължина, m: 1.8 m
снимка
Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F181.97 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM502.92 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm1000.80 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module1024.66 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1220.71 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco ISR 4321 (2GE, 2NIM, 4G FLASH, 4G DRAM, IPB)2006.76 лв.
доставим
 
снимка




© 1998-2020 Global System Solutions Ltd.