Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec14.31 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie60.03 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC61.43 лв.
доставим
• Антена, 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive97.57 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o105.48 лв.
доставим
• Захранване, Power Injector (802.3af) for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM445.46 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
снимка
Захранване, 250-W AC power supply module711.68 лв.
доставим
• Захранване, 250-W AC power supply module
 
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm886.48 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module907.58 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-SR SFP Module
снимка
350W AC Config 1 Power Supply1003.12 лв.
доставим
• Захранване, 350W AC Config 1 Power Supply
 
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1779.19 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base9857.41 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
снимка




© 1998-2021 Global System Solutions Ltd.