Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec16.66 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie80.86 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC84.40 лв.
доставим
• Антена, 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive132.32 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o146.83 лв.
доставим
• Захранване, Power Injector (802.3af) for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM611.89 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
снимка
CISCO 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare1151.34 лв.
доставим
• CISCO 350W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare
 
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm1217.71 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка




© 1998-2022 Global System Solutions Ltd.